Pidgin 2.5.2 - en to sk translation catalogue (3472 entries)

en: 	_Only when someone says your username
sk: 	_Len keď niekto vysloví vaše prihlasovacie meno

en: 
    %s has stopped typing
sk: 
    používateľ %s prestal písať

en: 
    %s is typing...
sk: 
    %s píše...

en: 
    <b>Buddy Note</b>: %s
sk: 
    <b>Poznámka priateľa:</b> %s

en: 
    <b>Occupants:</b> %d
sk: 
    <b>Účastníci:</b> %d

en: 
    <b>Topic:</b> %s
sk: 
    <b>Téma:</b> %s

en: 
    Last Seen: %s ago
sk: 
    Naposledy pripojený: %s dozadu

en: 
    Your Preferred Contact Methods
sk: 
    Odporúčané spôsoby kontaktovania

en:  <i>(identified)</i>
sk:  <i>(identifikovaný)</i>

en:  Zone
sk:  Zóna

en: "%s" is currently offline. Do you want to save the rest of the messages in a pounce and automatically send them when "%s" logs back in?
sk: Používateľ „%s“ je momentálne odhlásený. Chcete uložiť zvyšok správ do sledovania, a automaticky ich odoslať hneď, keď sa „%s“ prihlási?

en: "Attention" Name Color
sk: Farba mena pri priamej správe

en: %d account was disabled because you signed on from another location: | %d accounts were disabled because you signed on from another location:
sk[0]: %d účet bol vypnutý, lebo ste sa prihlásili z iného miesta:
sk[1]: %d účety boli vypnuté, lebo ste sa prihlásili z iného miesta:
sk[2]: %d účtov bolo vypnutých, lebo ste sa prihlásili z iného miesta:

en: %d buddy was added or updated from the server (including buddies already on the server-side list) | %d buddies were added or updated from the server (including buddies already on the server-side list)
sk[0]: %d priateľ bol pridaný alebo aktualizovaný zo serveru (vrátane priateľov ktorí sa už nachádzali na serverovom zozname)
sk[1]: %d priatelia boli pridaný alebo aktualizovaný zo serveru (vrátane priateľov ktorí sa už nachádzali na serverovom zozname)
sk[2]: %d priateľov bolo pridaných alebo aktualizovaných zo serveru (vrátane priateľov ktorí sa už nachádzali na serverovom zozname)

en: %d canceled the transfer of %s
sk: používateľ %d prerušil prenos %s

en: %d day | %d days
sk[0]: %d deň
sk[1]: %d dni
sk[2]: %d dní

en: %d has declined the file %s
sk: %d odmietol súbor %s

en: %d hour | %d hours
sk[0]: %d hodina
sk[1]: %d hodiny
sk[2]: %d hodín

en: %d minute | %d minutes
sk[0]: %d minúta
sk[1]: %d minúty
sk[2]: %d minút

en: %d needs authentication
sk: %d vyžaduje autentifikáciu

en: %d person in room | %d people in room
sk[0]: V miestnosti je %d osoba
sk[1]: V miestnosti sú %d osoby
sk[2]: V miestnosti je %d osôb

en: %d request to join Qun %d
sk: %d požiadal o vstup do Qun %d

en: %d second | %d seconds
sk[0]: %d sekunda
sk[1]: %d sekundy
sk[2]: %d sekúnd

en: %d unread message from %s
     | %d unread messages from %s
sk[0]: %d neprečítaná správa od používateľa %s
sk[1]: %d neprečítané správy od používateľa %s
sk[2]: %d neprečítaných správ od používateľa %s

en: %s
    
    Finch will not attempt to reconnect the account until you correct the error and re-enable the account.
sk: %s
    
    Finch sa nebude pokúšať znovu pripojiť na tento účet, pokým neopravíte chybu a znovu nepovolíte tento účet.

en: %s
    Usage: %s [OPTION]...
    
      -c, --config=DIR    use DIR for config files
      -d, --debug         print debugging messages to stdout
      -h, --help          display this help and exit
      -n, --nologin       don't automatically login
      -v, --version       display the current version and exit
sk: %s
    Použitie: %s [VOĽBA]...
    
      -c, --config=ADRESÁR  pre konfiguračné súbory použije ADRESÁR
      -d, --debug           vkladá ladiace informácie do stdout
      -h, --help            zobrazí túto pomoc a skončí
      -n, --nologin         neprihlasovať automaticky
      -v, --version         zobrazí verziu programu a skončí

en: %s %s
    Usage: %s [OPTION]...
    
      -c, --config=DIR    use DIR for config files
      -d, --debug         print debugging messages to stdout
      -h, --help          display this help and exit
      -m, --multiple      do not ensure single instance
      -n, --nologin       don't automatically login
      -l, --login[=NAME]  enable specified account(s) (optional argument NAME
                          specifies account(s) to use, separated by commas.
                          Without this only the first account will be enabled).
      --display=DISPLAY   X display to use
      -v, --version       display the current version and exit
sk: %s %s
    Použitie: %s [VOĽBA]...
    
      -c, --config=ADRESÁR  pre konfiguračné súbory použije ADRESÁR
      -d, --debug           vkladá ladiace informácie do stdout
      -h, --help            zobrazí túto pomoc a skončí
      -m, --multiple        umožní viac ako jeden spustený program
      -n, --nologin         neprihlasovať automaticky
      -l, --login[=MENO]    automatické prihlásenie (voliteľný argument
                            MENO určuje účty oddeľované čiarkami)
      --display=DISPLAY     X obrazovka, ktoru použiť
      -v, --version         zobrazí aktuálnu verziu a skončí

en: %s %s
    Usage: %s [OPTION]...
    
      -c, --config=DIR    use DIR for config files
      -d, --debug         print debugging messages to stdout
      -h, --help          display this help and exit
      -m, --multiple      do not ensure single instance
      -n, --nologin       don't automatically login
      -l, --login[=NAME]  enable specified account(s) (optional argument NAME
                          specifies account(s) to use, separated by commas.
                          Without this only the first account will be enabled).
      -v, --version       display the current version and exit
sk: %s %s
    Použitie: %s [VOĽBA]...
    
      -c, --config=ADRESÁR  pre konfiguračné súbory použije ADRESÁR
      -d, --debug           vkladá ladiace informácie do stdout
      -h, --help            zobrazí túto pomoc a skončí
      -m, --multiple        umožní viac ako jeden spustený program
      -n, --nologin         neprihlasovať automaticky
      -l, --login[=MENO]    automatické prihlásenie (voliteľný argument
                            MENO určuje účty oddeľované čiarkami)
      --display=DISPLAY     X obrazovka, ktoru použiť
      -v, --version         zobrazí aktuálnu verziu a skončí

en: %s %s has segfaulted and attempted to dump a core file.
    This is a bug in the software and has happened through
    no fault of your own.
    
    If you can reproduce the crash, please notify the developers
    by reporting a bug at:
    %ssimpleticket/
    
    Please make sure to specify what you were doing at the time
    and post the backtrace from the core file.  If you do not know
    how to get the backtrace, please read the instructions at
    %swiki/GetABacktrace
    
    If you need further assistance, please IM either SeanEgn or 
    LSchiere (via AIM).  Contact information for Sean and Luke 
    on other protocols is at
    %swiki/DeveloperPages
sk: Program %s %s vrátil chybu segmentácie a pokúsil o výpis pamäte súboru jadra.
    Je to spôsobené chybou v programe, a stalo sa to aj bez vášho zavinenia.
    
    Ak dokážete túto chybu zopakovať, kontaktujte, prosím, vývojárov programu
    tak, že nahlásite chybu na:
    %ssimpleticket/
    
    V hlásení nezabudnite tiež napísať čo presne ste robili, a
    vložte aj spätný výpis zo súboru jadra.  Ak neviete, ako získať
    spätný výpis, prečítajte si, prosím, návod na adrese:
    %swiki/GetABacktrace
    
    Ak potrebujete ďalšiu pomoc, napíšte buď SeanEgnovi alebo 
    LSchierovi (cez AIM).  Kontaktné informácie na Seana a Lukeho 
    pre iné protokoly sú na:
    %swiki/DeveloperPages

en: %s %s. Try `%s -h' for more information.
sk: %s %s. „%s -h“ zobrazí viac informácií.

en: %s (%s) changed status from %s to %s
sk: Používateľ %s (%s) zmenil stav z %s na %s

en: %s (%s) has %d new message. | %s (%s) has %d new messages.
sk[0]: %s (%s) má %d novú správu.
sk[1]: %s (%s) má %d nové správy.
sk[2]: %s (%s) má %d nových správ.

en: %s (%s) is no longer %s
sk: Používateľ %s (%s) už nie je %s

en: %s (%s) is now %s
sk: Používateľ %s (%s) je teraz %s

en: %s Options
sk: Možnosti %s

en: %s Your password is %d characters, greater than the expected maximum length of %d for MySpaceIM. Please shorten your password at http://profileedit.myspace.com/index.cfm?fuseaction=accountSettings.changePassword and try again.
sk: %s Vaše heslo má %d znakov, viac než je maximálna dĺžka %d na MySpaceIM. Skráťte, prosím, vaše heslo na adrese http://profileedit.myspace.com/index.cfm?fuseaction=accountSettings.changePassword a skúste znovu.

en: %s [<I>%s</I>] entered the room.
sk: používateľ %s [<I>%s</I>] vstúpil do miestnosti.

en: %s added you [%s] to buddy list
sk: Používateľ %s si vás [%s] pridal do svojho zoznamu priateľov

en: %s appears to be offline and did not receive the message that you just sent.
sk: %s je podľa všetkého odpojený a neprijal správu, ktorú ste práve odoslali.

en: %s became idle
sk: Používateľ %s sa stal nečinným

en: %s became unidle
sk: Používateľ %s prestal byť nečinný

en: %s canceled the file transfer
sk: Používateľ %s zrušil prenos súboru

en: %s canceled the transfer of %s
sk: Používateľ %s zrušil prenos %s

en: %s cannot transfer a folder. You will need to send the files within individually.
sk: Program %s nedokáže odoslať priečinok. Skúste posielať súbory v priečinku po jednom.

en: %s could not be added because your buddy list is full.
sk: %s sa nepridal, pretože váš zoznam priateľov je plný.

en: %s declined your conference invitation to room "%s" because "%s".
sk: %s odmietol vaše pozvanie na konferenciu do miestnosti „%s“, pretože „%s“.

en: %s disabled
sk: %s je vypnuté

en: %s disconnected
sk: %s bol odpojený

en: %s disconnected.
sk: %s je odpojený.

en: %s encountered errors migrating your settings from %s to %s. Please investigate and complete the migration by hand. Please report this error at http://developer.pidgin.im
sk: V programe %s sa vyskytli chyby pri prenose nastavení z %s do %s. Prosím, skúste dokončiť prenos nastavení sami. Prosím, ohláste túto chybu na adrese http://developer.pidgin.im

en: %s entered the room.
sk: používateľ %s vstúpil do miestnosti.

en: %s has %d new message. | %s has %d new messages.
sk[0]: Používateľ %s má %d novú správu.
sk[1]: Používateľ %s má %d nové správy.
sk[2]: Používateľ %s má %d nových správ.

en: %s has (retroactively) denied your request to add them to your list for the following reason: %s.
sk: Používateľ %s (retroaktívne) zamietol vašu žiadosť o jeho pridanie do vášho zoznamu z nasledujúceho dôvodu: %s.

en: %s has (retroactively) denied your request to add them to your list.
sk: Používateľ %s (retroaktívne) zamietol vašu žiadosť o jeho pridanie do vášho zoznamu.

en: %s has added you to his or her buddy list.
sk: Používateľ %s si vás pridal do svojho zoznamu priateľov.

en: %s has become idle (%s)
sk: používateľ %s sa stal nečinným (%s)

en: %s has become idle.
sk: Používateľ %s sa stal nečinným.

en: %s has been invited to this conversation.
sk: Používateľ %s bol pozvaný do tohoto rozhovoru.

en: %s has buzzed you!
sk: Používateľ %s vám poslal bzzz!

en: %s has changed the topic of <I>%s</I> to: %s
sk: %s zmenil tému <I>%s</I> na: %s

en: %s has changed the topic to: %s
sk: Používateľ %s zmenil tému na: %s

en: %s has cleared the topic.
sk: Používateľ %s vymazal tému.

en: %s has closed the conversation.
sk: Používateľ %s uzavrel rozhovor.

en: %s has gone away.
sk: Používateľ %s odišiel preč.

en: %s has gone away. (%s)
sk: používateľ %s sa stal neprítomným (%s)

en: %s has goosed you!
sk: Používateľ %s si z vás uťahuje!

en: %s has high-fived you!
sk: Používateľ %s si s vami tľapol!

en: %s has hugged you!
sk: Používateľ %s vás objal!

en: %s has invited %s to the chat room %s
sk: Používateľ %s pozval používateľa %s do miestnosti %s

en: %s has invited %s to the chat room %s:
    %s
sk: Používateľ %s pozval používateľa %s do miestnosti %s:
    %s

en: %s has just asked to directly connect to %s
sk: %s práve požiadal o priame pripojenie na %s

en: %s has left the conversation.
sk: Používateľ %s opustil rozhovor.

en: %s has nudged you!
sk: Používateľ %s vás štuchol!

en: %s has paused while typing to you (%s)
sk: používateľ %s vám prestal písať (%s)

en: %s has presented the following certificate for just-this-once use:
sk: %s vytvoril nasledujúci certifikát iba na jedno použitie:

en: %s has punk'd you!
sk: Používateľ %s vás nachytal!

en: %s has raspberried you!
sk: Používateľ %s si vzdychol!

en: %s has removed you from his or her buddy list.
sk: Používateľ %s vás odstránil zo svojho zoznamu priateľov.

en: %s has requested your attention!
sk: Používateľ %s vás poprosil o pozornosť!

en: %s has returned from being away (%s)
sk: používateľ %s sa vrátil (%s)

en: %s has returned from being idle (%s)
sk: používateľ %s prestal byť nečinný (%s)

en: %s has sent you a message. (%s)
sk: používateľ %s vám poslal správu. (%s)

en: %s has sent you a webcam invite, which is not yet supported.
sk: %s vám poslal pozvánku na webkameru, ktorá zatiaľ nie je podporovaná.

en: %s has set the topic to: %s
sk: používateľ %s nastavil tému na: %s

en: %s has signed off (%s)
sk: používateľ %s sa odhlásil (%s)

en: %s has signed off.
sk: Používateľ %s sa odhlásil.

en: %s has signed on (%s)
sk: používateľ %s sa prihlásil (%s)

en: %s has signed on.
sk: Používateľ %s sa prihlásil.

en: %s has slapped you!
sk: Používateľ %s vám dal facku!

en: %s has smooched you!
sk: Používateľ %s vás pobozkal!

en: %s has started typing to you (%s)
sk: používateľ %s vám začal písať (%s)

en: %s has stopped typing to you (%s)
sk: používateľ %s vám nenapísal (%s)

en: %s has torched you!
sk: Používateľ %s vás zapálil!

en: %s has whacked you!
sk: Používateľ %s vás buchol!

en: %s has zapped you!
sk: Používateľ %s vás zelektrizoval!

en: %s is a graphical modular messaging client based on libpurple which is capable of connecting to AIM, MSN, Yahoo!, XMPP, ICQ, IRC, SILC, SIP/SIMPLE, Novell GroupWise, Lotus Sametime, Bonjour, Zephyr, MySpaceIM, Gadu-Gadu, and QQ all at once.  It is written using GTK+.<BR><BR>You may modify and redistribute the program under the terms of the GPL (version 2 or later).  A copy of the GPL is contained in the 'COPYING' file distributed with %s.  %s is copyrighted by its contributors.  See the 'COPYRIGHT' file for the complete list of contributors.  We provide no warranty for this program.<BR><BR>
sk: %s je modulárny IM klient založený na knižnici libpurple, ktorý podporuje protokoly AIM, MSN, Yahoo!, XMPP, ICQ, IRC, SILC, SIP/SIMPLE, Novell GroupWise, Lotus Sametime, Bonjour, Zephyr, MySpaceIM, Gadu-Gadu, a QQ.  Je vytvorený pomocou knižnice GTK+.<BR><BR>Tento program môžete upravovať a distribuovať podľa podmienok licencie GPL (vo verzii 2 alebo novšej).  Kópia licencie GPL sa nachádza v súbore „COPYING“, ktorý je dodávaný spolu s programom %s.  Vlastníkmi autorských práv programu %s sú jeho prispievatelia. Kompletný zoznam prispievateľov si môžete pozrieť v súbore „COPYRIGHT“. Na tento program vám neposkytujeme žiadnu záruku.<BR><BR>

en: %s is no longer away.
sk: Používateľ %s sa vrátil.

en: %s is no longer idle.
sk: Používateľ %s už nie je nečinný.

en: %s is not a regular file. Cowardly refusing to overwrite it.
sk: %s nie je bežný súbor. Odmietam ho prepísať.

en: %s is not a valid color. See '/help msgcolor' for valid colors.
sk: %s nie je správna farba. Pre správne farby pozrite „/help msgcolor“.

en: %s is not a valid filename.
sk: %s nie je platný názov súboru.

en: %s is not a valid group.
sk: %s nie je správna skupina.

en: %s is not a valid message class. See '/help msgcolor' for valid message classes.
sk: %s nie je správna trieda správ. Pre správna triedy správ pozrite „/help msgcolor“.

en: %s is not a valid passport account.
sk: %s nie je platný účet pasu.

en: %s is not a valid room handle
sk: Prezývka %s je chybná

en: %s is not a valid room name
sk: %s je nesprávny názov skupiny

en: %s is not a valid server name
sk: %s nie je správny názov servera

en: %s is not in buddy list
sk: %s sa nenachádza v zozname priateľov

en: %s is now known as %s
sk: Používateľ %s odteraz vystupuje pod prezývkou %s

en: %s is now known as %s.
sk: Používateľ %s je teraz známy ako %s.

en: %s is offering to send file %s
sk: Používateľ %s vám ponúka súbor %s

en: %s is on the local list but not on the server list. Do you want this buddy to be added?
sk: %s je v miestnom zozname, ale nie je v zozname servera. Chcete tohto kamaráta pridať?

en: %s is trying to send you a group of %d files.
sk: Používateľ %s vám posiela skupinu %d súborov.

en: %s just sent you a Nudge!
sk: %s vám práve poslal Nudge!

en: %s just signed off
sk: Používateľ %s sa práve odhlásil

en: %s just signed on
sk: Používateľ %s sa práve prihlásil

en: %s left the room (%s).
sk: používateľ %s opustil miestnosť (%s).

en: %s left the room.
sk: používateľ %s opustil miestnosť.

en: %s not currently logged in.
sk: %s nie je práve prihlásený.

en: %s on %s (%s)
sk: %s na %s (%s)

en: %s on the local list is inside the group "%s" but not on the server list. Do you want this buddy to be added?
sk: %s v miestnom zozname je v skupine „%s“, ale nie je v zozname servera. Chcete tohto kamaráta pridať?

en: %s requests %s to accept %d file: %s (%.2f %s)%s%s | %s requests %s to accept %d files: %s (%.2f %s)%s%s
sk[0]: Používateľ %s vyžaduje od používateľa %s potvrdenie %d súboru: %s (%.2f %s)%s%s
sk[1]: Používateľ %s vyžaduje od používateľa %s potvrdenie %d súborov: %s (%.2f %s)%s%s
sk[2]: Používateľ %s vyžaduje od používateľa %s potvrdenie %d súborov: %s (%.2f %s)%s%s

en: %s requests you to send them a file
sk: %s od vás požaduje súbor

en: %s requires %s, but it failed to unload.
sk: %s vyžaduje %s, ale nepodarilo sa ho ukončiť.

en: %s requires plaintext authentication over an unencrypted connection.  Allow this and continue authentication?
sk: %s vyžaduje plaintextovú autentifikáciu cez nezašifrované pripojenie.  Chcete ju povoliť a pokračovať v autentifikácii?

en: %s said your nick in %s
sk: Používateľ %s napísal vašu prezývku v %s

en: %s sent a message in %s
sk: Používateľ %s napísal správu v %s

en: %s sent message to whiteboard on %s channel. Would you like to open the whiteboard?
sk: Používateľ %s odoslal správu na tabuľu na kanáli %s. Chcete otvoriť tabuľu?

en: %s sent message to whiteboard. Would you like to open the whiteboard?
sk: Používateľ %s odoslal správu na tabuľu. Chcete otvoriť tabuľu?

en: %s sent you a message
sk: Používateľ %s vám poslal správu

en: %s tried to send you a %s file, but we only allow files up to %s over Direct IM.  Try using file transfer instead.
sk: Používateľ %s vám chcel poslať súbor %s, ale cez priame IM sú povolené súbory len do %s.  Skúste namiesto toho použiť prenos súborov.

en: %s wants to add you [%s] as a friend
sk: %s si vás [%s] chce pridať ako priateľa

en: %s wants to send you %s (%s)
sk: Používateľ %s vám chce poslať súbor %s (%s)

en: %s wants to send you a file
sk: Používateľ %s vám chce poslať súbor

en: %s%s%s%s has made %s his or her buddy%s%s
sk: %s%s%s používateľ %s pridal %s medzi svojich priateľov%s%s

en: %s%s%s%s wants to add %s to his or her buddy list%s%s
sk: %s%s%sPoužívateľ %s si chce pridať používateľa %s do svojho zoznamu priateľov%s%s

en: %s, %d hour | %s, %d hours
sk[0]: %s, %d hodina
sk[1]: %s, %d hodiny
sk[2]: %s, %d hodín

en: %s, %d minute | %s, %d minutes
sk[0]: %s, %d minúta
sk[1]: %s, %d minúty
sk[2]: %s, %d minút

en: %s. Try `%s -h' for more information.
sk: %s. Príkaz „%s -h“ zobrazí viac informácií.

en: 'addbuddy' command failed.
sk: príkaz „addbuddy“ zlyhal.

en: 'delbuddy' command failed
sk: príkaz „delbuddy“ zlyhal

en: (%s) %s <AUTO-REPLY>: %s
sk: (%s) %s <AUTOMATICKÁ ODPOVEĎ>: %s

en: (Code %s)
sk: (Kód %s)

en: (DOES NOT MATCH)
sk: (NEVYHOVUJE)

en: (Optional) A_lias:
sk: (Voliteľné) _Prezývka:

en: (Re-)Request authorization
sk: Znovu požiadať o autorizáciu

en: (There was an error converting this message.	 Check the 'Encoding' option in the Account Editor)
sk: (Počas prevodu tejto správy sa vyskytla chyba.	 Skontrolujte možnosť „Kódovanie“ v editore účtu)

en: (There was an error receiving this message.  Either you and %s have different encodings selected, or %s has a buggy client.)
sk: (Počas prijímania tejto správy sa vyskytla chyba.  Buď máte nastavené iné kódovanie ako %s, alebo má %s chybný klient.)

en: (There was an error receiving this message.  The buddy you are speaking with is probably using a different encoding than expected.  If you know what encoding he is using, you can specify it in the advanced account options for your AIM/ICQ account.)
sk: (Počas prijímania tejto správy sa vyskytla chyba.  Priateľ, s ktorým si píšete zrejme používa neočakávané kódovanie.  Ak viete, aké kódovanie používa, môžete ho nastaviť v pokročílých možnostiach vášho AIM/ICQ účtu.)

en: (You probably forgot to 'make install'.)
sk: (Pravdepodobne ste zabudli na „make install“.)

en: (default)
sk: (predvolené)

en: (no name)
sk: (bez názvu)

en: (no topic set)
sk: (žiadna téma)

en: (none)
sk: (žiadne)

en: +++ %s became idle
sk: +++ Používateľ %s sa stal nečinným

en: +++ %s became unidle
sk: +++ Používateľ %s prestal byť nečinný

en: +++ %s signed off
sk: +++ používateľ %s sa odhlásil

en: +++ %s signed on
sk: +++ používateľ %s sa prihlásil

en: /Accounts
sk: /Účty

en: /Accounts/Manage Accounts
sk: /Účty/Organizovať účty

en: /Buddies/Add Buddy...
sk: /Priatelia/Pridať priateľa...

en: /Buddies/Add C_hat...
sk: /Priatelia/Pridať cha_t...

en: /Buddies/Add Chat...
sk: /Priatelia/Pridať chat...

en: /Buddies/Add Group...
sk: /Priatelia/Pridať skupinu...

en: /Buddies/Add _Group...
sk: /Priatelia/Pridať sk_upinu...

en: /Buddies/Get User Info...
sk: /Priatelia/Zobraziť podrobnosti...

en: /Buddies/Get User _Info...
sk: /Priatelia/_Podrobnosti o používateľovi...

en: /Buddies/Join a Chat...
sk: /Priatelia/Pripojiť sa k _chatu...

en: /Buddies/Join a _Chat...
sk: /Priatelia/Pripojiť sa k _chatu...

en: /Buddies/New Instant Message...
sk: /Priatelia/Nová _správa...

en: /Buddies/New Instant _Message...
sk: /Priatelia/Nová _správa...

en: /Buddies/Sh_ow
sk: /Priatelia/Z_obraziť

en: /Buddies/Show/Buddy Details
sk: /Priatelia/Zobraziť/Detaily priateľov

en: /Buddies/Show/Buddy _Details
sk: /Priatelia/Zobraziť/_Detaily priateľov

en: /Buddies/Show/Empty Groups
sk: /Priatelia/Zobraziť/Prázdne skupiny

en: /Buddies/Show/Idle Times
sk: /Priatelia/Zobraziť/Časy nečinnosti

en: /Buddies/Show/Idle _Times
sk: /Priatelia/Zobraziť/Časy _nečinnosti

en: /Buddies/Show/Offline Buddies
sk: /Priatelia/Zobraziť/Odpojených priateľov

en: /Buddies/Show/Protocol Icons
sk: /Priatelia/Zobraziť/Ikony protokolov

en: /Buddies/Show/_Empty Groups
sk: /Priatelia/Zobraziť/_Prázdne skupiny

en: /Buddies/Show/_Offline Buddies
sk: /Priatelia/Zobraziť/_Odpojených priateľov

en: /Buddies/Show/_Protocol Icons
sk: /Priatelia/Zobraziť/_Ikony protokolov

en: /Buddies/Sort Buddies
sk: /Priatelia/Zoradiť priateľov

en: /Buddies/View User _Log...
sk: /Priatelia/_Záznam používateľa...

en: /Buddies/_Add Buddy...
sk: /Priatelia/Pridať priat_eľa...

en: /Buddies/_Quit
sk: /Priatelia/_Ukončiť

en: /Buddies/_Sort Buddies
sk: /Priatelia/Zo_radiť priateľov

en: /Conversation
sk: /Rozhovor

en: /Conversation/Add Buddy Pounce...
sk: /Rozhovor/Pridať _sledovanie priateľa...

en: /Conversation/Add Buddy _Pounce...
sk: /Rozhovor/Pridať _sledovanie priateľa...

en: /Conversation/Add...
sk: /Rozhovor/_Pridať...

en: /Conversation/Al_ias...
sk: /Rozhovor/Pre_zývka...

en: /Conversation/Alias...
sk: /Rozhovor/Pre_zývka...

en: /Conversation/Block...
sk: /Rozhovor/_Blokovať...

en: /Conversation/Clea_r Scrollback
sk: /Rozhovor/Vymazať

en: /Conversation/Get Info
sk: /Rozhovor/_Zobraziť podrobnosti

en: /Conversation/In_vite...
sk: /Rozhovor/Poz_vať...

en: /Conversation/Insert Imag_e...
sk: /Rozhovor/Vložiť _obrázok...

en: /Conversation/Insert Image...
sk: /Rozhovor/Vložiť obrázok...

en: /Conversation/Insert Lin_k...
sk: /Rozhovor/Vložiť od_kaz...

en: /Conversation/Insert Link...
sk: /Rozhovor/Vložiť odkaz...

en: /Conversation/Invite...
sk: /Rozhovor/Poz_vať...

en: /Conversation/M_ore
sk: /Rozhovor/Via_c

en: /Conversation/More
sk: /Rozhovor/Viac

en: /Conversation/New Instant _Message...
sk: /Rozhovor/Nová správa...

en: /Conversation/Remove...
sk: /Rozhovor/Odstrániť...

en: /Conversation/Se_nd File...
sk: /Rozhovor/Odos_lať súbor...

en: /Conversation/Send File...
sk: /Rozhovor/Odos_lať súbor...

en: /Conversation/Unblock...
sk: /Rozhovor/_Odblokovať...

en: /Conversation/View Log
sk: /Rozhovor/Zobraziť _záznam

en: /Conversation/View _Log
sk: /Rozhovor/Zobraziť _záznam

en: /Conversation/_Add...
sk: /Rozhovor/_Pridať...

en: /Conversation/_Block...
sk: /Rozhovor/_Blokovať...

en: /Conversation/_Close
sk: /Rozhovor/_Zavrieť

en: /Conversation/_Find...
sk: /Rozhovor/_Hľadať...

en: /Conversation/_Get Info
sk: /Rozhovor/_Zobraziť podrobnosti

en: /Conversation/_Remove...
sk: /Rozhovor/_Odstrániť...

en: /Conversation/_Save As...
sk: /Rozhovor/_Uložiť ako...

en: /Conversation/_Unblock...
sk: /Rozhovor/_Odblokovať...

en: /Help/Online _Help
sk: /Pomoc/Online _pomocník

en: /Help/_About
sk: /Pomoc/O _programe

en: /Help/_Debug Window
sk: /Pomoc/_Ladiace okno

en: /Options
sk: /_Možnosti

en: /Options/Enable Logging
sk: /Možnosti/Povoliť zaz_namenávanie

en: /Options/Enable Sounds
sk: /Možnosti/Povoliť _zvuky

en: /Options/Enable _Logging
sk: /Možnosti/Povoliť zaz_namenávanie

en: /Options/Enable _Sounds
sk: /Možnosti/Povoliť _zvuky

en: /Options/Show Formatting Toolbars
sk: /Možnosti/Zobraziť panely formá_tovania

en: /Options/Show Formatting _Toolbars
sk: /Možnosti/Zobraziť panely formá_tovania

en: /Options/Show Ti_mestamps
sk: /Možnosti/Zobrazovať ča_sové značky

en: /Options/Show Timestamps
sk: /Možnosti/Zobrazovať ča_sové značky

en: /Tools
sk: /Nástroje

en: /Tools/Buddy _Pounces
sk: /Nástroje/_Sledovanie priateľov

en: /Tools/Mute Sounds
sk: /Nástroje/Vypnúť zvuky

en: /Tools/Mute _Sounds
sk: /Nástroje/Vypnúť _zvuky

en: /Tools/Plu_gins
sk: /Nástroje/_Moduly

en: /Tools/Pr_eferences
sk: /Nástroje/_Nastavenia

en: /Tools/Pr_ivacy
sk: /Nástroje/_Súkromie

en: /Tools/Privacy
sk: /Nástroje/_Súkromie

en: /Tools/R_oom List
sk: /Nástroje/Zoznam _miestností

en: /Tools/Room List
sk: /Nástroje/Zoznam _miestností

en: /Tools/Smile_y
sk: /Nástroje/Smaj_líky

en: /Tools/System _Log
sk: /Nástroje/Systémový _záznam

en: /Tools/_Certificates
sk: /Nástroje/_Certifikáty

en: /Tools/_File Transfers
sk: /Nástroje/_Prenosy súborov

en: /_Accounts
sk: /Úč_ty

en: /_Buddies
sk: /_Priatelia

en: /_Conversation
sk: /_Rozhovor

en: /_Help
sk: /_Pomocník

en: /_Options
sk: /_Možnosti

en: /_Tools
sk: /_Nástroje

en: 0 people in room
sk: V miestnosti je 0 osôb

en: <AUTO-REPLY>
sk: <AUTOMATICKÁ ODPOVEĎ>

en: <FONT SIZE="4">IRC:</FONT> #pidgin on irc.freenode.net<BR><BR>
sk: <FONT SIZE="4">IRC:</FONT> #pidgin na irc.freenode.net<BR><BR>

en: <I>%s</I> removed all <I>%s's</I> modes
sk: Používateľ <I>%s</I> odstránil všetky režimy používateľa <I>%s</I>

en: <I>%s</I> removed all channel <I>%s</I> modes
sk: Používateľ <I>%s</I> odstránil všetky režimy kanálu <I>%s</I>

en: <I>%s</I> set <I>%s's</I> modes to: %s
sk: Používateľ <I>%s</I> nastavil režimy používateľa <I>%s</I> na: %s

en: <I>%s</I> set channel <I>%s</I> modes to: %s
sk: Používateľ <I>%s</I> nastavil režimy kanálu <I>%s</I> na: %s

en: <PurpleMain>/Accounts/
sk: <PurpleMain>/Účty/

en: <PurpleMain>/Accounts/Enable Account
sk: <PurpleMain>/Účty/Povoliť účet

en: <b>%d new email.</b> | <b>%d new emails.</b>
sk[0]: <b>%d nový email.</b>
sk[1]: <b>%d nové emaily.</b>
sk[2]: <b>%d nových emailov.</b>

en: <b><font color="red">The logger has no read function</font></b>
sk: <b><font color="red">Záznamník nepodporuje čítanie</font></b>

en: <b>Account:</b> %s
sk: <b>Účet:</b> %s

en: <b>Browser configuration program was not found.</b>
sk: <b>Program na nastavenie prehliadača nebol nájdený.</b>

en: <b>ChangeLog:</b><br>%s
sk: <b>Zoznam zmien:</b><br>%s

en: <b>Channel Name:</b> %s
sk: <b>Názov kanála:</b> %s

en: <b>Connection Mode</b>: %s<br>
sk: <b>Režim pripojenia</b>: %s<br>

en: <b>Conversation with %s on %s:</b><br>
sk: <b>Rozhovor s %s, %s:</b><br>

en: <b>Current Online</b>: %d<br>
sk: <b>Momenálne pripojený</b>: %d<br>

en: <b>Defining adjective:</b>
sk: <b>Definujúce prídavné meno:</b>

en: <b>File:</b> %s
    <b>File size:</b> %s
    <b>Image size:</b> %dx%d
sk: <b>Súbor:</b> %s
    <b>Veľkosť súboru:</b> %s
    <b>Veľkosť obrázka:</b> %dx%d

en: <b>Filename:</b>
sk: <b>Súbor:</b>

en: <b>Group Title:</b> %s<br>
sk: <b>Názov skupiny:</b> %s<br>

en: <b>Last Login IP</b>: %s<br>
sk: <b>Naposledy prihlásená IP</b>: %s<br>

en: <b>Last Login Time</b>: %s
sk: <b>Čas posledného prihlásenia</b>: %s

en: <b>Last Refresh</b>: %s<br>
sk: <b>Naposledy obnovené</b>: %s<br>

en: <b>Login Time</b>: %s<br>
sk: <b>Čas pripojenia</b>: %s<br>

en: <b>Lost</b>: %lu<br>
sk: <b>Stratené</b>: %lu<br>

en: <b>My Internet Address</b>: %s<br>
sk: <b>Moja internetová adresa</b>: %s<br>

en: <b>Notes Group ID:</b> %s<br>
sk: <b>ID Notes skupiny:</b> %s<br>

en: <b>Password:</b>
sk: <b>Heslo:</b>

en: <b>Plugin Details</b>
sk: <b>Podrobnosti o module</b>

en: <b>Proxy configuration program was not found.</b>
sk: <b>Program na nastavenie proxy nebol nájdený.</b>

en: <b>Received Duplicate</b>: %lu<br>
sk: <b>Prijaté viacnásobne</b>: %lu<br>

en: <b>Received</b>: %lu<br>
sk: <b>Prijaté</b>: %lu<br>

en: <b>Receiving As:</b>
sk: <b>Prijíma sa ako:</b>

en: <b>Receiving From:</b>
sk: <b>Prijíma sa od:</b>

en: <b>Resend</b>: %lu<br>
sk: <b>Opätovne odoslané</b>: %lu<br>

en: <b>Sending As:</b>
sk: <b>Odosiela sa ako:</b>

en: <b>Sending To:</b>
sk: <b>Odosiela sa ku:</b>

en: <b>Sent</b>: %lu<br>
sk: <b>Odoslané</b>: %lu<br>

en: <b>Username:</b>
sk: <b>Prihlasovacie meno:</b>

en: <b>Web site:</b>
sk: <b>Webstránka:</b>

en: <b>Written by:</b>
sk: <b>Autor:</b>

en: <b>_Bold</b>
sk: <b>_Tučné:</b>

en: <br><b>Channel Cipher:</b> %s
sk: <br><b>Šifra kanálu:</b> %s

en: <br><b>Channel Founder:</b> %s
sk: <br><b>Zakladateľ kanálu:</b> %s

en: <br><b>Channel HMAC:</b> %s
sk: <br><b>HMAC kanála:</b> %s

en: <br><b>Channel Modes:</b>
sk: <br><b>Režimy kanála:</b>

en: <br><b>Channel Topic:</b><br>%s
sk: <br><b>Téma kanálu:</b><br>%s

en: <br><b>Founder Key Babbleprint:</b><br>%s
sk: <br><b>Babbleprint kľúča zakladateľa:</b><br>%s

en: <br><b>Founder Key Fingerprint:</b><br>%s
sk: <br><b>Digitálny odtlačok kľúča zakladateľa:</b><br>%s

en: <br><b>User Count:</b> %d
sk: <br><b>Počet používateľov:</b> %d

en: <br>At %s since %s
sk: <br>Na %s od %s

en: <font color="#16569E"><font size="2">(%s)</font> <b>%s &lt;AUTO-REPLY&gt;:</b></font> %s<br/>
sk: <font color="#16569E"><font size="2">(%s)</font> <b>%s &lt;AUTOMATICKÁ ODPOVEĎ&gt;:</b></font> %s<br/>

en: <font color="#A82F2F"><font size="2">(%s)</font> <b>%s &lt;AUTO-REPLY&gt;:</b></font> %s<br/>
sk: <font color="#A82F2F"><font size="2">(%s)</font> <b>%s &lt;AUTOMATICKÁ ODPOVEĎ&gt;:</b></font> %s<br/>

en: <font color="red"><b>Could not read file: %s</b></font>
sk: <font color="red"><b>Nepodarilo sa čítať súbor: %s</b></font>

en: <font color="red"><b>Unable to find log path!</b></font>
sk: <font color="red"><b>Nepodarilo sa nájsť cestu k záznamu!</b></font>

en: <font color='#777777'>Logged out.</font>
sk: <font color='#777777'>Odhlásený.</font>

en: <font color='#777777'>Not connected to XMPP</font>
sk: <font color='#777777'>Nepripojený ku XMPP</font>

en: <h1>Conversation with %s</h1>
sk: <h1>Rozhovor s %s</h1>

en: <i>_Italic</i>
sk: <i>_Kurzíva</i>

en: <i>you are not waiting for authorization</i>
sk: <i>nečakáte na autorizáciu</i>

en: <span foreground="red" weight="bold">Error: %s
    Check the plugin website for an update.</span>
sk: <span foreground="red" weight="bold">Chyba: %s
    Skontrolujte stránku modulu, či je dostupná nová verzia.</span>

en: <span size='larger' weight='bold'>Conversation in %s on %s</span>
sk: <span size='larger' weight='bold'>Rozhovor na %s dňa %s</span>

en: <span size='larger' weight='bold'>Conversation with %s on %s</span>
sk: <span size='larger' weight='bold'>Rozhovor s %s dňa %s</span>

en: <span size='larger' weight='bold'>Error saving image</span>
    
    %s
sk: <span size='larger' weight='bold'>Chyba počas ukladania obrázka</span>
    
    %s

en: <span size='larger' weight='bold'>Unrecognized file type</span>
    
    Defaulting to PNG.
sk: <span size='larger' weight='bold'>Neznámy typ súboru</span>
    
    Nastavuje sa na PNG.

en: <span size='larger' weight='bold'>Welcome to %s!</span>
    
    You have no IM accounts configured. To start connecting with %s press the <b>Add</b> button below and configure your first account. If you want %s to connect to multiple IM accounts, press <b>Add</b> again to configure them all.
    
    You can come back to this window to add, edit, or remove accounts from <b>Accounts->Manage Accounts</b> in the Buddy List window
sk: <span size='larger' weight='bold'>Vitajte v programe %s!</span>
    
    Nemáte nastavené žiadne komunikačné účty. Ak sa chcete pripojiť pomocou programu %s, stlačte tlačidlo <b>Pridať</b> a vyplňte príslušné údaje o vašom internetovom účte. Ak sa chcete pomocou programu %s pripájať na viacero komunikačných účtov naraz, kliknite znovu <b>Pridať</b> a nastavte aj ďalší.
    
    Ak budete chcieť neskôr pridať, upravovať alebo odstrániť niektoré účty, toto okno nájdete v ponuke <b>Účty->Organizovať účty</b> v okne Zoznam priateľov

en: <span size='larger'>_Larger</span>
sk: <span size='larger'>_Väčšie</span>

en: <span size='smaller'>_Smaller</span>
sk: <span size='smaller'>_Menšie</span>

en: <span strikethrough='true'>Strikethrough</span>
sk: <span strikethrough='true'>Preškrtnuté</span>

en: <span style="italic">Example: stunserver.org</span>
sk: <span style="italic">Príklad: stunserver.org</span>

en: <span weight="bold" size="larger">You have mail!</span>
sk: <span weight="bold" size="larger">Máte poštu!</span>

en: <span weight='bold' size='larger'>Welcome to %s!</span>
    
    You have no accounts enabled. Enable your IM accounts from the <b>Accounts</b> window at <b>Accounts->Manage Accounts</b>. Once you enable accounts, you'll be able to sign on, set your status, and talk to your friends.
sk: <span weight='bold' size='larger'>Vitajte v programe %s!</span>
    
    Zatiaľ nemáte aktivované žiadne IM účty. Môžete ich pridať v okne <b>Účty</b> ktoré nájdete v ponuke <b>Účty->Organizovať účty</b>. Po tom, ako aktivujete váš účet, budete sa môcť prihlásiť, zmeniť svoj stav a písať si s vašimi priateľmi.

en: <u>_Underline</u>
sk: <u>_Podčiarknuté</u>

en: A Little About Me
sk: Niečo o mne

en: A Sametime administrator has issued the following announcement on server %s
sk: Administrátor Sametime vystavil na serveri %s nasledujúce oznámenie

en: A custom smiley for the selected shortcut already exists. Please specify a different shortcut.
sk: Vlastný smajlík pre vybranú skratku už existuje. Prosím, vyberte inú skratku.

en: A file is available for download from:
    Remote host: %s
    Remote port: %d
sk: Súbor je k dispozícii na stiahnutie z:
    Vzdialený počítač: %s
    Vzdialený port: %d

en: A folder with that name already exists
sk: Priečinok s týmto názvom už existuje

en: A group named '%s' already exists in your buddy list.
sk: Skupina s názvom „%s“ sa už nachádza vo vašom zozname priateľov.

en: A horizontal scrolling version of the buddy list.
sk: Vodorovne sa posúvajúca verzia zoznamu priateľov.

en: A message has been dropped, you are exceeding the server speed limit.
sk: Správa bola zrušená, prekračujete rýchlostný limit servera.

en: A music messaging session has been requested. Please click the MM icon to accept.
sk: Boli ste požiadaní o reláciu Music Messaging. Ak súhlasíte, kliknite na ikonu MM.

en: ABI version mismatch %d.%d.x (need %d.%d.x)
sk: Nezhoda ABI verzií %d.%d.x (potrebná %d.%d.x)

en: AIM Account
sk: AIM účet

en: AIM Direct IM
sk: AIM - priame IM

en: AIM Protocol Plugin
sk: Modul protokolu AIM

en: AP User
sk: AP používateľ

en: A_lias:
sk: P_rezývka:

en: About %s
sk: O programe %s

en: Accept
sk: Prijať

en: Accept certificate for %s?
sk: Prijať certifikát pre %s?

en: Accept chat invitation?
sk: Prijať pozvanie na chat?

en: Accept file transfer request from %s?
sk: Súhlasíte s prijatím súboru od používateľa %s?

en: Access denied: HTTP proxy server forbids port %d tunneling.
sk: Prístup zamietnutý: HTTP proxy server neumožňuje tunelovanie portu %d.

en: Account
sk: Účet

en: Account Confirmation Requested
sk: Bolo vyžiadané podvrdenie účtu

en: Account Info
sk: Podrobnosti o účte

en: Account Information
sk: Informácie o účte

en: Account has been disabled
sk: Účet bol zakázaný

en: Account successfully unregistered
sk: Registrácia úspešne zrušená

en: Account type:
sk: Typ účtu:

en: Account was not added
sk: Účet sa nepridal do zoznamu

en: Account:
sk: Účet:

en: Account:
sk: Účet:

en: Account: %s (%s)
sk: Účet: %s (%s)

en: Accounts
sk: Účty

en: Action
sk: Akcia

en: Action Message Name Color
sk: Farba mena pri správe s akciou

en: Action Message Name Color for Whispered Message
sk: Farba mena pri správe s akciou pri pošepkanej správe

en: Actions
sk: Akcie

en: Activate ID...
sk: Aktivovať ID...

en: Activate which ID?
sk: Ktoré ID aktivovať?

en: Ad-Hoc Command Failed
sk: príkaz Ad-Hoc zlyhal

en: Ad-Hoc Commands
sk: Príkaz Ad-Hoc

en: Add
sk: Pridať

en: Add / Remove
sk: Pridať / odstrániť

en: Add Account
sk: Pridať účet

en: Add Buddy
sk: Pridať priateľa

en: Add Buddy Pounce
sk: Pridať sledovanie priateľa

en: Add Buddy Pounce...
sk: Pridať sledovanie priateľa...

en: Add Buddy _Pounce...
sk: Pridať sledovanie _priateľa...

en: Add C_hat...
sk: Pridať c_hat...

en: Add Channel Private Group
sk: Pridať súkromnú skupinu na kanál

en: Add Channel Public Key
sk: Pridať verejný kľúč kanálu

en: Add Chat
sk: Pridať chat

en: Add Group
sk: Pridať skupinu

en: Add Notes Address Book Group...
sk: Pridať skupinu Notes zoznamu adries...

en: Add Private Group
sk: Pridať súkromnú skupinu

en: Add Smiley
sk: _Pridať smajlík

en: Add _Buddy...
sk: Pridať _priateľa...

en: Add a buddy.
sk: Pridať priateľa.

en: Add a new text replacement
sk: Pridať novú náhradu textu

en: Add buddy rejected
sk: Pridanie kamaráta bolo odmietnuté

en: Add buddy to _group:
sk: Pridať priateľa do _skupiny:

en: Add buddy to your list?
sk: Pridať priateľa do vášho zoznamu?

en: Add buddy with auth request failed
sk: Pridanie kamaráta s požiadavkou na autentifikáciu zlyhalo

en: Add contacts from server
sk: Pridať kontakty zo serveru

en: Add friends from MySpace.com
sk: Pridať priateľov z MySpace.com

en: Add in group
sk: Pridať v skupine

en: Add into %d's buddy list
sk: Pridať do %d zoznamu priateľov

en: Add new line in Chats
sk: Pridávanie nových riadkov v chatoch

en: Add new line in IMs
sk: Pridávanie nových riadkov v správach

en: Add to Address Book
sk: Pridať do adresára

en: Add to chat
sk: Pridať na chat

en: Add to chat...
sk: Pridať na chat...

en: Add-Ins
sk: Doplnky

en: Additional Information
sk: Ďoplňujúce informácie

en: Address
sk: Adresa

en: Address already in use.
sk: Adresa sa už používa.

en: Adds a Send button to the entry area of the conversation window. Intended for when no physical keyboard is present.
sk: K textovému políčku v okne rozhovoru pridá tlačidlo Odoslať. Vhodné ak nie je pripojená klávesnica.

en: Adds a small box to the buddy list that shows if you have new mail.
sk: Pridá do zoznamu priateľov malý obdĺžnik, ktorý znázorňuje novú prijatú poštu.

en: Adds the option to store notes for buddies on your buddy list.
sk: Pridáva možnosť ukladania poznámok o priateľoch vo vašom zozname priateľov.

en: Afrikaans
sk: afrikánčina

en: Age
sk: Vek

en: Albanian
sk: albánčina

en: Algorithm: 	%s
sk: Algoritmus: 	%s

en: Alias
sk: Prezývka

en: Alias (optional)
sk: Prezývka (voliteľná)

en: Alias Buddy
sk: Prezývka priateľa

en: Alias Chat
sk: Prezývka pre chat

en: Alias Contact
sk: Prezývka kontaktu

en: Alias:
sk: Prezývka:

en: All
sk: Všetky

en: All Conversations
sk: Všetky rozhovory

en: All items below are optional. Enter only the information with which you feel comfortable.
sk: Všetky nasledujúce položky sú nepovinné. Zadajte len tie informácie, ktoré chcete zverejniť.

en: Allow
sk: Povoliť

en: Allow %s to contact you?
sk: Povoliť používateľovi %s kontaktovať vás?

en: Allow Buzz
sk: Povoliť Bzzz

en: Allow MSN Mobile pages?
sk: Povoliť mobilné stránky MSN?

en: Allow all users to contact me
sk: Povoliť všetkým používateľom kontaktovať ma

en: Allow multiple simultaneous logins
sk: Povoliť niekoľkonásobné simultánne prihlásenia

en: Allow only the users below
sk: Povoliť len nižšie uvedeným používateľom

en: Allow only the users on my buddy list
sk: Povoliť len používateľov z môjho zoznamu priateľov

en: Allow plaintext auth over unencrypted streams
sk: Povoliť plaintextovú autentifikáciu cez nezašifrované spojenia

en: Allow/Disallow Mobile Pages...
sk: Povoliť/Zakázať mobilné stránky...

en: Allows control by entering commands in a file.
sk: Umožňuje ovládať program zadávaním príkazov do súboru.

en: Allows for changing the point values of idle/away/offline states for buddies in contact priority computations.
sk: Povoľuje zmeny stavov, nečinný/preč/odpojený, podľa dôležitosti kamarátov v zozname.

en: Allows for controlling the values associated with different buddy states.
sk: Umožnuje kontrolu hodnôt spojených s rôznymi stavmi kamarátov.

en: Allows support for mouse gestures in conversation windows. Drag the middle mouse button to perform certain actions:
     • Drag down and then to the right to close a conversation.
     • Drag up and then to the left to switch to the previous conversation.
     • Drag up and then to the right to switch to the next conversation.
sk: Umožňuje ovládanie pomocou pohybov myši v okne konverzácie.
    Tieto akcie vykonáte posunom myši so stlačeným prostredným tlačidlom:
    
     • Ťahajte dole a potom doprava pre zatvorenie konverzácie.
     • Ťahajte hore a potom doľava pre prepnutie sa na predchádzajúcu konverzáciu.
     • Ťahajte hore a potom doprava na prepnutie sa na nasledujúcu konverzáciu.

en: Allows you to hand-configure how long you've been idle
sk: Umožňuje vám ručne nastaviť, ako dlho ste nečinný

en: Alphabetically
sk: Podľa abecedy

en: Already Registered
sk: Už zaregistrovaný

en: Already in opposite list
sk: Už v opačnom zozname

en: Already in the mode
sk: Už v režime

en: Already logged in
sk: Už je prihlásený

en: Already there
sk: Už sa tam nachádza

en: Always
sk: Vždy

en: Always on top
sk: Vždy navrchu

en: Always use AIM/ICQ proxy server for
    file transfers and direct IM (slower,
    but does not reveal your IP address)
sk: Vždy používať AIM/ICQ proxy server na prenosy súborov
    (pomalšie, ale neprezradí vašu IP adresu)

en: Amharic
sk: amharčina

en: An account already exists with the specified criteria.
sk: Už existuje účet so zadanými kritériami.

en: An ambiguous user ID was entered
sk: Bolo zadané nejednoznačné používateľské ID

en: An email address was not found for this buddy.
sk: Nebola nájdená emailová adresa tohoto priateľa.

en: An error occurred while opening the file.
sk: Pri otváraní súboru sa vyskytla chyba.

en: An error occurred while updating the directory
sk: Počas aktualizovania adresára sa vyskytla chyba

en: An error was encountered reading your %s.  They have not been loaded, and the old file has been renamed to %s~.
sk: Počas načítavania vášho %s sa vyskytla chyba. Zoznam nebol načítaný a starý súbor bol premenovaný na %s~.

en: An example plugin that does stuff - see the description.
sk: Ukážkový modul ktorý niečo vykonáva - pozrite popis.

en: An unknown error, %d, has occurred.  Info: %s
sk: Vyskytla sa neznáma chyba %d.  Informácie: %s

en: An unknown signon error has occurred: %s.
sk: Pri prihlasovaní sa vyskytla neznáma chyba: %s.

en: Angry
sk: Nahnevaný

en: Animate
sk: Animovať

en: Anniversary
sk: Výročie

en: Announcement from %s
sk: Oznámenie od %s

en: Anxious
sk: Ustarostený

en: Anyone
sk: Ktokoľvek

en: Appear Offline
sk: Vyzerať odpojený

en: Appear Online
sk: Javí sa pripojený

en: Appear Permanently Offline
sk: Javí sa trvale odpojený

en: Apply
sk: Použiť

en: Apply hiding rules to buddies
sk: Použiť pravidlá skrývania aj pre priateľov

en: Apply in Chats
sk: Použiť v chatoch

en: Apply in IMs
sk: Použiť v okamžitých správach

en: Approve
sk: Potvrdiť

en: Aquarius
sk: Vodnár

en: Arabic
sk: arabčina

en: Are you sure you want to block %s?
sk: Ste si istý, že chcete zablokovať používateľa %s?

en: Are you sure you want to delete "%s"
sk: Naozaj chcete odstrániť „%s“

en: Are you sure you want to delete %s?
sk: Naozaj chcete odstrániť %s?

en: Are you sure you want to delete the pounce on %s for %s?
sk: Ste si istý, že chcete odstrániť sledovanie priateľa %s v účte %s?

en: Are you sure you want to delete the selected saved statuses?
sk: Naozaj chcete odstrániť tieto uložené stavy?

en: Are you sure you want to leave this Qun?
sk: Naozaj chcete opustiť toto Qun?

en: Are you sure you want to permanently delete the log of the conversation in %s which started at %s?
sk: Naozaj chcete natrvalo odstrániť záznam konverzácie na %s, ktorá začala %s?

en: Are you sure you want to permanently delete the log of the conversation with %s which started at %s?
sk: Naozaj chcete natrvalo odstrániť záznam konverzácie s používateľom %s, ktorá začala %s?

en: Are you sure you want to permanently delete the system log which started at %s?
sk: Naozaj chcete natrvalo odstrániť systémový záznam, ktorý začal %s?

en: Are you sure you want to remove %s?
sk: Naozaj chcete odstrániť %s?

en: Are you sure you wish to allow %s to contact you?
sk: Ste si istý, že chcete povoliť používateľovi %s kontaktovať vás?

en: Aries
sk: Baran

en: Artist
sk: Interpret

en: Artists
sk: Umelci

en: Ashamed
sk: Zahanbený

en: Ask
sk: Spýtať sa

en: Asking %s to connect to us at %s:%hu for Direct IM.
sk: Žiadam %s, aby sa k nám pripojil na %s:%hu pre priamy IM.

en: Attempt to subscribe to %s,%s,%s failed
sk: Zlyhala požiadavka o zapísanie do %s,%s,%s

en: Attempting to connect to %s:%hu.
sk: Pokúšame sa pripojiť ku %s:%hu.

en: Attempting to connect via proxy server.
sk: Pokúšame sa pripojiť cez proxy server.

en: Australian English
sk: austrálska angličtina

en: Auth
sk: Autentifikácia

en: Auth Domain
sk: Autentifikačná doména

en: Auth User
sk: Autentifikačný používateľ

en: Authenticating
sk: Autentifikácia

en: Authenticating connection
sk: Auntentifikácia spojenia

en: Authenticating...
sk: Overuje sa...

en: Authentication Failure
sk: Zlyhanie počas autentifikácie

en: Authentication failed
sk: Autentifikácia zlyhala

en: Author
sk: Autor

en: Authorization Aborted
sk: Autorizácia zrušená

en: Authorization Denied
sk: Autorizácia zamietnutá

en: Authorization Denied Message:
sk: Správa zamietnutia autorizácie:

en: Authorization Given
sk: Autorizácia udelená

en: Authorization Granted
sk: Udelená autorizácia

en: Authorization Request Message:
sk: Žiadosť o autorizáciu:

en: Authorization denied message:
sk: Správa odmietnutia autorizácie:

en: Authorization mechanism too weak
sk: Mechanizmus autorizácie je príliš slabý

en: Authorize
sk: Autorizovať

en: Authorize buddy?
sk: Autorizovať priateľa?

en: Auto Accept
sk: Automaticky potvrdiť

en: Auto Reject
sk: Automaticky zrušiť

en: Auto-Join
sk: Automatické prihlasovanie

en: Auto-accept file transfer requests from selected users.
sk: Automaticky potvrdiť požiadavky na prenos súborov od vybraných používateľov.

en: Auto-away
sk: Automatická neprítomnosť

en: Auto-detect incoming UTF-8
sk: Automaticky zistiť prichádzajúce UTF-8

en: Auto-join
sk: Prihlásiť automaticky

en: Auto-response sent:
sk: Odoslaná automatická odpoveď:

en: Auto_join when account becomes online.
sk: Znovu_pripojiť keď sa prihlásite.

en: Autoaccept
sk: Automaticky potvrdiť

en: Autoaccept File Transfers...
sk: Automaticky potvrdzovať prenosy súborov...

en: Autoaccept complete
sk: Automatické potvrdenie dokonnčené

en: Autoaccepted file transfer of "%s" from "%s" completed.
sk: Automaticky potvrdený prenos súboru „%s“ od používateľa „%s“ je dokončený.

en: Automatic
sk: Automaticky

en: Automatically open whiteboard
sk: Automaticky otvoriť tabuľu

en: Automatically reject from users not in buddy list
sk: Automaticky blokovať používateľov mimo môjho zoznamu kontaktov

en: Available
sk: Pripojený

en: Available Conferences
sk: Dostupné konferencie

en: Away
sk: Neprítomný

en: Away From Computer
sk: Preč od počítača

en: Away message too long.
sk: Správa neprítomnosti je príliš dlhá.

en: Awesome
sk: Hrozné

en: Bac_kground color
sk: Farba po_zadia

en: Background Color
sk: Farba pozadia

en: Bad Format
sk: Zlý formát

en: Bad Namespace Prefix
sk: Zlý prefix oblasti mien

en: Bad Request
sk: Chybná požiadavka

en: Bad friend file
sk: Nesprávny súbor priateľa

en: Bad mode
sk: Zlý režim

en: Bad ticket
sk: Nesprávny lístok

en: Ban List
sk: Zoznam blokovaných

en: Ban on %s
sk: Ban na %s

en: Ban on %s by %s, set %s ago
sk: Ban na %s od %s, daný pred %s

en: Banned
sk: Zakázaný vstup

en: Base font size (points)
sk: Základná veľkosť písma (body)

en: Based on keyboard or mouse use
sk: Podľa využitia klávesnice alebo myši

en: Based on keyboard use
sk: Podľa využitia klávesnice

en: Be Right Back
sk: Hneď som späť

en: Because this reveals your IP address, it may be considered a security risk.  Do you wish to continue?
sk: Táto akcia odhalí vašu IP adresu, a preto môže byť hodnotená ako bezpečnostné riziko.  Chcete pokračovať?

en: Becomes _idle
sk: Stane sa _nečinným

en: Becomes idle
sk: Stane sa nečinný

en: Beep too!
sk: Tiež zapípať!

en: Belarusian Latin
sk: bieloruština, latinka

en: Bengali
sk: bengálčina

en: Birth Day
sk: Narodeniny

en: Birth Year
sk: Rok narodenia

en: Birthday
sk: Dátum narodenia

en: Block
sk: Blokovať

en: Block %s?
sk: Zablokovať používateľa %s?

en: Block IMs without Key Exchange
sk: Blokovať správy bez výmeny kľúčov

en: Block User
sk: Blokovať používateľa

en: Block all users
sk: Blokovať všetkých používateľov

en: Block messages to whiteboard
sk: Blokovať správy na tabuľu

en: Block only the users below
sk: Blokovať len nižšie uvedených používateľov

en: Block this buddy
sk: Blokovať tohoto priateľa

en: Block/Unblock
sk: Zablokovať/odblokovať

en: Block/Unblock...
sk: Zablokovať/odblokovať...

en: Blocked
sk: Blokovaný

en: Blocked Text for %s
sk: Zablokovaný text pre %s

en: Blood Type
sk: Krvná skupina

en: Bokmål Norwegian
sk: nórsky bokmål

en: Bold
sk: Tučné

en: Bonjour Protocol Plugin
sk: Modul protokolu Bonjour

en: Bored
sk: Unudený

en: Bosnian
sk: bosniačtina

en: Both
sk: Obe

en: Bottom
sk: Dolu

en: Br_owse...
sk: Prehľadávať...

en: British English
sk: britská angličtina

en: Brows_e...
sk: P_rehľadávať...

en: Browser
sk: Prehliadač

en: Browser Selection
sk: Výber prehliadača

en: Browser default
sk: Podľa prehliadača

en: Buddies
sk: Priatelia

en: Buddy
sk: Priateľ

en: Buddy Alias
sk: Prezývka priateľa

en: Buddy Comment
sk: Komentár priateľa

en: Buddy Comment for %s
sk: Komentár priateľa %s

en: Buddy Comment:
sk: Komentár priateľa:

en: Buddy Goes _Away
sk: Priateľ odíde _preč

en: Buddy Goes _Idle
sk: Priateľ sa stane _nečinným

en: Buddy Icon
sk: Ikona priateľa

en: Buddy Information
sk: Podrobnosti o priateľovi

en: Buddy List
sk: Zoznam priateľov

en: Buddy List Storage Mode
sk: Umiestnenie zoznamu priateľov

en: Buddy List Window
sk: Okno zoznamu priateľov

en: Buddy Notes
sk: Poznámky o priateľovi

en: Buddy Pounces
sk: Sledovanie priateľov

en: Buddy State Notification
sk: Upozornenie na stav priateľa

en: Buddy Ticker
sk: Vyberač priateľov

en: Buddy _Signs On/Off
sk: Priateľ sa prihlási/odhlási

en: Buddy is "extended" away
sk: Priateľ je nedostupný

en: Buddy is away
sk: Priateľ je neprítomný

en: Buddy is idle
sk: Priateľ je nečinný

en: Buddy is mobile
sk: Priateľ je mobilný

en: Buddy is offline
sk: Priateľ je odhlásený

en: Buddy list downloaded
sk: Zoznam priateľov bol stiahnutý

en: Buddy list synchronization issue in %s (%s)
sk: Problém synchronizácie zoznamu kamarátov v %s (%s)

en: Buddy list uploaded
sk: Zoznam priateľov bol nahraný

en: Buddy logs in
sk: Priateľ sa prihlásil

en: Buddy logs out
sk: Priateľ sa odhlásil

en: Buddy name:
sk: Meno priateľa:

en: Buddy signs on/off
sk: Priateľ sa prihlási/odhlási

en: Buddy's _username:
sk: _Používateľské meno priateľa:

en: Buddylist loaded successfully!
sk: Zoznam priateľov bol úspešne načítaný!

en: Buddylist saved successfully!
sk: Zoznam priateľov bol úspešne uložený!

en: Bulgarian
sk: bulharčina

en: Busted SNAC payload
sk: Poškodené SNAC údaje

en: Busy
sk: Zaneprázdnený

en: Buzz
sk: Bzzz

en: Buzzing %s...
sk: Posielam bzzz používateľovi %s...

en: By Log Size
sk: Podľa veľkosti záznamu

en: By Status
sk: Podľa stavu

en: By account
sk: Podľa účtu

en: By conversation count
sk: Podľa počtu konverzácií

en: By group
sk: Podľa skupiny

en: By log size
sk: Podľa veľkosti záznamu

en: By status
sk: Podľa stavu

en: CTCP PING reply
sk: Odpoveď CTCP PING

en: CVR parameters are either unknown or not allowed
sk: CVR parametre sú buď neznáme alebo nedovolené

en: C_hat windows
sk: Okná c_hatu

en: C_lear finished transfers
sk: _Vymazať dokončené prenosy

en: C_onnect
sk: Prip_ojiť

en: Calculating...
sk: Počíta sa...

en: Call Command
sk: Spustiť príkaz

en: Camera
sk: Kamera

en: Can not decrypt login reply
sk: Nemôžem dešifrovať odpoveď pri prihlásení

en: Canadian English
sk: kanadská angličtina

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Cancel Presence Notification
sk: Zrušiť upozornenie prítomnosti

en: Canceled
sk: Zrušené

en: Cancer
sk: Rak

en: Cannot add a contact to the same folder twice
sk: Do priečinku sa nedá vložiť kontakt dva krát

en: Cannot add yourself
sk: Nemôžete pridať samého seba

en: Cannot ban %s: banlist is full
sk: Nepodarilo sa zakázať vstup používateľovi %s: zoznam je plný

en: Cannot call command
sk: Nepodarilo sa spustiť príkaz

en: Cannot change nick
sk: Nepodarilo sa zmeniť prezývku

en: Cannot create SILC key pair
sk: Nebolo možné vytvoriť pár SILC kľúčov

en: Cannot create pounce
sk: Nebolo možné vytvoriť sledovanie

en: Cannot detach
sk: Nepodarilo sa odpojiť

en: Cannot fetch the public key
sk: Nepodarilo sa stiahnuť verejný kľúč

en: Cannot get channel information
sk: Nepodarilo sa zobraziť podrobnosti o kanáli

en: Cannot get room list
sk: Nepodarilo sa získať zoznam miestností

en: Cannot get server information
sk: Nepodarilo sa zobraziť podrobnosti o serveri

en: Cannot get server statistics
sk: Nepodarilo sa zobraziť štatistiky servera

en: Cannot get user information
sk: Nepodarilo sa zobraziť podrobnosti o používateľovi

en: Cannot initialize SILC Client connection
sk: Nedá sa inicializovať spojenie s SILC klientom

en: Cannot initialize SILC protocol
sk: Nepodarilo sa inicializovať protokol SILC

en: Cannot join %s: Registration is required.
sk: Nedá sa pripojiť do %s: Je potrebné sa zaregistrovať.

en: Cannot join channel
sk: Nepodarilo sa pripojiť na kanál

en: Cannot join private group
sk: Nepodarilo sa pripojiť k súkromnej skupine

en: Cannot open socket
sk: Nepodarilo sa otvoriť socket

en: Cannot perform the key agreement
sk: Nie je možné vykonať odsúhlasenie kľúčov

en: Cannot remove group zero
sk: Nie je možné odstrániť nultú skupinu

en: Cannot send a directory.
sk: Nie je možné odoslať priečinok.

en: Cannot send a file of 0 bytes.
sk: Posielanie súborov s veľkosťou 0 bajtov nie je možné.

en: Cannot send file
sk: Nepodarilo sa odoslať súbor

en: Cannot send folder %s.
sk: Nepodarilo sa odoslať priečinok %s.

en: Cannot send launcher
sk: Nepodarilo sa odoslať spúšťač

en: Cannot set IM key
sk: Nepodarilo sa odoslať IM kľúč

en: Cannot set topic
sk: Nepodarilo sa nastaviť tému

en: Cannot start browser configuration program.
sk: Nebolo možné spustiť program na nastavenie prehliadača.

en: Cannot start proxy configuration program.
sk: Nebolo možné spustiť program na nastavenie proxy.

en: Cannot watch user
sk: Nie je možné sledovať použivateľa

en: Capabilities
sk: Schopnosti

en: Capricorn
sk: Kozorožec

en: Case sensitive
sk: Rozlišovať malé a veľké písmená

en: Catalan
sk: katalánčina

en: Causes conversation windows to appear as other users begin to message you.  This works for AIM, ICQ, XMPP, Sametime, and Yahoo!
sk: Spôsobí, že okno rozhovoru sa objaví v momente, keď vám ostatní používatelia začnú písať správu.  Funguje na AIM, ICQ, XMPP, Sametime, and Yahoo!

en: Cellphone Number
sk: Mobilné číslo

en: Certificate Authorities
sk: Autority certifikátov

en: Certificate Export Error
sk: Chyba exportu certifikátu

en: Certificate Import
sk: Import certifikátu

en: Certificate Import Error
sk: Chyba pri importe certifikátu

en: Certificate Information
sk: Podrobnosti o certifikáte

en: Certificate Manager
sk: Manažér certifikátov

en: Certificate for %s
sk: Certifikát pre %s

en: Certificates
sk: Certifikáty

en: Change Account Registration at %s
sk: Zmeniť registráciu účtu na %s

en: Change Address To:
sk: Zmeniť adresu na:

en: Change Currently Registered Email Address...
sk: Zmeniť momentálne registrovanú e-maiovú adresu...

en: Change Gadu-Gadu Password
sk: Zmeniť Gadu-Gadu heslo

en: Change IM name...
sk: Zmeniť IM meno...

en: Change Password
sk: Zmeniť heslo

en: Change Password (web)
sk: Zmeniť heslo (web)

en: Change Password...
sk: Zmeniť heslo...

en: Change Qun information
sk: Zmeniť informácie o Qun

en: Change Qun member
sk: Zmeniť číslo Qun

en: Change Registration
sk: Zmeniť registráciu

en: Change Size
sk: Zmeniť veľkosť

en: Change XMPP Password
sk: Zmeniť XMPP heslo

en: Change _status to:
sk: Zmeniť _stav na:

en: Change buddy information.
sk: Zmeniť informácie o priateľovi.

en: Change password for %s
sk: Zmeniť heslo používateľa %s

en: Change password for the Gadu-Gadu account
sk: Zmeniť heslo pre účet Gadu-Gadu

en: Change password...
sk: Zmeniť heslo...

en: Change status to
sk: Zmeniť stav na

en: Change status when _idle
sk: Zmeniť stav pri _nečinnosti

en: Change status when idle
sk: Zmeniť stav pri nečinnosti

en: Change user information for %s
sk: Zmeniť podrobnosti o používateľovi %s

en: Changes to privacy settings take effect immediately.
sk: Zmeny v nastavení súkromia sa prejavia okamžite.

en: Channel
sk: Kanál

en: Channel %s does not exist in the network
sk: Kanál %s v sieti neexistuje

en: Channel Authentication
sk: Autentifikácia kanálu

en: Channel Information
sk: Podrobnosti o kanáli

en: Channel Passphrase
sk: Heslo kanála

en: Channel Public Keys List
sk: Zoznam verejných kľúčov kanálu

en: Channel authentication is used to secure the channel from unauthorized access. The authentication may be based on passphrase and digital signatures. If passphrase is set, it is required to be able to join. If channel public keys are set then only users whose public keys are listed are able to join.
sk: Autentifikácia kanálu sa používa na zabezpečenie kanálu pred neautorizovaným prístupom. Autentifikovať sa dá pomocou hesla alebo pomocou digitálnych podpisov. Ak bolo nastavené heslo, používatelia môžu vstúpiť, až keď ho zadajú. Ak sú nastavené verejné kľúče kanálu, vstúpiť môžu len používatelia, ktorých kľúče sú na zozname.

en: Channel founder on <I>%s</I> is <I>%s</I>
sk: Zakladateľ kanálu na <I>%s</I> je <I>%s</I>

en: Chat State Notifications
sk: Upozornenie na stav v chate

en: Chat _name:
sk: Me_no na chate:

en: Chat error
sk: Chyba chatu

en: Chat in %s is not available.
sk: Chat v %s nie je dostupný.

en: Chat room list URL
sk: URL zoznamu miestností chatu

en: Chat room locale
sk: Jazyk chatovacej miestnosti

en: Chats
sk: Chaty

en: Chats will only be logged if the "Log all chats" preference is enabled.
sk: Chaty sa budú zaznamenávať iba v prípade, že v nastaveniach zapnete voľbu „Zaznamenávať všetky chaty“.

en: Check permissions and try again.
sk: Skontrolujte prístupové práva a skúste to znovu.

en: Checks for new local mail.
sk: Kontroluje novú miestnu poštu.

en: Checks periodically for new releases and notifies the user with the ChangeLog.
sk: Pravidelne kontroluje dostupnosť novej verzie a upozorní používateľa zoznamom zmien.

en: Checks periodically for new releases.
sk: Pravidelne kontroluje dostupnosť novej verzie.

en: Choose Location...
sk: Vyberte umiestnenie...

en: Choose New Name
sk: Vybrať iný názov

en: Choose...
sk: Vybrať...

en: Cipher
sk: Šifra

en: Cipher Test
sk: Test šifry

en: City
sk: Mesto

en: Cl_ose conversations with the Escape key
sk: Zatvárať rozhovory klávesom Esc

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Clear Scrollback
sk: Vymazať záznam

en: Clear finished transfers
sk: Odstrániť dokončené prenosy

en: Client
sk: Klient

en: Client Version
sk: Verzia klienta

en: Clipboard plugin
sk: Modul schránky

en: Close
sk: Zavrieť

en: Close IMs immediately when the tab is closed
sk: Zavrieť rozhovory v momente, keď zavriete kartu

en: Close _tabs
sk: Zavrieť _karty

en: Close all tabs
sk: Zavrieť všetky karty

en: Close conversation
sk: Zavrieť rozhovor

en: Close other tabs
sk: Zavrieť ostatné karty

en: Close this tab
sk: Zavrieť túto kartu

en: Close this window when all transfers _finish
sk: Zatvoriť toto okno po _skončení všetkých prenosov

en: Close this window when all transfers finish
sk: Zatvoriť toto okno po dokončení všetkých prenosov

en: Co_nversations:
sk: _Rozhovory:

en: Collaborative Data Objects
sk: Spolupracujúce dátové objekty

en: College
sk: Škola

en: Color to draw hyperlinks after it has been visited (or activated).
sk: Farba na vykreslenie odkazu, ktorý bol navštívený (alebo aktivovaný).

en: Color to draw hyperlinks when mouse is over them.
sk: Farba na vykreslenie odkazu, nad ktorým sa nachádza kurzor myši.

en: Color to draw hyperlinks.
sk: Farba na vykreslenie odkazov.

en: Color to draw the name of a message you received containing your name.
sk: Farba mena pri prijatej správe, ktorá obsahuje vaše meno.

en: Color to draw the name of a message you received.
sk: Farba mena pri správe ktorú ste prijali.

en: Color to draw the name of a message you sent.
sk: Farba mena pri správe ktorú ste odoslali.

en: Color to draw the name of an action message.
sk: Farba mena pri správe s akciou.

en: Command
sk: Príkaz

en: Command disabled
sk: Príkaz vypnutý

en: Common name: %s
    
    Fingerprint (SHA1): %s
    
    Activation date: %s
    Expiration date: %s
sk: Bežný názov: %s
    
    Odtlačok (SHA1): %s
    
    Dátum aktivácie: %s
    Dátum vypršania: %s

en: Common name: %s
    
    SHA1 fingerprint:
    %s
sk: Bežný názov: %s
    
    SHA1 odtlačok:
    %s

en: Common name: %s %s
    Fingerprint (SHA1): %s
sk: Bežný názov: %s %s
    Odtlačok (SHA1): %s

en: Company
sk: Spoločnosť

en: Computer
sk: Počítač

en: Conference Closed
sk: Konferencia zrušená

en: Conference does not exist
sk: Konferencia neexistuje

en: Conference not found
sk: Konferencia nebola nájdená

en: Configuration error
sk: Chyba konfigurácie

en: Configure IM Forwarding (web)
sk: Nastaviť preposielanie správ (web)

en: Configure Pl_ugin
sk: Nastaviť Mod_ul

en: Configure Plugin
sk: Konfigurovať modul

en: Configure _Browser
sk: Nastaviť _Prehliadač

en: Configure _Proxy
sk: Nastaviť _Proxy

en: Confirm Account
sk: Potvrdiť účet

en: Confirm Remove
sk: Potvrdiť odstránenie

en: Confirm certificate delete
sk: Potvrdiť odstránenie certifikátu

en: Confirm close
sk: Potvrdenie uzavrenia

en: Conflict
sk: Konflikt

en: Connect
sk: Pripojiť

en: Connect by TCP
sk: Pripojiť sa pomocou TCP

en: Connect port
sk: Port pripojenia

en: Connect server
sk: Server pripojenia

en: Connect to %s failed
sk: Spojenie s %s zlyhalo

en: Connected
sk: Pripojený

en: Connecting
sk: Pripája sa

en: Connecting server %s, retries %d
sk: Pripája sa na server %s, počet opakovaní %d

en: Connecting to SILC Server
sk: Pripája sa na SILC server

en: Connection Closed
sk: Spojenie ukončené

en: Connection Error
sk: Chyba pripojenia

en: Connection Timeout
sk: Vypršal časový limit pripojenia

en: Connection closed (writing)
sk: Pripojenie uzavreté (zapisuje sa)

en: Connection error from %s server:
    %s
sk: Chyba pripojenia %s servera:
    %s

en: Connection established, cookie sent
sk: Pripojenie založené, boli odoslané cookies

en: Connection failed
sk: Pripojenie zlyhalo

en: Connection failed.
sk: Pripojenie zlyhalo.

en: Connection interrupted by other software on your computer.
sk: Pripojenie prerušené iným programom na vašom počítači.

en: Connection lost
sk: Pripojenie bolo prerušené

en: Connection problem
sk: Problém s pripojením

en: Connection problem with the YCHT server.
sk: Problém počas pripojenia s YCHT serverom.

en: Connection refused.
sk: Pripojenie odmietnuté.

en: Connection reset
sk: Obnovenie spojenia

en: Connection timed out
sk: Čas pripojenia vypršal

en: Connection timed out.
sk: Časový interval vypršal.

en: Connection to server lost (no data received within %d second) | Connection to server lost (no data received within %d seconds)
sk[0]: Pripojenie ku serveru prerušené (neboli prijaté žiadne údaje počas %d sekundy)
sk[1]: Pripojenie ku serveru prerušené (neboli prijaté žiadne údaje počas %d sekúnd)
sk[2]: Pripojenie ku serveru prerušené (neboli prijaté žiadne údaje počas %d sekúnd)

en: Console Beep
sk: Pípnutie konzoly

en: Console beep
sk: Pípnutie konzoly

en: Contact Availability Prediction
sk: Predpovedanie dostupnosti kontaktu

en: Contact Availability Prediction plugin.
sk: Modul predpovedania dostupnosti kontaktu.

en: Contact Info
sk: Kontaktné informácie

en: Contact Priority
sk: Priorita kontaktu

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Conversation
sk: Rozhovor

en: Conversation Colors
sk: Farby konverzácie

en: Conversation Entry
sk: Položka rozhovoru

en: Conversation Placement
sk: Umiestňovanie konverzácií

en: Conversation Window Hiding
sk: Skrývanie oken rozhovorov

en: Conversation Window Send Button.
sk: Tlačidlo Odoslať v okne konverzácie.

en: Conversation _font:
sk: Písmo rozhovoru:

en: Conversation in %s on %s
sk: Rozhovor v %s, %s

en: Conversation with %s on %s
sk: Rozhovor s %s, %s

en: Conversations
sk: Rozhovory

en: Conversations in %s
sk: Rozhovory na %s

en: Conversations with %s
sk: Rozhovory s %s

en: Cool Link 1
sk: Super odkaz 1

en: Cool Link 2
sk: Super odkaz 2

en: Cool Link 3
sk: Super odkaz 3

en: Could Not Connect
sk: Nepodarilo sa pripojiť

en: Could not add buddy %s to group %s to the server list on account %s.
sk: Nepodarilo sa pridať kamaráta %s do skupiny %s do zoznamu na serveri na účte %s.

en: Could not add buddy to server list
sk: Nepodarilo sa pridať priateľa do serverového zoznamu

en: Could not add the buddy %s because the username is invalid.  Usernames must be a valid email address, or start with a letter and contain only letters, numbers and spaces, or contain only numbers.
sk: Nepodarilo sa pridať priateľa %s, pretože používateľské meno je chybné.  Používateľské mená musia byť v tvare emailovej adresy, čísla, alebo musí byť prvý znak písmeno a ostatné znaky sú písmená, čísla a medzery.

en: Could not add the buddy %s because you have too many buddies in your buddy list.  Please remove one and try again.
sk: Nepodarilo sa pridať priateľa %s, pretože vo vašom zozname máte príliš veľa priateľov.  Odstránte, prosím, jedného a skúste to znovu.

en: Could not add the buddy %s for an unknown reason.
sk: Nebolo možné pridať priateľa %s z neznámeho dôvodu.

en: Could not bind socket to port
sk: Nepodarilo sa zviazať socket na port

en: Could not change nick
sk: Nebolo možné zmeniť prezývku

en: Could not connect
sk: Nepodarilo sa pripojiť

en: Could not connect for transfer.
sk: Nepodarilo sa spojiť na prenos.

en: Could not connect to BOS server:
    %s
sk: Nepodarilo sa pripojiť na BOS server:
    %s

en: Could not connect to authentication server:
    %s
sk: Nepodarilo sa pripojiť na autentifikačný server:
    %s

en: Could not create listen socket
sk: Nepodarilo sa vytvoriť socket pre príjem

en: Could not establish a connection with %s:
    %s
sk: Nebolo možné nadviazať spojenie s %s:
    %s

en: Could not establish a connection with the remote user.
sk: Nepodarilo sa založiť pripojenie so vzdialeným používateľom.

en: Could not establish a connection with the server:
    %s
sk: Nepodarilo sa založiť spojenie so serverom:
    %s

en: Could not find any information in the user's profile. The user most likely does not exist.
sk: Nebolo možné nájsť žiadnu informáciu v používateľovom profile. Používateľ pravdepodobne neexistuje.

en: Could not get details for user %s (%s).
sk: Nepodarilo sa zobraziť podrobnosti o používateľovi %s (%s).

en: Could not join chat room
sk: Nepodarilo sa pripojiť do miestnosti

en: Could not kill user
sk: Nie je možné zabiť používateľa

en: Could not listen on socket
sk: Nepodarilo sa spustiť čakanie na sockete

en: Could not load SILC key pair
sk: Nedá sa načítať pár kľúčov SILC

en: Could not load SILC key pair: %s
sk: Nedá sa načínať pár kľúčov SILC: %s

en: Could not load public key
sk: Nepodarilo sa načítať verejný kľúč

en: Could not open %s for writing!
sk: Nepodarilo sa otvoriť %s pre zápis!

en: Could not open %s: Redirected too many times
sk: Nepodarilo sa otvoriť %s: Presmerovaný príliš veľa krát

en: Could not open a listening port.
sk: Nebolo možné otvoriť port na počúvanie.

en: Could not perform key agreement for file transfer
sk: Nebolo možné uskutočniť odsúhlasenie kľúčov, potrebných na prenos súborov

en: Could not query the directory server.
sk: Nedá sa poslať požiadavka na priečinkový server.

en: Could not recognize the host of the username you entered
sk: Nedalo sa zistiť hostiteľa prihlasovacieho mena ktoré ste zadali

en: Could not resolve host name
sk: Nepodarilo sa previesť názov hostiteľa

en: Could not resolve hostname
sk: Nebolo možné previesť názov hostiteľa na IP

en: Could not retrieve the user's profile. This most likely is a temporary server-side problem. Please try again later.
sk: Nepodarilo sa stiahnuť profil používateľa. Toto je zrejme krádkodobý problém na strane servera. Skúste to, prosím, neskôr.

en: Could not retrieve the user's profile. This most likely means that the user does not exist; however, Yahoo! sometimes does fail to find a user's profile. If you know that the user exists, please try again later.
sk: Nepodarilo sa stiahnuť profil používateľa. Znamená to, že používateľ neexistuje,  ale Yahoo! niekedy nemusí nájsť profil existujúceho používateľa. Ak ste si istý, že tento používateľ existuje, skúste to znovu neskôr.

en: Could not send
sk: Nepodarilo sa odoslať

en: Could not set icon
sk: Nepodarilo sa odoslať ikonu

en: Could not start the file transfer
sk: Nepodarilo sa spustiť prenos súboru

en: Could not unload plugin
sk: Nepodarilo sa vypnúť modul

en: Could not write
sk: Nepodarilo sa zapisovať

en: Could not write file header.  The file will not be transferred.
sk: Nebolo možné zapísať hlavičku súboru. Súbor sa nebude posielať.

en: Couldn't connect to host
sk: Nepodarilo sa pripojiť k hostiteľovi

en: Couldn't connect to host: %s (%d)
sk: Nebolo možné sa pripojiť ku hostiteľovi: %s (%d)

en: Couldn't create socket
sk: Nepodarilo sa vytvoriť socket

en: Couldn't find X display
sk: Nebola nájdená X obrazovka

en: Couldn't find window
sk: Nebolo nájdené okno

en: Couldn't load buddylist
sk: Nepodarilo sa načítať zoznam priateľov

en: Couldn't resolve host
sk: Nebolo možné preložiť názov hostiteľa

en: Couldn't write buddy list for %s to %s
sk: Nepodarilo sa zapísať zoznam priateľov používateľa %s do %s

en: Country
sk: Krajina

en: Country not supported.
sk: Krajina nie je podporovaná.

en: Country/Region
sk: Krajina/Región

en: Country: 	%s
sk: Krajina: 	%s

en: Crazy Patch Writers
sk: Blázniví autori záplat

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Create New Conference...
sk: Vytvoriť novú konferenciu...

en: Create New Room
sk: Vytvoriť novú miestnosť

en: Create New SILC Key Pair
sk: Vytvoriť nový pár kľúčov SILC

en: Create SILC Key Pair...
sk: Vytvoriť pár kľúčov pre SILC...

en: Create _this new account on the server
sk: _Vytvoriť takýto účet na serveri

en: Create a new directory for each user
sk: Vytvoriť nový adresár pre každého používateľa

en: Create conference with user
sk: Vytvoriť konferenciu s používateľom

en: Create this account on the server
sk: Vytvoriť takýto účet na serveri

en: Creating SILC key pair...
sk: Vytvára sa pár kľúčov pre SILC...

en: Creating connection failed
sk: Vytvorenie pripojenia zlyhalo

en: Creator
sk: Zakladateľ

en: Current Developers
sk: Aktívni vývojári

en: Current Translators
sk: Súčasní prekladatelia

en: Current password
sk: Súčasné heslo

en: Current token
sk: Aktuálny token

en: Currently on
sk: Momentálne na

en: Cursor Color
sk: Farba kurzoru

en: Custom Smiley
sk: Vlastný smajlík

en: Custom Smiley Manager
sk: Správca vlastných smajlíkov

en: Customize colors in the conversation window
sk: Prispôsobiť farby v okne konverzácie

en: Customizes the message timestamp formats.
sk: Prispôsobenie formátu časovývch známok.

en: Czech
sk: čeština

en: DBus Example
sk: Ukážka DBus

en: DBus Plugin Example
sk: Príklad modulu DBus

en: Danish
sk: dánčina

en: Database connect error
sk: Chyba pripojenia k databáze

en: Database server error
sk: Chyba databázového servera

en: Date
sk: Dátum

en: Debug Window
sk: Ladiace okno

en: Debugging Information
sk: Ladiace informácie

en: Decrease Font Size
sk: Zmenšiť velkosť písma

en: Default
sk: Predvolená

en: Default Formatting
sk: Predvolené formátovanie

en: Delayed Delivery
sk: Odložené doručenie

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Delete Account
sk: Odstrániť účet

en: Delete Log...
sk: Odstrániť záznam...

en: Delete Log?
sk: Odstrániť záznam?

en: Delete Status
sk: Odstrániť stav

en: Delete buddylist from Server
sk: Odstrániť zoznam priateľov zo servera

en: Deny
sk: Odmietnuť

en: Department
sk: Oddelenie

en: Description
sk: Popis

en: Desktop Default
sk: Predvolené prostredia

en: Detach From Server
sk: Odpojiť zo servera

en: Detach this tab
sk: Odpojiť túto kartu

en: Detached
sk: Odlúčený

en: Device
sk: Zariadenie

en: Different
sk: Odlišný

en: Digitally sign and verify all messages
sk: Digitálne podpísať a skontrolovať všetky správy

en: Dir service temporarily unavailable.
sk: Služba dir je dočasne nedostupná.

en: Direct IM
sk: Priama rýchla správa

en: Direct IM established
sk: Bola založená priama komunikácia

en: Directory Query Failed
sk: Požiadavka na priečinok zlyhala

en: Directory is not writable.
sk: Do priečinku nie je možné zapisovať.

en: Disable _smileys in selected text
sk: Vypnúť _smajlíkov vo vybranom texte

en: Disable when away
sk: Zakázať pri neprítomnosti

en: Disallow
sk: Nepovoliť

en: Disconnected by server
sk: Odpojený serverom

en: Disconnected.
sk: Odpojený.

en: Display Currently Registered Email Address
sk: Zobraziť momentálne registrovanú e-maiovú adresu

en: Display Timestamps Every
sk: Zobraziť časové značky každých

en: Display iChat-style timestamps
sk: Časové značky v štýle iChat

en: Display iChat-style timestamps every N minutes.
sk: Každých N minút pridáva do konverzácie časové značky.

en: Display notification message in conversations
sk: Zobraziť oznamujúcu správu v rozhovoroch

en: Displays statistical information about your buddies' availability
sk: Zobrazuje štatistické informácie o prítomnosti vašich priateľov

en: Division
sk: Oddelenie

en: Do Not Disturb
sk: Nerušiť

en: Do not ask. Always save in pounce.
sk: Nepýtať sa. Vždy uložiť do sledovania.

en: Do not disturb
sk: Nerušiť

en: Do you add the buddy?
sk: Chcete pridať priateľa?

en: Do you approve the requestion?
sk: Chcete schváliť žiadosť?

en: Do you want to add this buddy to your buddy list?
sk: Chcete pridať tohoto priateľa do svojho zoznamu priateľov?

en: Do you want to allow or disallow people on your buddy list to send you MSN Mobile pages to your cell phone or other mobile device?
sk: Chcete povoliť alebo zakázať osobám vo vašom zozname priateľov posielať vám na váš mobilný telefón stránky MSN?

en: Do you want to approve the request?
sk: Chcete potvrdiť požiadavku?

en: Dog
sk: Pes

en: Domain
sk: Doména

en: Don't Appear Permanently Offline
sk: Nevyzerať ako trvale odpojený

en: Download %s: %s
sk: Sťahovanie %s: %s

en: Download buddylist from Server
sk: Stiahnuť zoznam priateľov zo servera

en: Dragon
sk: Drak

en: Draw Markerline in
sk: Vykreslovať oddeľovaciu čiaru

en: Draw On Whiteboard
sk: Kresliť na tabuľu

en: Draw a line to indicate new messages in a conversation.
sk: Nakresliť čiaru za novými správami v rozhovore.

en: Duplicate Correction
sk: Duplikátna oprava

en: Duplicate Shortcut
sk: Duplicitná skratka

en: Duplicate title
sk: Duplicitný titulok

en: Dutch, Flemish
sk: holandšina, flámska

en: Dzongkha
sk: dzongkä

en: ERROR
sk: CHYBA

en: E_xecute a command
sk: Spustiť _príkaz

en: Edit
sk: Upraviť

en: Edit Buddy Comment
sk: Upraviť komentár priateľa

en: Edit Buddy Pounce
sk: Upraviť sledovanie priateľa

en: Edit Chat
sk: Upraviť chat

en: Edit Notes...
sk: Upraviť poznámky...

en: Edit Settings
sk: Upraviť nastavenia

en: Edit Smiley
sk: _Upraviť smajlíka

en: Edit Status
sk: Upraviť stav

en: Edit User Mood
sk: Zmeniť náladu používateľa

en: Edit XMPP vCard
sk: Upraviť XMPP vCard

en: Either the host name or port number specified for your given proxy type is invalid.
sk: Názov hostiteľa alebo číslo portu daného typu proxy je chybné.

en: Email Address
sk: Emailová adresa

en: Email Address...
sk: Emailová adresa...

en: Email lookup restricted.
sk: Vyhľadávanie emailu obmedzené.

en: Emails
sk: Emaily

en: Empty groups
sk: Prázdne skupiny

en: Enable Account
sk: Povoliť účet

en: Enable Logging
sk: Zapnúť zaznamenávanie

en: Enable Sounds
sk: Zapnúť zvuky

en: Enable buddy ic_on animation
sk: Povoliť _animované obrázky priateľov

en: Enable replacement of last word on send
sk: Povoliť náhradu posledného slova pri odoslaní

en: Enable the proper MySpaceIM account and try again.
sk: Povoľte správny MySpaceIM účet a skúste znovu.

en: Enable typing notification
sk: Povoliť informáciu o písaní

en: Enable/Disable Mobile Devices...
sk: Povoliť/Zakázať mobilné zariadenia...

en: Enabled
sk: Povolený

en: Encoding
sk: Kódovanie

en: Encodings
sk: Kódovania

en: Encrypted Session Negotiations
sk: Požadovanie šifrovaného spojenia

en: End of ban list
sk: Koniec zoznamu blokovaných

en: Enter Password
sk: Zadajte heslo

en: Enter SecurID
sk: Zadajte SecurID

en: Enter a Conference Server
sk: Zadajte konferenčný server

en: Enter a User Directory
sk: Zadajte používateľský priečinok

en: Enter a name or partial ID in the field below to search for matching users in your Sametime community.
sk: Zadajte meno, alebo čiastočné ID do políčka nachádzajúceho sa nižšie pre vyhľadanie vyhovujúcich používateľov vo vašej Sametime komunite.

en: Enter an alias for %s.
sk: Zadajte prezývku pre kontakt %s.

en: Enter an alias for this chat.
sk: Zadajte prezývku pre tento chat.

en: Enter an alias for this contact.
sk: Zadajte prezývku pre tento kontakt.

en: Enter current token
sk: Vstúpiť do aktuálneho tokenu

en: Enter empty string to reset the name.
sk: Zadajte prázdny reťazec pre obnovenie názvu.

en: Enter password for %s (%s)
sk: Zadajte heslo používateľa %s (%s)

en: Enter the 6 digit number from the digital display.
sk: Zadajte 6-ciferné číslo z digitálneho displeja.

en: Enter the name of a Notes Address Book group in the field below to add the group and its members to your buddy list.
sk: Zadajte názov skupiny Notes zoznamu adries do políčka, ktoré sa nachádza nižšie, a skupina spolu s jej členmi sa pridá do vášho zoznamu priateľov.

en: Enter the name of the group
sk: Zadajte názov skupiny

en: Enter your notes below...
sk: Sem zadajte vaše poznámky...

en: Entity Capabilities
sk: Schopnosti

en: Entity Time
sk: Čas entity

en: Error
sk: Chyba

en: Error
sk: Chyba

en: Error 0x%04x: Unable to change email address because the given address has too many usernames associated with it.
sk: Chyba 0x%04x: Emailová adresa sa nedá zmeniť, pretože táto adresa má so sebou asociovaných veľmi veľa používateľských mien.

en: Error 0x%04x: Unable to change email address because the given address is invalid.
sk: Chyba 0x%04x: Nepodarilo sa zmeniť emailovú adresu, pretože zadaná adresa je chybná.

en: Error 0x%04x: Unable to change email address because there is already a request pending for this username.
sk: Chyba 0x%04x: Nepodarilo sa zmeniť emailovú adresu, pretože na toto používateľské meno je daná žiadosť.

en: Error 0x%04x: Unable to format username because it is invalid.
sk: Chyba 0x%04x: Nepodarilo sa formátovať používateľské meno pretože je chybné.

en: Error 0x%04x: Unable to format username because the requested name differs from the original.
sk: Chyba 0x%04x: Nepodarilo sa formátovať používateľské meno, pretože požadované meno sa líši od pôvodného.

en: Error 0x%04x: Unable to format username because the requested name is too long.
sk: Chyba 0x%04x: Nepodarilo sa formátovať používateľské meno, pretože požadované meno je príliš dlhé.

en: Error 0x%04x: Unknown error.
sk: Chyba 0x%04x: Neznáma chyba.

en: Error Changing Account Info
sk: Chyba pri zmene podrobností účtu

en: Error Messages
sk: Chybové správy

en: Error Reading %s
sk: Chyba počas čítania %s

en: Error Running Editor
sk: Chyba pri spúšťaní editora

en: Error accessing %s: 
    %s.
sk: Chyba pri prístupe k %s: 
    %s.

en: Error adding buddy
sk: Chyba počas pridávania priateľa

en: Error adding group
sk: Chyba počas pridávania skupiny

en: Error changing password
sk: Chyba pri zmene hesla

en: Error communicating with local mDNSResponder.
sk: Chyba počas komunikácie s lokálnym mDNSResponder.

en: Error communicating with server
sk: Chyba počas komunikácie so serverom

en: Error communicating with server. Closing connection.
sk: Chyba počas komunikácie so serverom. Uzatvára sa pripojenie.

en: Error creating connection
sk: Chyba pri vytváraní spojenia

en: Error displaying MOTD
sk: Chyba pri zobrazovaní správy dňa

en: Error during connecting to SILC Server
sk: Chyba počas pripájania sa na SILC server

en: Error during file transfer
sk: Chyba počas prenosu súboru

en: Error in chat %s
sk: Chyba v chate %s

en: Error joining chat %s
sk: Chyba pripojenia na chat %s

en: Error launching "%s": %s
sk: Chyba počas spúšťania „%s“: %s

en: Error launching %s: %s
sk: Chyba pri spúšťaní %s: %s

en: Error loading SILC key pair
sk: Chyba pri načítaní SILC páru kľúčov

en: Error loading plugin
sk: Chyba pri načítavaní modulu

en: Error loading the plugin.
sk: Počas načítavania modulu sa vyskytli chyby.

en: Error occurred
sk: Vyskytla sa chyba

en: Error occurred during key agreement
sk: Počas odsúhlasenia kľúčov sa vyskytla chyba

en: Error parsing HTTP.
sk: Chyba pri spracovávaní HTTP.

en: Error password: %s
sk: Chyba hesla: %s

en: Error reading %s: 
    %s.
sk: Chyba pri čítaní %s: 
    %s.

en: Error reading file %s: 
    %s
sk: Chyba pri čítaní súboru %s: 
    %s

en: Error reading from %s: %s
sk: Chyba pri čítaní z %s: %s

en: Error reading from %s: response too long (%d bytes limit)
sk: Chyba pri čítaní z %s: odpoveď je príliš dlhá (limit je %d bajtov)

en: Error reading from resolver process:
    %s
sk: Chyba počas čítania z procesu resolveru:
    %s

en: Error reading from socket: %s
sk: Chyba čítania zo soketu: %s

en: Error reply of %s(0x%02X)
    Room %d, reply 0x%02X
sk: Chyba pri odpovedi na príkaz %s(0x%02X)
    Miestnosť %d, odpoveď 0x%02X

en: Error resolving %s
sk: Chyba pri prevode %s

en: Error resolving %s:
    %s
sk: Chyba počas prekladu adresy %s:
    %s

en: Error resolving %s: %d
sk: Chyba pri preklade %s: %d

en: Error retrieving profile
sk: Chyba pri získavaní profilu

en: Error retrieving room list
sk: Chyba počas prijímania zoznamu miestností

en: Error running %s
sk: Chyba pri spúšťaní %s

en: Error saving image
    
    %s
sk: Chyba počas ukladania obrázka
    
    %s

en: Error unregistering account
sk: Chyba pri rušení účtu

en: Error writing %s: 
    %s.
sk: Chyba pri zápise %s: 
    %s.

en: Error writing to %s: %s
sk: Chyba pri zápise do %s: %s

en: Error. SSL support is not installed.
sk: Chyba. SSL podpora nie je nainštalovaná.

en: Error: invalid PONG from server
sk: Chyba: neplatný PONG od servera

en: Esperanto
sk: esperanto

en: Estonian
sk: estónčina

en: Euskera(Basque)
sk: euskera (baskičtina)

en: Event
sk: Udalosť

en: Evolution Integration
sk: Integrácia s Evolution

en: Evolution Integration Configuration
sk: Nastavenie integrácie s Evolution

en: Excited
sk: Vzrušený

en: Execute a command
sk: Spustiť príkaz

en: Existing window
sk: V otvorenom okne

en: Export Sametime List for Account %s
sk: Exportovať zoznam Sametime z účtu %s

en: Export Sametime List...
sk: Exportovať zoznam Sametime...

en: Export to .anyone
sk: Exportovať do .anyone

en: Export to .zephyr.subs
sk: Exportovať do .zephyr.subs

en: Export to file %s failed.
    Check that you have write permission to the target path
sk: Export do súboru %s zlyhal.
    Skontrolujte, či máte právo na zápis do cieľového umiestnenia

en: Exposure
sk: Expozícia

en: ExtPlacement
sk: Rozšírené umiestňovanie

en: Extended Address
sk: Rozšírená adresa

en: Extended Away
sk: Dlhšie neprítomný

en: Extended Stanza Addressing
sk: Rozšírené adresovanie slôh

en: Extended away
sk: Dlhšie neprítomný

en: External User
sk: Externý používateľ

en: Extra conversation placement options.
sk: Dalšie možnosti umiestňovania rozhovorov.

en: F_lash window when IMs are received
sk: Blikanie okna po prijatí správy

en: Failed
sk: Zlyhalo

en: Failed Yahoo! Authentication
sk: Zlyhala Yahoo! autentifikácia

en: Failed to add buddy
sk: Nebolo možné pridať priateľa

en: Failed to change nickname
sk: Nepodarilo sa zmeniť prezývku

en: Failed to connect all servers
sk: Zlyhalo pripojenie ku všetkým serverom

en: Failed to connect to server.
sk: Nepodarilo sa spojiť so serverom.

en: Failed to get connection: %s
sk: Nepodarilo sa nadviazať spojenie: %s

en: Failed to get name: %s
sk: Nepodarilo sa získať názov: %s

en: Failed to get serv name: %s
sk: Nepodarilo sa získať serv názov: %s

en: Failed to join Qun %d, operated by admin %d
sk: Chyba pri pripájaní do Qun %d, spravovaného administrátorom %d

en: Failed to join buddy in chat
sk: Nebolo možné vstúpiť do chatu s priateľom

en: Failed to join chat
sk: Nepodarilo sa pripojiť na chat

en: Failed to load image
sk: Nepodarilo sa načítať obrázok

en: Failed to load image '%s': reason not known, probably a corrupt image file
sk: Nepodarilo sa načítať obrázok „%s“: dôvod je neznámy, pravdepodobne je poškodený súbor

en: Failed to open file '%s': %s
sk: Nepodarilo sa otvoriť súbor „%s“: %s

en: Failed to remove buddy
sk: Odstránenie priateľa zlyhalo

en: Failed to send IM.
sk: Zlyhalo odoslanie IM.

en: Failed to set cmodes for %s
sk: Nepodarilo sa nastaviť cmodes pre %s

en: Failed to store image: %s
sk: Nepodarilo sa uložiť obrázok: %s

en: Failed:
sk: Zlyhalo:

en: Failure unknown: %s.
sk: Neznáme zlyhanie: %s.

en: Failure.
sk: Zlyhanie.

en: Failure: Authentication failed
sk: Chyba: Zlyhala antentifikácia

en: Failure: Incorrect signature
sk: Chyba: Nesprávny podpis

en: Failure: Invalid cookie
sk: Chyba: Neplatný koláčik (cookie)

en: Failure: Remote does not support proposed HMAC
sk: Chyba: Vzdialený nepodporuje ponúknutú HMAC

en: Failure: Remote does not support proposed KE group
sk: Zlyhanie: Druhá strana nepodroruje vyžiadanú KE skupinu

en: Failure: Remote does not support proposed PKCS
sk: Zlyhanie: Druhá strana nepodroruje vyžiadané PKCS

en: Failure: Remote does not support proposed cipher
sk: Zlyhanie: Druhá strana nepodroruje vyžiadanú šifru

en: Failure: Remote does not support proposed hash function
sk: Chyba: Vzdialený nepodporuje ponúknutú hašovaciu funkciu

en: Failure: Remote does not trust/support your public key
sk: Zlyhanie: Druhá strana nepodroruje alebo nedôveruje vášmu verejnému kľúču

en: Failure: Version mismatch, upgrade your client
sk: Zlyhanie: Nezhoda verzií, aktualizujte vášho klienta

en: Family Name
sk: Priezvisko

en: Fashion
sk: Móda

en: Fast size calculations
sk: Rýchle výpočty veľkosti

en: Fatal Error
sk: Závažná chyba

en: Favorite Quote
sk: Obľúbený citát

en: Favorite Things
sk: Obľúbené veci

en: Feature Not Implemented
sk: Funkcia nie je implementovaná

en: Female
sk: Žena

en: Fetching the room list failed.
sk: Získavanie zoznamu miestností zlyhalo.

en: File
sk: Súbor

en: File %s could not be imported.
    Make sure that the file is readable and in PEM format.
sk: Nie je možné importovať súbor %s.
    Skontrolujte, či je možné ho čítať a či je vo formáte PEM.

en: File %s is %s, which is larger than the maximum size of %s.
sk: Súbor %s je %s, ktorý je väčší ako maximálna veľkosť %s.

en: File Control
sk: Ovládanie cez súbor

en: File Repository and Sharing
sk: Ukladanie a zdieľanie súborov

en: File Send
sk: Súbor odoslaný

en: File Send Failed
sk: Odoslanie súboru zlyhalo

en: File Transfer
sk: Prenos súborov

en: File Transfer Failed
sk: Prenos súboru zlyhal

en: File Transfers
sk: Prenosy súborov

en: File Transfers - %d%% of %d file | File Transfers - %d%% of %d files
sk[0]: Prenos súboru - %d%% z %d súboru
sk[1]: Prenosy súborov - %d%% z %d súborov
sk[2]: Prenosy súborov - %d%% z %d súborov

en: File operation error
sk: Chyba súborového operátora

en: File transfer _details
sk: _Detaily o prenose súboru

en: File transfer already started
sk: Prenos súboru je už spustený

en: File transfer cancelled
sk: Prenos súboru zrušený

en: File transfer complete
sk: Prenos súboru je dokončený

en: File transfer failed; other side probably canceled.
sk: Prenos súboru zlyhal; druhá strana ho asi zrušila.

en: File transfer from %s failed.
sk: Prenos súboru od používateľa %s zlyhal.

en: File transfer port
sk: Port prenosu súborov

en: File transfer proxies
sk: Proxy prenosu súborov

en: File transfer server
sk: Server prenosu súborov

en: File transfer session does not exist
sk: Relácia prenosu súborov neexistuje

en: File transfer to %s failed.
sk: Prenos súboru k používateľovi %s zlyhal.

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Filename:
sk: Názov súboru:

en: Fill in one or more fields to search for any matching XMPP users.
sk: Vyplňte jedno alebo viac políčok na hľadanie vyhovujúcich XMPP používateľov.

en: Fill in the fields.
sk: Vyplňte políčka.

en: Fill in the registration fields.
sk: Vyplňte políčka registrácie.

en: Fill out all fields completely.
sk: Vyplňte kompletne všetky políčka.

en: Finalizing connection
sk: Dokončuje sa pripojenie

en: Find
sk: Nájsť

en: Find Buddy by Email
sk: Nájsť priateľa podľa Emailu

en: Find Rooms
sk: Hľadať miestnosti

en: Find a contact by entering the search criteria in the given fields. Note: Each field supports wild card searches (%)
sk: Nájdite kontakt zadávaním vyhľadávaích kritérií v daných poliach. Poznámka: Každé pole podporuje hľadanie pomocou nahradzajúcich znakov (%)

en: Find buddies
sk: Nájsť priateľov

en: Find buddies...
sk: Hľadať priateľov...

en: Find people...
sk: Hľadať ľudí...

en: Fingerprint and babbleprint for the %s key are:
    
    %s
    %s
sk: Digitálny odtlačok a babbleprint kľúča %s je:
    
    %s
    %s

en: Finished
sk: Dokončené

en: Finnish
sk: fínčina

en: First Name
sk: Krstné meno

en: First name
sk: Krstné meno

en: First name:
sk: Krstné meno:

en: Flag
sk: Príznak

en: Font
sk: Písmo

en: Font Face
sk: Rez písma

en: Fonts
sk: Písma

en: For delayed messages
sk: Pre oneskorené správy

en: For delayed messages and in chats
sk: Pre oneskorené správy a v chatoch

en: Forbidden
sk: Zakázané

en: Force login (ignore server redirects)
sk: Vynútiť prihlásenie (ignorovať presmerovania serverom)

en: Force old (port 5223) SSL
sk: Vynútiť staré SSL (port 5223)

en: Forcing Login
sk: Vynútenie prihlásenia

en: Foreground Color
sk: Farba popredia

en: Foreground _color
sk: Farba _popredia

en: Free For Chat
sk: Voľný pre rozhovor

en: French
sk: francúzština

en: Friendly name changes too rapidly
sk: Priateľské meno sa mení príliš rýchlo

en: From
sk: Od

en: From %s:
sk: Od %s:

en: From (To pending)
sk: Od (Čaká sa)

en: From last sent message
sk: Podľa naposledy odoslanej správy

en: Full Name
sk: Celé meno

en: Full name
sk: Celé meno

en: Fully qualified domain name missing
sk: Chýba plne kvalifikované doménové meno

en: GNOME Default
sk: GNOME predvolený

en: GStreamer Failure
sk: Zlyhanie rozhrania GStreamer

en: GStreamer failed to initialize.
sk: Nepodarilo sa inicializovať rozhranie GStreamer.

en: GTK Signals Test
sk: Test GTK signálov

en: GTK+ Interface Font
sk: Písmo rozhrania GTK+

en: GTK+ Runtime Version
sk: Verzia GTK+ Runtime

en: GTK+ Text Shortcut Theme
sk: Textová téma odkazov GTK+

en: Gadu-Gadu Protocol Plugin
sk: Modul protokolu Gadu-Gadu

en: Gadu-Gadu Public Directory
sk: Verejný priečinok Gadu-Gadu

en: Gadu-Gadu User
sk: Používateľ Gadu-Gadu

en: Galician
sk: galícijčina

en: Games
sk: Hry

en: Gemini
sk: Blíženci

en: Gender
sk: Pohlavie

en: General
sk: Všeobecné

en: General Log Reading Configuration
sk: Všeobecné nastavenie čítania záznamov

en: General Text Replacement Options
sk: Všeobecné možnosti nahradzovania textu

en: Generate Key Pair
sk: Generovať pár kľúčov

en: Geolocation
sk: Zemepisná poloha

en: Georgian
sk: gruzínčina

en: German
sk: nemčina

en: Get
sk: Získať

en: Get AIM Info
sk: Získať info AIM

en: Get Away Message
sk: Získať správu o neprítomnosti

en: Get Dir Info
sk: Získať informácie o priečinku

en: Get File
sk: Získať súbor

en: Get Info
sk: Zobraziť podrobnosti

en: Get Notes Address Book Info
sk: Získať informácie o Notes zozname adries

en: Get Public Key
sk: Získať verejný kľúč

en: Get Public Key...
sk: Získať verejný kľúč...

en: Get Status Msg
sk: Získať správu o stave

en: Get User Info
sk: Zobraziť podrobnosti o používateľovi

en: Get _Info
sk: Zobraziť podrobnosti

en: Getting cookie
sk: Prijímajú sa cookies

en: Given Name
sk: Krstné meno

en: Glorious
sk: Skvelé

en: GntClipboard
sk: GntSchránka

en: Goat
sk: Koza

en: Goes a_way
sk: Stane sa neprítomný

en: Goes away
sk: Stane sa neprítomný

en: Gone
sk: Preč

en: Goose
sk: Uťahovať si z

en: Goosing %s...
sk: Uťahujete si z %s...

en: Greek
sk: gréčtina

en: Group
sk: Skupina

en: Group Description
sk: Popis skupiny

en: Group ID
sk: ID skupiny

en: Group Items
sk: Zoskupiť položky

en: Group Name
sk: Názov skupiny

en: Group name too long
sk: Názov skupiny príliš dlhý

en: Group:
sk: Skupina:

en: GroupWise Conference %d
sk: GroupWise konferencia %d

en: Grouping
sk: Zoskupovanie

en: GtkTreeView Horizontal Separation
sk: Vodorovná medzera v GtkTreeView

en: Gtkrc File Tools
sk: Nástroje súboru Gtkrc

en: Gujarati
sk: gudžarátčina

en: Gujarati Language Team
sk: gudžarátsky jazykový tým

en: HTTP Method Server
sk: Server HTTP

en: HTTP proxy connection error %d
sk: Chyba pripojenia HTTP proxy %d

en: Handshake Acknowledged, Sending Login
sk: Prevzatie potvrdené, posiela sa prihlásenie

en: Handshaking
sk: Prevzatie

en: Happy
sk: Šťastný

en: Has you
sk: Vás má

en: Headline
sk: Nadpis

en: Hebrew
sk: hebrejčina

en: Hidden or not logged-in
sk: Skrytý alebo neprihlásený

en: Hide Icon
sk: Skryť ikonu

en: Hide client identity
sk: Skryť identitu klienta

en: Hide when offline
sk: Skryť v odpojenom stave

en: Hides extraneous join/part messages.
sk: Skryť časté správy o prihlásení a odhlásení.

en: High-five
sk: Tľapnúť si

en: High-fiving %s...
sk: Tľapli ste si s používateľom %s...

en: Highlight _misspelled words
sk: Zvýrazňovať _nesprávne napísané slová

en: Highlight matches
sk: Zvýraznenie súhlasí

en: Highlighted Message Name Color
sk: Farba zvýraznenia mena v správe

en: Highlighted Messages
sk: Zvýraznené správy

en: Hindi
sk: hindčina

en: History
sk: História

en: History Plugin Requires Logging
sk: Modul História vyžaduje zaznamenávanie

en: Hit 'Enter' to find more rooms of this category.
sk: Stlačením klávesu „Enter“ nájdete viac miestností z tejto kategórie.

en: Hobbies
sk: Koníčky

en: Hobbies and Interests
sk: Záľuby a záujmy

en: Home Address
sk: Adresa domov

en: Home Fax
sk: Fax domov

en: Home Page
sk: Domovská stránka

en: Home Phone
sk: Telefón domov

en: Home Phone 2
sk: Telefón domov 2

en: Home Phone Number
sk: Telefónne číslo domov

en: Homepage
sk: Domovská stránka

en: Hometown
sk: Mesto v ktorom bývate

en: Hong Kong Chinese
sk: hongkongská čínština

en: Hop Check
sk: Kontrola skoku

en: Horoscope Symbol
sk: Symbol horoskopu

en: Horse
sk: Kôň

en: Host Gone
sk: Hostiteľ odišiel

en: Host Name: 	%s
sk: Názov hostiteľa: 	%s

en: Host Unknown
sk: Hostiteľ neznámy

en: Hostname
sk: Názov hostiteľa

en: Hug
sk: Objať

en: Hugging %s...
sk: Objali ste používateľa %s...

en: Hungarian
sk: Maďarčina

en: Hyper Active
sk: Hyperaktívny

en: Hyperlink Color
sk: Farba odkazu

en: Hyperlink color
sk: Farba odkazu

en: Hyperlink prelight color
sk: Farba podsvieteného odkazu

en: Hyperlink visited color
sk: Farba navštíveného odkazu

en: I am a member
sk: Som člen

en: I am not a member
sk: Nie som člen

en: I am requesting
sk: Žiadam o povolenie vstupu

en: I am the admin
sk: Som admin

en: I'dle Mak'er
sk: Tvorca nečinnosti

en: I'm not here right now
sk: Momentálne nie som prítomný

en: ICQ Direct Connect
sk: Priame spojenie ICQ

en: ICQ Privacy Options
sk: Nastavenie súkromia ICQ

en: ICQ Protocol Plugin
sk: Modul protokolu ICQ

en: ICQ authorization denied.
sk: ICQ autorizácia zamietnutá.

en: ICQ user %u has sent you a buddy: %s (%s)
sk: Používateľ protokolu ICQ, %u, vám poslal priateľa: %s (%s)

en: IM
sk: Napísať správu

en: IM Conversation Windows
sk: Okná rozhovoru

en: IM Friends
sk: IM Priateľov

en: IM With Password
sk: IM s heslom

en: IM with Key Exchange
sk: IM s výmenou kľúčov

en: IM with Password
sk: IM s heslom

en: IP Address
sk: IP adresa

en: IPC Test Client
sk: Testovací klient IPC

en: IPC Test Server
sk: Server testu IPC

en: IRC Protocol Plugin
sk: Plugin IRC protokolu

en: IRC nicks may not contain whitespace
sk: Prezývky na IRC nesmú obsahovať medzery

en: Icon
sk: Ikona

en: Icon Error
sk: Chyba ikony

en: Iconifies the buddy list and your conversations when you go away.
sk: Ikonifikuje zoznam priateľov a vaše konvezácie, keď sa stanete neprítomným.

en: Iconify on Away
sk: Ikonifikovať pri neprítomnosti

en: Idle
sk: Nečinný

en: Idle %dd %dh %02dm
sk: Nečinný %dd %dh %02dm

en: Idle %dh %02dm
sk: Nečinný %dh %02dm

en: Idle %dm
sk: Nečinný %dm

en: Idle for
sk: Nečinný

en: If you look real closely
sk: Ak sa pozriete úplne zblízka

en: If you wish to view this profile, you will need to visit this link in your web browser:
sk: Ak chcete zobraziť tento profil, budete musieť navštíviť tento odkaz vo vašom webovom prehliadači:

en: Ignore
sk: Ignorovať

en: Ignore buddy?
sk: Ignorovať priateľa?

en: Ignore conference and chatroom invitations
sk: Ignorovať pozvánky na konferencie a chatovacie miestnosti

en: Ignore incoming format
sk: Ignorovať prichádzajúci formát

en: Import Sametime List for Account %s
sk: Importovať zoznam Sametime do účtu %s

en: Import Sametime List...
sk: Importovať zoznam Sametime...

en: Import from .anyone
sk: Importovať z .anyone

en: Import from .zephyr.subs
sk: Importovať zo .zephyr.subs

en: Importing friends failed
sk: Importovanie priateľov zlyhalo

en: Improper Addressing
sk: Nevhodné adresovanie

en: In Love
sk: Zaľúbený

en: In local permit/deny
sk: V miestne povolených/zakázaných

en: In love
sk: Zaľúbený

en: In-Band Bytestreams
sk: In-Band Bajtstreamy

en: In-Band Registration
sk: In-Band Registrácia

en: Includes other IM clients' logs in the log viewer.
sk: V prehliadači záznamov prehliadať aj záznamy ostatných IM klientov.

en: Incompatible protocol version
sk: Nekompatibilná verzia protokolu

en: Incorrect encoding in authorization
sk: V autorizácii je použité nesprávne kódovanie

en: Incorrect password
sk: Nesprávne heslo

en: Incorrect password.
sk: Nesprávne heslo.

en: Incorrect username or password
sk: Nesprávne prihlasovacie meno alebo heslo

en: Incorrect username or password.
sk: Nesprávne používateľské meno alebo heslo.

en: Increase Font Size
sk: Zväčšiť velkosť písma

en: Indisposed
sk: Chorý

en: Indonesian
sk: indonézština

en: Info
sk: Podrobnosti

en: Info for %s
sk: Podrobnosti o priateľovi %s

en: Info for Group %s
sk: Podrobnosti o skupine %s

en: Information
sk: Informácie

en: Initializing SSL/TLS
sk: Spúšťa sa SSL/TLS

en: Initializing Stream
sk: Spúšťa sa dátový prúd

en: Initiate Conference
sk: Založiť konferenciu

en: Initiate _Chat
sk: Začať _chat

en: Input request here
sk: Sem zadajte požiadavku

en: Insert IM Image
sk: Vložiť obrázok

en: Insert Image
sk: Vložiť obrázok

en: Insert Link
sk: Vložiť odkaz

en: Insert Smiley
sk: Vložiť smajlíka

en: Insert a <message/> stanza.
sk: Vložiť <message/> slohu.

en: Insert a <presence/> stanza.
sk: Vložiť <presence/> slohu.

en: Insert an <iq/> stanza.
sk: Vložiť <iq/> slohu.

en: Insert c_ount of new messages into window title
sk: Vložiť počet nových správ do nadpisu okna

en: Insert count of new message into _X property
sk: Vložiť počet nových správ do vlastnosti _X

en: Insert in message
sk: Vložiť do správy

en: Install Plugin...
sk: Inštalovať modul...

en: Install Theme
sk: Inštalovať tému

en: Instant messages will only be logged if the "Log all instant messages" preference is enabled.
sk: Správy sa budú zaznamenávať iba v prípade, že v nastaveniach zapnete voľbu „Zaznamenávať všetky správy“.

en: Insufficient rights
sk: Nedostatočné práva

en: Interests
sk: Záujmy

en: Interface
sk: Rozhranie

en: Interface colors
sk: Farby rozhrania

en: Internal Server Error
sk: Vnútorná chyba servera

en: Internet Messenger
sk: Internetový komunikátor

en: Invalid Authorization Mechanism
sk: Chybný autorizačný mechanizmus

en: Invalid Directory
sk: Neplatný priečinok

en: Invalid Groupname
sk: Chybný názov skupiny

en: Invalid ID
sk: Chybné ID

en: Invalid Namespace
sk: Chybný menný priestor

en: Invalid QQ Face
sk: Neplatný QQ obrázok

en: Invalid QQ Number
sk: Neplatné QQ číslo

en: Invalid Room Handle
sk: Chybná prezývka

en: Invalid Room Name
sk: Chybný názov miestnosti

en: Invalid SNAC
sk: Chybné SNAC

en: Invalid Server
sk: Chybný server

en: Invalid Server Name
sk: Chybný názov servera

en: Invalid XML
sk: Chybné XML

en: Invalid XMPP ID
sk: Chybné XMPP ID

en: Invalid XMPP ID. Domain must be set.
sk: XMPP ID je chybné. Musíte zadať doménu.

en: Invalid authzid
sk: Neplatný authzid

en: Invalid certificate authority signature
sk: Chybný podpis autority

en: Invalid certificate chain
sk: Chybná reťaz certifikátu

en: Invalid challenge from server
sk: Chybná výzva zo servera

en: Invalid chat room name
sk: Chybný názov miestnosti

en: Invalid email address
sk: Chybná emailová adresa

en: Invalid error
sk: Nesprávna chyba

en: Invalid friendly name
sk: Priateľské meno je chybné

en: Invalid group
sk: Chybná skupina

en: Invalid input condition
sk: Chybná podmienka vstupu

en: Invalid name
sk: Chybný názov

en: Invalid nickname
sk: Neplatná prezývka

en: Invalid proxy settings
sk: Chybné nastavenie proxy

en: Invalid response from server.
sk: Chybná odpoveď zo servera.

en: Invalid server or port
sk: Chybný server alebo port

en: Invalid title
sk: Chybný titulok

en: Invalid token len, %d
sk: Chybná dĺžka tokenu, %d

en: Invalid token reply code, 0x%02X
sk: Neplatný token kódu odpovede, 0x%02X

en: Invalid username
sk: Chybné prihlasovacie meno

en: Invalid username.
sk: Chybné používateľské meno.

en: Invert
sk: Prevrátiť

en: Invincible
sk: Neprekonateľný

en: Invisible
sk: Neviditeľný

en: Invitation Rejected
sk: Pozvanie zamietnuté

en: Invitation from: %s
    
    Sent: %s
sk: Pozvánka od: %s
    
    Odoslal: %s

en: Invitation only
sk: Len pre pozvaných

en: Invitation to Conversation
sk: Prozvánka do rozhovoru

en: Invite
sk: Pozvať

en: Invite Buddy Into Chat Room
sk: Pozvať priateľa do miestnosti chatu

en: Invite Group to Conference...
sk: Pozvať skupinu na konferenciu...

en: Invite List
sk: Zoznam pozvaných

en: Invite message
sk: Pozývacia správa

en: Invite to Conference
sk: Pozvať na konferenciu

en: Invite to Conference...
sk: Pozvať na konferenciu...

en: Invite user to a conference
sk: Pozvať používateľa na konferenciu

en: Invite...
sk: Pozvať...

en: Irish
sk: írčina

en: Is no longer i_dle
sk: Prestane byť n_ečinný

en: Is no longer idle
sk: Prestane byť nečinný

en: Italian
sk: taliančina

en: Italic
sk: Kurzíva

en: Item Not Found
sk: Položka nenájdená

en: Japan Pager server
sk: Pager server pre Japonsko

en: Japan file transfer server
sk: Japonský server prenosu súborov

en: Japanese
sk: japončina

en: Jealous
sk: Žiarlivý

en: Jingle Audio
sk: Zvuk Jingle

en: Jingle ICE TCP
sk: Jingle ICE UDP

en: Jingle Raw UDP
sk: Jingle ICE UDP

en: Job Role
sk: Úloha zamestnania

en: Job Title
sk: Názov zamestnania

en: John Noname
sk: Jožo Bezmena

en: Join
sk: Pripojiť

en: Join Chat
sk: Pripojiť sa k rozhovoru

en: Join Chat...
sk: Pripojiť sa na chat...

en: Join Private Group
sk: Pripojiť sa k súkromnej skupine

en: Join Qun, Unknow Reply
sk: Pripojenie do Qun, neznáma odpoveď

en: Join User in Chat...
sk: Spojiť sa s používateľom v chate...

en: Join a Chat
sk: Pripojiť sa k chatu

en: Join in Chat
sk: Pripojiť sa k rozhovoru

en: Join to Qun
sk: Pripojiť sa do Qun

en: Join whom in chat?
sk: S kým sa spojiť v chate?

en: Join/Part Hiding
sk: Skrývať prihlásenie a odhlásenie

en: Join/Part Hiding Configuration
sk: Nastavenie skrývania prihlasovacích a odhlasovacích správ

en: Joining %s requires an invitation.
sk: Pripojenie sa k %s vyžaduje pozvánku.

en: Jump to markerline
sk: Skočiť na deliacu čiaru

en: Kannada
sk: kannadčina

en: Kannada Translation team
sk: kannádsky prekladateľský tím

en: Keep alive error
sk: Chyba keep alive

en: Keep alive interval(s)
sk: Interval udržiavania spojenia

en: Key Agreement
sk: Odsúhlasenie kľúčov

en: Key Agreement Request
sk: Požiadavka na odsúhlasenie kľúčov

en: Key Agreement failed
sk: Odsúhlasenie kľúčov zlyhalo

en: Key Exchange failed
sk: Výmena kľúčov zlyhala

en: Key Length: 	%d bits
sk: Dĺžka kľúča: 	%d bitov

en: Key Pair Generation failed
sk: Generovanie páru kľúčov zlyhalo

en: Key agreement cannot be started with yourself
sk: Odsúhlasenie kľúčov nemôžete začať vy

en: Key agreement failed
sk: Odsúhlasenie kľúčov zlyhalo

en: Key agreement is already started
sk: Odsúhlasenie kľúčov je už spustené

en: Key agreement request received from %s. Would you like to perform the key agreement?
sk: Od používateľa %s bola prijatá požiadavka na odsúhlasenie kľúčov. Chcete vykonať odsúhlasenie kľúčov?

en: Key agreement was aborted
sk: Odsúhlasenie kľúčov bolo prerušené

en: Key length
sk: Dĺžka kľúča

en: Keyboard Shortcuts
sk: Klávesové skratky

en: Keyword ignored.
sk: Kľúčové slovo bolo ignorované.

en: Kicked by %s (%s)
sk: Vykopnutý používateľom %s (%s)

en: Kids Passport without parental consent
sk: Detský pas bez súhlasu rodičov

en: Kill User
sk: Zabiť používateľa

en: Killed by %s (%s)
sk: Zabitý používateľom %s (%s)

en: Korean
sk: kórejčina

en: Kurdish
sk: kurdčina

en: Lao
sk: laoština

en: Last Activity
sk: Posledná aktivita

en: Last Known Client
sk: Posledný známy klient

en: Last Name
sk: Priezvisko

en: Last Seen
sk: Naposledy videný

en: Last Update
sk: Posledná aktualizácia

en: Last Updated
sk: Naposledy aktualizované

en: Last created window
sk: Naposledy otvorené okno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Last name:
sk: Priezvisko:

en: Last said
sk: Naposledy povedal

en: Lastlog plugin.
sk: Modul Lastlog.

en: Latest News
sk: Aktuálne novinky

en: Leave the QQ Qun
sk: Opustiť tento QQ Qun

en: Left
sk: Vľavo

en: Left Vertical
sk: Vľavo zvislo

en: Leo
sk: Lev

en: Let others see what computer you are using
sk: Dovoľte ostatným vidieť, aký počítač používate

en: Let others see what services you are using
sk: Dovoľte ostatným vidieť, aké služby používate

en: Lets you send raw input to text-based protocols (XMPP, MSN, IRC, TOC). Hit 'Enter' in the entry box to send. Watch the debug window.
sk: Umožní vám odoslať priamy vstup v textovo-založených protokoloch (Jabber, MSN, IRC, TOC). Pre odoslanie stlačte „Enter“ vo vstupnom poli. Sledujte ladiace okno.

en: Lets you send raw input to text-based protocols.
sk: Nechá vás odoslať priamy vstup textovo-založeným protokolom.

en: Level
sk: Úroveň

en: Level
sk: Úroveň

en: Libra
sk: Váhy

en: List full
sk: Zoznam je plný

en: List of %d user:
     | List of %d users:
sk[0]: Zoznam %d používateľa:
sk[1]: Zoznam %d používateľov:
sk[2]: Zoznam %d používateľov:

en: List overflow
sk: Pretečenie zoznamu

en: Listening to music
sk: Počúva hudbu

en: Lithuanian
sk: litovčina

en: Live Video
sk: Živé video

en: Load Buddylist...
sk: Načítať zoznam priateľov...

en: Load buddylist from file...
sk: Otvoriť zoznam priateľov zo súboru...

en: Loads .NET plugins with Mono.
sk: Spúšťanie .NET modulov v Mono.

en: Local Buddy List Only
sk: Iba miestny zoznam kamarátov

en: Local File:
sk: Lokálny súbor:

en: Local server start time: %s
    Local server uptime: %s
    Local server clients: %d
    Local server channels: %d
    Local server operators: %d
    Local router operators: %d
    Local cell clients: %d
    Local cell channels: %d
    Local cell servers: %d
    Total clients: %d
    Total channels: %d
    Total servers: %d
    Total routers: %d
    Total server operators: %d
    Total router operators: %d
sk: Čas spustenia lokálneho servera: %s
    Dĺžka behu lokálneho servera: %s
    Klienti lokálneho servera: %d
    Kanály lokálneho servera: %d
    Operátori lokálneho servera: %d
    Operátori lokálneho routeru: %d
    Lokálni cell klienti: %d
    Lokálne cell kanály: %d
    Lokálne cell servery: %d
    Celkom klientov: %d
    Celkom kanálov: %d
    Celkom serverov: %d
    Celkom routerov: %d
    Celkom operátorov servera: %d
    Celkom operátorov routeru: %d

en: Locality
sk: Lokalita

en: Location
sk: Lokalita

en: Log Deletion Failed
sk: Detekcia záznamov zlyhala

en: Log Directory
sk: Priečinok záznamov

en: Log IMs
sk: Zaznamenávať správy

en: Log In
sk: Prihlásiť

en: Log Out
sk: Odhlásiť

en: Log Reader
sk: Zobrazovač záznamov

en: Log _format:
sk: _Formát záznamu:

en: Log all _instant messages
sk: Zaznamenávať všetky _správy

en: Log all _status changes to system log
sk: Zaznamenávať do systémového záznamu všetky zmeny _stavu

en: Log all c_hats
sk: Zaznamenávať všetky c_haty

en: Log chats
sk: Ukladať rozhovory

en: Log format
sk: Formát záznamu

en: Log status change events
sk: Ukladať zmenu stavu

en: Logged In
sk: Prihlásený

en: Logging
sk: Zaznamenávanie

en: Logging can be enabled from Tools -> Preferences -> Logging.
    
    Enabling logs for instant messages and/or chats will activate history for the same conversation type(s).
sk: Zaznamenávanie je možné zapnúť v ponuke Nástroje -> Nastavenia -> Zaznamenávanie.
    
    História bude pre správy alebo chaty dostupná až po zapnutí zaznamenávania.

en: Logging in
sk: Prihlasuje sa

en: Logging of this conversation failed.
sk: Zaznamenávanie tejto konverzácie zlyhalo.

en: Logging started. Future messages in this conversation will be logged.
sk: Zaznamenávanie bolo spustené. Nasledujúce správy v rozhovore budú zaznamenané.

en: Logging stopped. Future messages in this conversation will not be logged.
sk: Zaznamenávanie bolo zastavené. Nasledujúce správy v rozhovore už nebudú zaznamenané.

en: Login Acknowledged
sk: Prihlásenie potvrdené

en: Login Information
sk: Informácie o prihlasení

en: Login Options
sk: Možnosti prihlásenia

en: Login Redirected
sk: Prihlásenie presmerované

en: Login failed (%s).
sk: Prihlásenie zlyhalo (%s).

en: Looking up %s
sk: Vyhľadáva sa %s

en: Lost connection with %s:
    %s
sk: Prerušené pripojenie ku %s:
    %s

en: Lost connection with server
    %s
sk: Pripojenie zo serverom je prerušené
    %s

en: Lost connection with server:
    %d, %s
sk: Pripojenie k serveru bolo prerušené:
    %d, %s

en: Lost connection with server:
    %s
sk: Pripojenie k servera bolo prerušené:
    %s

en: Lost connection with the remote user:<br>%s
sk: Pripojenie so vzdialeným použivateľom je prerušené:<br>%s

en: Loud
sk: Hlasná

en: Louder
sk: Hlasnejšia

en: Loudest
sk: Najhlasnejšia

en: MOTD for %s
sk: Správa dňa pre %s

en: MSN Error: %s
sk: Chyba MSN: %s

en: MSN Protocol Plugin
sk: Modul protokolu HTTP

en: MSN reported not being able to find the user's profile. This either means that the user does not exist, or that the user exists but has not created a public profile.
sk: MSN ohlásilo, že nie je schopné nájsť používateľov profil. To znamená, že používateľ buď neexistuje alebo existuje, ale nemá vytvorený verejný profil.

en: MSN servers are currently blocking the following regular expressions:<br/>%s
sk: MSN servery aktuálne blokujú tieto regulárne výrazy:<br/>%s

en: M_ute sounds
sk: Vypnúť zv_uky

en: Macedonian
sk: macedónčina

en: Mail Checker
sk: Kontrola pošty

en: Mailstop
sk: Pošta

en: Male
sk: Muž

en: Male or female
sk: Muž alebo žena

en: Malformed XMPP ID
sk: Chybné XMPP ID

en: Manual
sk: Vlastné

en: Manually
sk: Ručne

en: Marital Status
sk: Manželský stav

en: Markerline
sk: Deliaca čiara

en: Master archive is misconfigured
sk: Hlavný archív je nesprávne nastavený

en: Maximum last-seen difference:
sk: Maximálny naposledy videný rozdiel:

en: Maximum response timeout:
sk: Najdlhší interval do odpovede:

en: Maybe the room is full
sk: Možno je miestnosť plná

en: Maybe they're not in a chat?
sk: Možnože sa nenachádzajú v chate?

en: Meanwhile Connection Setup
sk: Nastavenie spojenia Meanwhile

en: Member
sk: Člen

en: Member Since
sk: Člen od

en: Memory allocation error
sk: Chyba vyhradenie pamäte

en: Merge Groups
sk: Spojenie skupín

en: Merge List from Server
sk: Spojiť so zoznamom zo servera

en: Merge and Save List to Server
sk: Spojiť zoznam a uložiť na server

en: Merging these contacts will cause them to share a single entry on the buddy list and use a single conversation window. You can separate them again by choosing 'Expand' from the contact's context menu
sk: Po spojení budú zaberať iba jedno miesto v zozname kontaktov a budú využívať rovnaké okno rozhovoru. Môžete ich znovu oddeliť tak, že vyberiete možnosť „Rozbaliť“ z kontextovej ponuky

en: Message
sk: Správa

en: Message Notification
sk: Upozornenie na správu

en: Message Receipts
sk: Príjem správ

en: Message Timestamp Formats
sk: Formáty časovej značky správ

en: Message could not be sent because a connection error occurred:
sk: Správu sa nepodarilo odoslať, pretože sa vyskytla chyba spojenia:

en: Message could not be sent because an error with the switchboard occurred:
sk: Správu sa nepodarilo odoslať, pretože sa vyskytla chyba s prepínačom:

en: Message could not be sent because the maximum length was exceeded.
sk: Správa sa neodoslala, pretože bola prekročená maximálna dĺžka.

en: Message could not be sent because the user is offline:
sk: Správu sa nepodarilo odoslať, pretože používateľ je odpojený:

en: Message could not be sent because we are sending too quickly:
sk: Správu sa nepodarilo odoslať, pretože posielame príliš rýchlo:

en: Message could not be sent because we were unable to establish a session with the server. This is likely a server problem, try again in a few minutes:
sk: Správu sa nepodarilo odoslať, pretože nebolo možné založiť reláciu na serveri. Toto je pravdepodobne problém servera, skúste to znovu o pár minút:

en: Message could not be sent, not allowed while invisible:
sk: Správu sa nepodarilo odoslať, pretože ste neviditeľný:

en: Message could not be sent.
sk: Vašu správu nebolo možné odoslať.

en: Message delivery to %s failed: %s
sk: Doručenie správy používateľovi %s zlyhalo: %s

en: Message from %s
sk: Správa od %s

en: Message may have not been sent because a timeout occurred:
sk: Správu sa nepodarilo odoslať, pretože vypršal časový limit:

en: Message may have not been sent because an unknown error occurred:
sk: Správu sa nepodarilo odoslať, pretože sa vyskytla neznáma chyba:

en: Message of the Day
sk: Správa dňa

en: Message received
sk: Prijatá správa

en: Message received begins conversation
sk: Prijatá správa začína rozhovor

en: Message sent
sk: Správa odoslaná

en: Message too long, last %s bytes truncated.
sk: Správa je príliš dlhá, z konca bolo odstránených %s bajtov.

en: Message was not sent because an unknown encoding error occurred.
sk: Správu sa nepodarilo odoslať, pretože sa vyskytla neznáma chyba kódovania.

en: Message was not sent because an unknown error occurred.
sk: Správu sa nepodarilo odoslať, pretože sa vyskytla neznáma chyba.

en: Message was not sent because messages are being sent too quickly.
sk: Správu sa nepodarilo odoslať, pretože posielame príliš rýchlo.

en: Message was not sent because the system is unavailable. This normally happens when the user is blocked or does not exist.
sk: Správu sa nepodarilo odoslať, pretože používateľ je nedostupný. Zvyčajne sa to stáva ak je používateľ zablokovaný, alebo neexistuje.

en: Message was not sent, because you are not signed on.
sk: Správu sa nepodarilo odoslať, pretože nie ste prihlásený.

en: Message:
sk: Správa:

en: Message: %s
sk: Správa: %s

en: Method:
sk: Spôsob:

en: Microphone
sk: Mikrofón

en: Middle Name
sk: Prostredné meno

en: Middle mouse button
sk: Prostredné tlačidlo myši

en: Minimi_ze new conversation windows
sk: Minimali_zovať nové rozohovory

en: Minimum Room Size
sk: Minimálna veľkosť miestnosti

en: Minimum input area height in lines:
sk: Minimálny počet riadkov textového políčka:

en: Minutes
sk: Počet minút

en: Minutes before changing status
sk: Počet minút pred zmenou stavu

en: Misc
sk: Rôzne

en: Missing Cipher
sk: Chýba šifra

en: Missing protocol plugin for %s
sk: Chýba modul protokolu pre protokol %s

en: Mobile
sk: Mobilný

en: Mobile Phone
sk: Mobilný telefón

en: Mobile Phone Number
sk: Telefónne číslo na mobilný telefón

en: Mobile message was not sent because it was too long.
sk: Správa na mobil nebola odoslaná, pretože bola príliš dlhá.

en: Modify
sk: Upraviť

en: Modify Account
sk: Upraviť účet

en: Modify information
sk: Upraviť informácie

en: Monkey
sk: Opica

en: Mono Plugin Loader
sk: Mono, načítač modulov

en: Mood
sk: Nálada

en: Mood Text
sk: Popis nálady

en: More Data needed
sk: Treba viac údajov

en: More than one user was found with the same name. Select the correct user from the list to add to the buddy list.
sk: Toto meno má viacero používateľov. Zo zoznamu vyberte používateľa, ktorého chcete pridať do zoznamu priateľov.

en: More than one user was found with the same public key. Select the correct user from the list to add to the buddy list.
sk: Tento verejný kľúč vlastní viacero používateľov. Zo zoznamu vyberte používateľa, ktorého chcete pridať do zoznamu priateľov.

en: Mouse Gestures
sk: Ovládanie pohybmi kurzoru myši

en: Mouse Gestures Configuration
sk: Nastavenie ovládania pohybmi myši

en: Move to
sk: Presunúť do

en: Multi-User Chat
sk: Skupinový chat

en: Multi-User Chat Extended Presence Information
sk: Rozšírené informácie o prítomnosti v skupinovom chate

en: Multiple plugins will be unloaded.
sk: Bude zastavených viac modulov.

en: Music
sk: Hudba

en: Music Messaging Configuration
sk: Nastavenie Music Messagingu

en: Music Messaging Plugin for collaborative composition.
sk: Modul Music Messaging na spoluprácu pri skladaní.

en: Music messaging session confirmed.
sk: Relácia Music Messaging bolo potvrdené.

en: Mute _Sounds
sk: Vypnúť zv_uky

en: MySpaceIM - No Username Set
sk: MySpaceIM - Nenastavené používateľské meno

en: MySpaceIM - Please Set a Username
sk: MySpaceIM - Nastavte, prosím, používateľské meno

en: MySpaceIM - Username Available
sk: MySpaceIM - Používateľské meno je dostupné

en: MySpaceIM Error
sk: Chyba MySpaceIM

en: N_ew conversations:
sk: N_ové rozhovory:

en: Name
sk: Meno

en: Name: %s
    Version: %s
    Description: %s
    Author: %s
    Website: %s
    Filename: %s
sk: Názov: %s
    Verzia: %s
    Popis: %s
    Autor: %s
    Domovská stránka: %s
    Názov súboru: %s

en: Need active: %s
sk: Vyžaduje aktívne: %s

en: Need more qualifiers.
sk: Vyžaduje viac parametrov.

en: Nepali
sk: nepálčina

en: Nested Grouping (experimental)
sk: Vnorené skupiny (experimentálne)

en: Nested Subgroup
sk: Vnorená podskupina

en: Network
sk: Sieť

en: Network Statistics
sk: Sieťové štatistiky

en: Network is empty
sk: Sieť je prázdna

en: Never
sk: Nikdy

en: New Account
sk: Nový účet

en: New Buddy Pounce
sk: Nové sledovanie priateľa

en: New Conference
sk: Nová konferencia

en: New Event
sk: Nová udalosť

en: New Gadu-Gadu Account Registered
sk: Nový Gadu-Gadu účet bol zaregistrovaný

en: New Instant Message
sk: Nová správa

en: New Line
sk: Nový riadok

en: New Mail
sk: Nová pošta

en: New Person
sk: Nová osoba

en: New Version Available
sk: Nová verzia je k dispozícii

en: New _Message...
sk: Nová _správa...

en: New _mail notifications
sk: Upozornenia na nové emaily

en: New blog comments
sk: Nové komentáre na blogu

en: New friend requests!
sk: Nové pozvánky priateľov!

en: New mail messages
sk: Nové poštové správy

en: New mail notifications
sk: Upozornenia na nové emaily

en: New password
sk: Nové heslo

en: New password (again)
sk: Nové heslo (znovu)

en: New passwords do not match.
sk: Nové heslá sa nezhodujú.

en: New picture comments
sk: Nové komentáre k obrázkom

en: New profile comments
sk: Nové komentáre v profile

en: New status...
sk: Nový stav...

en: New tab
sk: Na novej karte

en: New window
sk: V novom okne

en: New...
sk: Nový...

en: Nick
sk: Prezývka

en: Nick Said
sk: Používateľ napísal

en: Nick changing not supported in non-MUC chatrooms
sk: V miestnostiach, ktoré nie sú typu „MUC“, nie je možné zmeniť prezývku

en: Nick or channel is temporarily unavailable.
sk: Prezývka alebo kanál je dočasne nedostupný.

en: Nickname
sk: Prezývka

en: Nihilist
sk: Nihilista

en: No
sk: Nie

en: No Grouping
sk: Bez zoskupovania

en: No MOTD available
sk: Žiadna správa dňa nie je dostupná

en: No Matches
sk: Žiadne výskyty

en: No Message of the Day available
sk: Nie je dostupná žiadna správa dňa

en: No Proxy
sk: Bez proxy

en: No Sametime Community Server Specified
sk: Nebol určený žiadny server komunity rovnakého času

en: No Sametime Community Server specified
sk: Nebol určený žiadny server komunity rovnakého času

en: No Sound
sk: Žiadne zvuky

en: No actions available
sk: Nie sú dostupné žiadne akcie

en: No configuration options for this plugin.
sk: Tento modul sa nedá konfigurovať.

en: No file transfer session active
sk: Nie je aktívna žiadna relácia prenosu súborov

en: No host or IP address has been configured for the Meanwhile account %s. Please enter one below to continue logging in.
sk: Žiadny hostiteľ ani IP adresa neboli nastavené pre Meanwhile účet %s. Zadajte, prosím, jeden nižšie pre pokračovanie prihlásenia.

en: No keywords.
sk: Žiadne kľúče.

en: No logs were found
sk: Neboli nájdené žiadne záznamy

en: No match
sk: Žiadny výskyt

en: No matches
sk: Žiadne výskyty

en: No matching users found
sk: Neboli nájdení žiadni zodpovedajúci používatelia

en: No name
sk: Bez názvu

en: No proxy
sk: Bez proxy

en: No public key was received
sk: Nebol prijatý žiadny verejný kľúč

en: No reason given.
sk: Nebol uvedený dôvod.

en: No results found for email address %s
sk: Pre emailovú %s adresu neboli nájdené žiadne výsledky

en: No server statistics available
sk: Nie sú dostupné žiadne štatistiky

en: No sounds
sk: Žiadne zvuky

en: No such channel
sk: Takýto kanál neexistuje

en: No such command (in this context).
sk: Tento príkaz neexistuje (v tejto situácii).

en: No such command.
sk: Tento príkaz neexistuje.

en: No such nick or channel
sk: Takáto prezývka alebo kanál neexistuje

en: No such user: %s
sk: Neexistujúci používateľ: %s

en: No suitable MySpaceIM account could be found to open this myim URL.
sk: Nebol nájdený žiadny vyhovujúci MySpaceIM účet na otvorenie tejto myim adresy.

en: No text is blocked for this account.
sk: Pre tento účet nie je zablokovaný žiadny text.

en: No topic is set
sk: Nie je nastavená žiadna téma

en: No username set
sk: Nenastavené používateľské meno

en: Non-matching Hosts
sk: Nezhodujúci sa hostitelia

en: None
sk: Žiadne

en: None (To pending)
sk: Žiadny (Čaká sa)

en: None of your accounts are idle.
sk: Žiadny z vašich účtov nie je nečinný.

en: Normal
sk: Normálna

en: Norwegian Nynorsk
sk: nórsky nynorsk

en: Not Acceptable
sk: Neakceptovateľné

en: Not Allowed
sk: Nepovolené

en: Not Authorized
sk: Neautorizovaný

en: Not Available
sk: Nedostupný

en: Not accepting new users
sk: Neprijímame nových používateľov

en: Not allowed when offline
sk: Nepovolené v odpojenom stave

en: Not at Desk
sk: Nie som pri stole

en: Not at Home
sk: Nie som doma

en: Not available
sk: Nedostupné

en: Not connected to the server.
sk: Nepripojený na server.

en: Not expected
sk: Neočakávané

en: Not implemented yet.
sk: Zatiaľ nie je implementované.

en: Not in Office
sk: Nie som v kancelárii

en: Not logged in
sk: Neprihlásený

en: Not on list
sk: Nie je v zozname

en: Not on server list
sk: Nie je na zozname serverov

en: Not started
sk: Nezačal prenos

en: Not supported
sk: Nepodporované

en: Not supported by client
sk: Nepodporované klientom

en: Not supported by host
sk: Nepodporované hostiteľom

en: Not while on AOL
sk: Nie, pokým ste na AOL

en: Note
sk: Poznámka

en: Note, if you are the creator, 
    this operation will eventually remove this Qun.
sk: Ak ste tvorca, 
    táto operácia nakoniec odstráni tento Qun.

en: Note: The preference for "New conversations" must be set to "By conversation count".
sk: Poznámka: Možnosť „Nové konverzácie“ musí byť nastavená na „Podľa počtu konverzácií“.

en: Notes
sk: Poznámky

en: Notes Address Book Group
sk: Skupina Notes zoznamu adries

en: Notes Address Book Information
sk: Informácie o Notes zozname adries

en: Notes Address Book group results
sk: Výsledky skupiny Notes zoznamu adries

en: Notice:
sk: Poznámka:

en: Notification Methods
sk: Spôsoby upozornenia

en: Notification Removal
sk: Odstránenie upozornenia

en: Notifies in a conversation window when a buddy goes or returns from away or idle.
sk: Upozorní v okne rozhovoru, keď priateľ je alebo prestane byť neprítomný alebo nečinný.

en: Notify Dialog
sk: Dialóg upozornenia

en: Notify For
sk: Upozorňovať na

en: Notify When
sk: Upozorniť, keď

en: Notify buddies when you are typing
sk: Zobrazovať priateľom, kedy im píšete

en: Notify transfer failed
sk: Upozornenie prenosu zlyhalo

en: Notify with a popup when an autoaccepted file transfer is complete
    (only when there's no conversation with the sender)
sk: Upozorniť vyskakovacím oknom, keď je dokončený automaticky potvrdený prenos súboru
    (len ak neexistuje konverzácia s odosielateľom)

en: Notify with a toaster when
sk: Upozorniť vysúvacím oknom keď

en: Novell GroupWise Messenger Protocol Plugin
sk: Modul protokolu Novell GroupWise Messenger

en: Now Listening
sk: Práve počúva

en: Nudge
sk: Štuchanec

en: Nudging %s...
sk: Štucháte používateľa %s...

en: Number of conversations per window
sk: Počet konverzácií v jednom okne

en: ONCE SET, THIS CANNOT BE CHANGED!
sk: NESKÔR SA NEBUDE DAŤ ZMENIŤ!

en: Obsolete SNAC
sk: Zastaralé SNAC

en: Occitan
sk: okcitánčina

en: Occupation
sk: Povolanie

en: Occupied
sk: Zaneprázdnený

en: Offering to send %s to %s
sk: Ponúkam poslať %2$s %1$s

en: Offline
sk: Odpojený

en: Offline Buddies
sk: Odpojení priatelia

en: Offline Message
sk: Offline správa

en: Offline Message Emulation
sk: Emulácia offline správ

en: Offline buddies
sk: Odpojených priateľov

en: Old ICQ UTF8
sk: Staré ICQ UTF8

en: Old flat format
sk: Starý priamy formát

en: On Mobile
sk: Mobilný

en: On The Phone
sk: Telefonujem

en: On Vacation
sk: Na dovolenke

en: On the Phone
sk: Telefonujem

en: On unread messages
sk: Pri neprečítaných správach

en: One or more messages may have been undeliverable.
sk: Jedna alebo viac správ možno nebolo doručených.

en: Online
sk: Pripojený

en: Online Buddies
sk: Pripojených priateľov

en: Online Services
sk: Online služby

en: Online Since
sk: Pripojený od

en: Online Status
sk: Online stav

en: Online since
sk: Pripojený od

en: Online/Offline
sk: Pripojený/odpojený

en: Online: %d
    Total: %d
sk: Pripojený: %d
    Celkom: %d

en: Only enable for users on the buddy list
sk: Povoliť len používateľov z môjho zoznamu

en: Only online
sk: Len pripojený

en: Only replace _whole words
sk: Nahradzovať len _celé slová

en: Only when available
sk: Len ak sú dostupné

en: Only when docked
sk: Len ak je ukotvené

en: Only when not available
sk: Len ak sú nedostupné

en: Opacity:
sk: Krytie:

en: Ope_n an IM window
sk: Ot_voriť okno správ

en: Open All Messages
sk: Otvoriť všetky správy

en: Open File...
sk: Otvoriť súbor...

en: Open Hotmail Inbox
sk: Otvoriť poštovú schránku Hotmail

en: Open Inbox
sk: Otvoriť schránku Inbox

en: Open Public Key...
sk: Otvoriť verejný kľúč...

en: Open an IM window
sk: Otvoriť komunikačné okno

en: Open...
sk: Otvoriť...

en: Operating System
sk: Operačný systém

en: Optional information:
sk: Nepovinné informácie:

en: Options
sk: Voľby

en: Options specific to Pidgin for Windows.
sk: Špecifické možnosti programu Pidgin pre Windows.

en: Organization
sk: Organizácia

en: Organization Name
sk: Meno organizácie

en: Organization Unit
sk: Organizačná jednotka

en: Organization: 	%s
sk: Organizácia: 	%s

en: Orientation
sk: Orientácia

en: Original password
sk: Pôvodné heslo

en: Orphans
sk: Siroty

en: Other
sk: Iné

en: Others talk in chat
sk: Ostatní hovoria v chate

en: Our protocol is not supported by the server.
sk: Server nepodporuje náš protokol.

en: Out To Lunch
sk: Na obede

en: Out of Band Data
sk: Mimo skupinových dát

en: Out of memory
sk: Nedostatok pamäte

en: Out to Lunch
sk: Na obede

en: Overwrite
sk: Prepísať

en: Ox
sk: Osol

en: P.O. Box
sk: P.O.Box

en: PEM X.509 Certificate Export
sk: Export PEM X.509 certifikátu

en: PING reply -- Lag: %lu seconds
sk: Odpoveď na PING -- Oneskorenie: %lu sekúnd

en: P_auses while typing
sk: Preruší pís_anie

en: P_lay a sound
sk: Prehrať _zvuk

en: P_ounce only when my status is not Available
sk: Sledovať, len ak som neprítomný

en: Pa_ssword:
sk: He_slo:

en: Page
sk: Strana

en: Pager port
sk: Port pagera

en: Paging
sk: Stránkovanie

en: Pashto
sk: paštčina

en: Passphrase
sk: Heslo

en: Passphrase (retype)
sk: Heslo (znovu)

en: Passphrase required
sk: Je vyžadované heslo

en: Passphrases do not match
sk: Heslá sa nezhodujú

en: Passport account not yet verified
sk: Účet pasu nebol ešte overený

en: Passport account suspended
sk: Účet pasu bol pozastavený

en: Passport not verified
sk: Heslo nebolo overené

en: Password
sk: Heslo

en: Password (again)
sk: Heslo (znovu)

en: Password (retype)
sk: Heslo (znovu)

en: Password Change Successful
sk: Heslo bolo úspešne zmenené

en: Password Changed
sk: Heslo zmenené

en: Password has expired
sk: Heslo vypršalo

en: Password is required to sign on.
sk: Na prihlásenie je potrebné zadať heslo.

en: Password sent
sk: Heslo odoslané

en: Password was changed successfully!
sk: Heslo bolo úspešne zmenené!

en: Password:
sk: Heslo:

en: Passwords do not match.
sk: Heslá sa nezhodujú.

en: Past Translators
sk: Bývalí prekladatelia

en: Paste as Plain _Text
sk: _Vložiť ako čistý text

en: Path to save the files in
    (Please provide the full path)
sk: Miesto, kam ukladať súbory
    (Prosím, zadajte plnú cestu)

en: Pause
sk: Pozastaviť

en: Pauses while typing
sk: Preruší písanie

en: Payment Required
sk: Je vyžadovaný poplatok

en: Peer notification server down
sk: Server upozornenia na partnera je vypnutý

en: Penguin Pimps
sk: Autori Pidginu

en: Performing key exchange
sk: Vykonáva sa výmena kľúčov

en: Perl Plugin Loader
sk: Načítač Perl modulov

en: Permission denied
sk: Prístup zamietnutý

en: Permit User
sk: Povoliť používateľa

en: Persian
sk: perzština

en: Persistent
sk: Trvalé

en: Person enters chat
sk: Osoba vstúpi do chatu

en: Person leaves chat
sk: Osoba opustí chat

en: Personal
sk: Osobné

en: Personal Email
sk: Osobný email

en: Personal IM
sk: Osobné IM

en: Personal Information
sk: Osobné informácie

en: Personal Introduction
sk: Osobné predstavenie

en: Personal Mobile
sk: Osobný mobil

en: Personal Title
sk: Osobný titul

en: Personal Web Page
sk: Osobná webová stránka

en: Pets
sk: Domáce zvieratá

en: Phone
sk: Telefón

en: Phone Number
sk: Telefónne číslo

en: Photo
sk: Fotografia

en: Pidgin Demonstration Plugin
sk: Ukážkový modul programu Pidgin

en: Pidgin GTK+ Theme Control
sk: Ovládánie témy GTK+ programu Pidgin

en: Pidgin Internet Messenger
sk: Internetový komunikátor Pidgin

en: Pidgin Tooltip
sk: Pidgin bublina

en: Pidgin smileys
sk: Smajlíci programu Pidgin

en: Pig
sk: Prasa

en: Ping failed
sk: Ping zlyhal

en: Ping reply received from server
sk: Bola prijatá odpoveď na ping zo servera

en: Ping timeout
sk: Interval ping

en: Pisces
sk: Ryby

en: Place Closed
sk: Miesto uzavreté

en: Place tagged
sk: Miesto bolo označené

en: Places Lived
sk: Miesta, kde ste bývali

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: Plaintext Authentication
sk: Plaintextová autentifikácia

en: Play
sk: Prehrať

en: Play a sound
sk: Prehrať zvuk

en: Please Update the necessary fields.
sk: Prosím, aktualizujte potrebné políčka.

en: Please authorize me so I can add you to my buddy list.
sk: Prosím, autorizujte ma, aby som si vás mohol pridať do svojho zoznamu priateľov.

en: Please authorize me!
sk: Autorizujte ma, prosím!

en: Please enter Qun number
sk: Prosím, zadajte Qun číslo

en: Please enter a buddy to pounce.
sk: Zadajte, prosím, priateľa, ktorého chcete sledovať.

en: Please enter a different title for the status.
sk: Zadajte, prosím, iný titulok pre tento stav.

en: Please enter a non-empty title for the status.
sk: Pre stav, prosím, nezadávajte prázdny titulok.

en: Please enter a topic for the new conference, and an invitation message to be sent to %s
sk: Zadajte, prosím, tému pre novú konferenciu, a pozývaciu správu pre používateľa %s

en: Please enter a username to check its availability:
sk: Prosím, zadajte používateľské meno a zistíte či je dostupné:

en: Please enter an alias, and the appropriate information about the chat you would like to add to your buddy list.
sk: Prosím, zadajte prezývku a príslušné informácie o chate, ktorý chcete pridať do vášho zoznamu priateľov.

en: Please enter buddy information.
sk: Zadajte, prosím, informáciu o priateľovi.

en: Please enter the %s channel private group name and passphrase.
sk: Zadajte, prosím, súkromnú skupinu a heslo do kanálu %s.

en: Please enter the URL and description of the link that you want to insert. The description is optional.
sk: Zadajte URL a popis odkazu, ktorý chcete vložiť. Popis je nepovinný.

en: Please enter the URL of the link that you want to insert.
sk: Prosím, zadajte URL odkazu ktorý chcete vložiť.

en: Please enter the appropriate information about the chat you would like to join.
sk: Prosím, zadajte zodpovedajúce informácie o chate, ku ktorému sa chcete pripojiť.

en: Please enter the buddy's username and account type below.
sk: Zadajte, prosím, priateľove prihlasovacie meno a typ jeho účtu.

en: Please enter the name of the chat you want to join.
sk: Prosím, zadajte názov chatu na ktorý sa chcete pripojiť.

en: Please enter the name of the group to be added.
sk: Prosím, zadajte názov skupiny ktorú chcete pridať.

en: Please enter the name of the user you wish to be able to contact you.
sk: Zadajte, prosím, meno používateľa, ktorému chcete povoliť kontaktovať vás.

en: Please enter the name of the user you wish to block.
sk: Zadajte, prosím, meno používateľa, ktorého chcete blokovať.

en: Please enter the name of the user you wish to invite,
    along with an optional invite message.
sk: Zadajte, prosím, meno používateľa, ktorého chcete pozvať,
    spolu s nepovinnou pozývacou správou.

en: Please enter the name of the user you wish to invite, along with an optional invite message.
sk: Zadajte, prosím, meno používateľa, ktorého chcete pozvať, spolu s nepovinnou pozývacou správou.

en: Please enter the new name for %s
sk: Zadajte, prosím, nový názov pre %s

en: Please enter the person's information below.
sk: Zadajte, prosím, informácie o osobe.

en: Please enter the username or alias of the person whose info you would like to view.
sk: Zadajte, prosím, prihlasovacie meno alebo prezývku osoby, ktorej chcete poslať správu.

en: Please enter the username or alias of the person whose log you would like to view.
sk: Zadajte, prosím, používateľské meno alebo prezývku osoby, ktorej záznam chcete zobraziť.

en: Please enter the username or alias of the person you would like to Block/Unblock.
sk: Zadajte, prosím, používateľské meno alebo prezývku osoby, ktorú chcete zablokovať/odblokovať.

en: Please enter the username or alias of the person you would like to IM.
sk: Zadajte, prosím, používateľské meno alebo prezývku osoby, ktorej chcete odoslať správu.

en: Please enter your current password and your new password.
sk: Zadajte, prosím, vaše terajšie heslo a nové heslo.

en: Please enter your new password
sk: Zadajte, prosím, vaše nové heslo

en: Please fill out the information below to change your account registration.
sk: Pre zmenu registrácie vašeho účtu, vyplňte prosím nižšie uvedené informácie.

en: Please fill out the information below to register your new account.
sk: Pre zaregistrovanie vášho nového účtu, vyplňte prosím nižšie uvedené informácie.

en: Please open the debug window and try again to see the exact error message.
sk: Prosím, otvorte ladiace okno a skúste to znovu. Mala by sa vám zobraziť presná chybová správa.

en: Please provide a shortcut to associate with the smiley.
sk: Prosím, nastavte skratku priradenú pre smajlíka.

en: Please select an image for the smiley.
sk: Prosím, vyberte obrázok pre smajlíka.

en: Please select the resource of %s to which you would like to send a file
sk: Vyberte, prosím, zdroj používateľa %s, na ktorý chcete odoslať súbor

en: Please select your mood from the list.
sk: Prosím, vyberte vašu náladu zo zoznamu.

en: Please specify a new nickname for you.
sk: Prosím, zadajte svoju novú prezývku.

en: Please try another username:
sk: Prosím, skúste iné používateľské meno:

en: Please update the necessary fields.
sk: Prosím, aktualizujte potrebné políčka.

en: Please, enter your current password and your new password for UIN:
sk: Zadajte, prosím, svoje súčasné heslo a vaše nové heslo pre UIN:

en: Please, enter your search criteria below
sk: Zadajte, prosím, kritériá vyhľadávania nižšie

en: Please, fill in the following fields
sk: Prosím, vyplňte nasledujúce políčka

en: Plu_gins
sk: _Moduly

en: Plugin does not implement all required functions (list_icon, login and close)
sk: Modul nepodporuje všetky požadované funkcie (list_icon, login a close)

en: Plugin magic mismatch %d (need %d)
sk: Nezhoda vo verziách modulu %d (potrebné %d)

en: Plugin need to be loaded before you can configure it.
sk: Prosím, zapnite tento modul, ak ho chcete konfigurovať.

en: Plugins
sk: Moduly

en: Point values to use for account...
sk: Hodnoty bodov, ktoré používať pre účet...

en: Point values to use when...
sk: Používať hodnoty bodov v prípade...

en: Policy Violation
sk: Porušenie pravidiel

en: Polish
sk: poľština

en: Polish popular IM
sk: IM obľúbený v Poľsku

en: Pop up a notification
sk: Zobraziť upozornenie

en: Pop-Up Message
sk: Vyskakovacia správa

en: Ports
sk: Porty

en: Portuguese
sk: portugalčina

en: Portuguese-Brazil
sk: portugalčina (Brazília)

en: Position
sk: Pozícia

en: Possible Matches
sk: Možné výskyty

en: Postal Code
sk: Poštové smerovacie číslo

en: Postal code
sk: Poštový kód

en: Pounce Target
sk: Cieľ sledovania

en: Pounce When Buddy...
sk: Sledovať keď priateľ...

en: Pounce Who
sk: Koho sledovať

en: Pounce on Whom
sk: Koho sledovať

en: Pounce only when my status is not Available
sk: Sledovať, len ak som nedostupný

en: Pr_eferences
sk: N_astavenia

en: Pre_view
sk: _Náhľad

en: Preferences
sk: Predvoľby

en: Preferred Contact
sk: Preferovaný kontakt

en: Preferred Language
sk: Preferovaný jazyk

en: Prepend _string into window title:
sk: Pripojiť _reťazec pred nadpis okna:

en: Prepends a newline to displayed message.
sk: Pridať nový riadok pred zobrazenú správu.

en: Prepends a newline to messages so that the rest of the message appears below the username in the conversation window.
sk: Pridáva entery pred správy, čo spôsobí že správy v okne rozhovoru sa zobrazujú pod používateľským menom.

en: Presence
sk: Prítomnosť

en: Presence Settings
sk: Nastavenie prítomnosti

en: Primary Information
sk: Základné informácie

en: Priority
sk: Priorita

en: Privacy
sk: Súkromie

en: Private Key file
sk: Súbor súkromného kľúča

en: Private key file
sk: Súbor súkromného kľúča

en: Pro_tocol:
sk: Pro_tokol:

en: Process returned error code %d
sk: Proces vrátil chybový kód %d

en: Profession
sk: Profesia

en: Profile
sk: Profil

en: Profile URL
sk: Adresa profilu

en: Profile too long.
sk: Profil je príliš dlhý.

en: Profiles
sk: Profily

en: Progress
sk: Priebeh

en: Protocol
sk: Protokol

en: Protocol error, code %d: %s
sk: Chyba protokolu, kód %d: %s

en: Protocol:
sk: Protokol:

en: Provides SSL support through GNUTLS.
sk: Poskytuje podporu SSL pomocou GNUTLS.

en: Provides SSL support through Mozilla NSS.
sk: Poskytuje podporu SSL pomocou Mozilla NSS.

en: Provides a variety of ways of notifying you of unread messages.
sk: Poskytuje niekoľko spôsobov upozornení na neprečítané správy.

en: Provides a wrapper around SSL support libraries.
sk: Poskytuje rozhranie pre knižnice podpory SSL.

en: Provides access to commonly used gtkrc settings.
sk: Umožňuje prístup ku najčastejšie používaným nastaveniam GTKrc.

en: Provides alternate buddylist grouping options.
sk: Umožňuje alternatívne možnosti zoskupovania v zozname priateľov.

en: Provides integration with Evolution.
sk: Umožňuje integráciu s programom Evolution.

en: Provides options specific to Pidgin for Windows , such as buddy list docking.
sk: Poskytuje možnosti špecifické pre Pidgin pre Windows, napríklad ukotvovanie zoznamu priateľov.

en: Provides support for loading Tcl plugins
sk: Umožňuje spúšťať Tcl moduly

en: Provides support for loading perl plugins.
sk: Umožňuje spúšťať moduly v jazyku perl.

en: Provides support for mouse gestures
sk: Poskytuje podporu pre ovládanie pomocou pohybov kurzoru myši

en: Province/State
sk: Provincia/Štát

en: Proxy & Browser preferences are configured
    in GNOME Preferences
sk: Proxy a prehliadač sa dá nastaviť
    v nastaveniach prostredia GNOME

en: Proxy Options
sk: Možnosti proxy

en: Proxy Server
sk: Proxy server

en: Proxy Server &amp; Browser
sk: Proxy server a prehliadač

en: Proxy _type:
sk: _Typ proxy:

en: Psychic Mode
sk: Psychický mód

en: Psychic mode for incoming conversation
sk: Psychický mód pre prichádzajúci rozhovor

en: PubSub Service
sk: PubSub služba

en: Public Key Babbleprint
sk: Babbleprint verejného kľúča

en: Public Key Babbleprint:
    %s
sk: Babbleprint verejného kľúča:
    %s

en: Public Key Fingerprint
sk: Digitálny odtlačok verejného kľúča

en: Public Key Fingerprint:
    %s
sk: Digitálny odtlačok verejného kľúča:
    %s

en: Public Key Information
sk: Informácie o verejnom kľúči

en: Public Key Publishing
sk: Zverejnenie verejného kľúča

en: Public Key file
sk: Súbor verejného kľúča

en: Public _IP:
sk: Verejná _IP adresa:

en: Public key authentication
sk: Autentifikácia verejného kľúča

en: Public key file
sk: Súbor verejného kľúča

en: Publish status (note: everyone may watch you)
sk: Zverejniť stav (poznámka: ktokoľvek vás môže sledovať)

en: Punjabi
sk: pandžábčina

en: Punk
sk: Nachytať

en: Punking %s...
sk: Nachytali ste používateľa %s...

en: Purple Person
sk: Osoba Purple

en: Purple's D-BUS server is not running for the reason listed below
sk: D-BUS server knižnice Purple nie je spustený z nižšie uvedeného dôvodu

en: QQ Buddy
sk: QQ priateľ

en: QQ Budy
sk: QQ priateľ

en: QQ Error
sk: Chyba QQ

en: QQ Number
sk: QQ číslo

en: QQ Number Error
sk: Chyba QQ čísla

en: QQ Protocol	Plugin
sk: QQ Protokol	Modul

en: QQ Qun Command
sk: QQ Qun príkaz

en: QQ Qun Operation
sk: QQ Qun Operácia

en: QQ Server News
sk: Novinky QQ servera

en: QQ Server Notice
sk: Upozornenie QQ servera

en: Queue full
sk: Fronta je plná

en: Quiet
sk: Tichá

en: Quieter
sk: Tichšia

en: Quietest
sk: Najtichšia

en: Qun %d denied to join
sk: Qun %d odmietol pripojenie

en: R_aise conversation window
sk: _Zdvihnúť okno konverzácie

en: Rabbit
sk: Zajac

en: Raise psychic conversations
sk: Prenášať psychické rozhovory navrch

en: Raspberry
sk: Vzdychnúť si na

en: Raspberrying %s...
sk: Vzdychli ste si na používateľa %s...

en: Rat
sk: Potkan

en: Rate to client
sk: Hodnotiť klienta

en: Rate to host
sk: Hodnotiť hostiteľa

en: Raw
sk: Priamy

en: Re-enable
sk: Povoliť účet

en: Re-enable Account
sk: Znovu povoliť účet

en: Re-initializing Stream
sk: Znovu sa spúšťa dátový prúd

en: Re-read gtkrc files
sk: Znovu načítať súbory gtkrc

en: Re-request Authorization
sk: Znovu požiadať o autorizáciu

en: Reachability Address
sk: Dostupná adresa

en: Read Error
sk: Chyba čítania

en: Read buffer full (2)
sk: Zásobník čítania plný (2)

en: Read error
sk: Chyba čítania

en: Reading challenge
sk: Číta sa výzva

en: Reading error
sk: Chyba pri čítaní

en: Real Name
sk: Skutočné meno

en: Real Name: 	%s
sk: Skutočné meno: 	%s

en: Real name
sk: Skutočné meno

en: Really delete certificate for %s?
sk: Naozaj chcete odstrániť certifikát pre %s?

en: Received
sk: Prijaté

en: Received %s's public key. Would you like to accept this public key?
sk: Používateľ %s vám poslal verejný kľúč. Chcete tento kľúč prijať?

en: Received %s's public key. Your local copy does not match this key. Would you still like to accept this public key?
sk: Používateľ %s vám poslal verejný kľúč. Tento kľúč sa však odlišuje od jeho lokálnej kópie. Chcete napriek tomu prijať nový kľúč?

en: Received Message Name Color
sk: Farba mena pri prijatej správe

en: Received Messages
sk: Prijaté správy

en: Received authorization
sk: Prijatá autorizácia

en: Received invalid data on connection with remote user.
sk: Prijaté neplatné dáta pri spojení so vzdialeným používateľom.

en: Received invalid data on connection with server.
sk: Prijaté neplatné dáta počas spojenia so serverom.

en: Received unexpected HTTP response from server.
sk: Zo servera bola prijatá neočakávaná HTTP odpoveď.

en: Receiving
sk: Prijíma sa

en: Recipient Unavailable
sk: Príjemca nedostupný

en: Reconnect
sk: Pripojiť

en: Recurring
sk: Opakujúci sa

en: Refused by client
sk: Odmietnuté klientom

en: Region
sk: Región

en: Register
sk: Registrovať

en: Register New Account at %s
sk: Registrovať nový účet na %s

en: Register New Gadu-Gadu Account
sk: Zaregistrovať nový Gadu-Gadu účet

en: Register New XMPP Account
sk: Registrovať nový XMPP účet

en: Registration Error
sk: Chyba pri registrácii

en: Registration Failed
sk: Registrácia zlyhala

en: Registration Required
sk: Je vyžadovaná registrácia

en: Registration Successful
sk: Registrácia úspešná

en: Registration completed successfully!
sk: Registrácia bola úspešne dokončená!

en: Registration error
sk: Chyba počas registrácie

en: Registration from %s successfully removed
sk: Registrácia z %s bola úspešne odstránená

en: Registration of %s@%s successful
sk: Registrácia %s@%s bola úspešná

en: Registration to %s successful
sk: Registrácia na %s bola úspešná

en: Reject
sk: Odmietnuť

en: Reject request
sk: Odmietnuť požiadavku

en: Release Notification
sk: Upozornenie na novú verziu

en: Remaining
sk: Zostáva

en: Remember pass_word
sk: Zapamätať heslo

en: Remember password
sk: Zapamätať heslo

en: Remote Connection Failed
sk: Vzdialené pripojenie zlyhalo

en: Remote Server Not Found
sk: Vzdialený server nebol nájdený

en: Remote Server Timeout
sk: Vypršal časový limit

en: Remote disconnected
sk: Vzdialené odpojenie

en: Remote host closed connection.
sk: Vzdialený hostiteľ zavrel pripojenie.

en: Remotely Stored Buddy List
sk: Vzdialene uložený zoznam kamarátov

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Remove Al_l
sk: Odstrániť _všetko

en: Remove Buddy
sk: Odstrániť priateľa

en: Remove Buddy List window transparency on focus
sk: Vypnúť priesvitnosť okna zoznamu priateľov pri aktivovaní

en: Remove Chat
sk: Odstrániť chat

en: Remove Contact
sk: Odstrániť kontakt

en: Remove Custom Icon
sk: Odstrániť vlastnú ikonu

en: Remove Group
sk: Odstrániť skupinu

en: Remove IM window transparency on focus
sk: Odstrániť priesvitnosť okna správ pri aktivácii

en: Remove buddy
sk: Odstrániť priateľa

en: Remove from Qun
sk: Odstrániť z Qun

en: Remove from other's buddy list
sk: Odstrániť z ďalších zoznamov priateľov

en: Remove on switch to conversation ta_b
sk: Odstrániť pri prepnutí na kartu konverzácie

en: Remove when _typing in conversation window
sk: Odstrániť pri _písaní do okna konverzácie

en: Remove when a _message gets sent
sk: Odstrániť po odoslaní správy

en: Remove when conversation window _gains focus
sk: Odstrániť, keď sa okno konverzácie stane _aktívnym

en: Remove when conversation window _receives click
sk: Odstrániť, keď okno konverzácie zaznamená _kliknutie

en: Removing this contact will also remove all the buddies in the contact
sk: Odstránením tohoto kontaktu odstránite všetkých priateľov, ktorí sa nachádzajú v kontakte

en: Removing this group will also remove all the buddies in the group
sk: Odstránením tejto skupiny odstránite všetkých priateľov v skupine

en: Rename
sk: Premenovať

en: Replaces text in outgoing messages according to user-defined rules.
sk: Nahradzuje text v odosielaných správach podľa používateľom určených pravidiel.

en: Reply time from %s: %lu seconds
sk: Čas odpovede od %s: %lu sekúnd

en: Reply too big
sk: Odpoveď je príliš veľká

en: Report Idle time
sk: Oznamovať čas nečinnosti

en: Request Dialog
sk: Dialóg požiadavku

en: Request ambiguous
sk: Nejednoznačná požiadavka

en: Request denied
sk: Požiadavka zamietnutá

en: Request token
sk: Požiadavka tokenu

en: Requesting %s's attention...
sk: Poprosili ste o pozornosť používateľa %s...

en: Requestion approved by %s
sk: Žiadosť schválil %s

en: Requestion rejected by %s
sk: Žiadosť odmietol %s

en: Require SSL/TLS
sk: Vyžadovať SSL/TLS

en: Require authorization
sk: Vyžadovať autorizáciu

en: Required fields missing
sk: Chýbajú požadované polia

en: Required parameters not passed in
sk: Požadované paremetre neboli zadané

en: Reset
sk: Obnoviť

en: Reset Formatting
sk: Vymazať formátovanie

en: Reset IM Key
sk: Znovunastaviť IM kľúč

en: Reset Permanent
sk: Vynulovať natrvalo

en: Reset Private Channel
sk: Vynulovať súkromný kanál

en: Reset Secret Channel
sk: Vynulovať skrytý kanál

en: Reset Topic Restriction
sk: Obnoviť obmedzenie témy

en: Resolver process exited without answering our request
sk: Proces resolvera bol ukončený bez toho, aby odpovedal na našu požiadavku

en: Resource
sk: Zdroj

en: Resource Conflict
sk: Konflikt zdrojov

en: Resource Constraint
sk: Obmedzenie zdroja

en: Response Probability:
sk: Pravdepodobnosť odpovede:

en: Responses lost
sk: Odpovede stratené

en: Restrict the number of conversations per windows, optionally separating IMs and Chats
sk: Obmedziť počet rozhovorov v jednom okne, voliteľne oddeľovať správy a chaty

en: Restricted XML
sk: Obmedzené XML

en: Resubscribe
sk: Znovu zapísať

en: Resuming detached session failed. Press Reconnect to create new connection.
sk: Obnovenie prerušenej relácie zlyhalo. Kliknutím na „Znovu pripojiť“ vytvoríte nové pripojenie.

en: Resuming session
sk: Obnovuje sa relácia

en: Ret_urns from away
sk: Prestane byť neprítomný

en: Retired Crazy Patch Writers
sk: Blázniví autori patchov v ústraní

en: Retired Developers
sk: Vývojári v ústraní

en: Retrieve subscriptions from server
sk: Získať zápisy zo servera

en: Retrieving buddy list
sk: Prijíma sa zoznam priateľov

en: Retrieving...
sk: Prijíma sa...

en: Returns from away
sk: Prestane byť neprítomný

en: Right
sk: Vpravo

en: Right Vertical
sk: Vpravo zvislo

en: Right click for more options.
sk: Pravý klik pre viac možností.

en: Right mouse button
sk: Pravé tlačidlo myši

en: Right-click for more unread messages...
sk: Ďalšie neprečítané správy zobrazíte kliknutím pravým tlačidlom myši...

en: Rockin'
sk: Super

en: Role
sk: Postavenie

en: Romanian
sk: rumunčina

en: Room Configuration Error
sk: Chyba počas konfigurácie miestnosti

en: Room List
sk: Zoznam miestností

en: Room _List
sk: _Zoznam miestností

en: Roomlist
sk: Zoznam miestností

en: Rooster
sk: Kohút

en: Roster Item Exchange
sk: Výmena kontaktov

en: Run the command in a terminal
sk: Spustiť príkaz v termináli

en: Russian
sk: ruština

en: SASL error
sk: Chyba SASL

en: SILC Protocol Plugin
sk: Modul protokolu SILC

en: SIP usernames may not contain whitespaces or @ symbols
sk: Používateľské mená SIP nemôžu obsahovať medzery alebo znaky @

en: SIP/SIMPLE Protocol Plugin
sk: Modul protokolu SIP/SIMPLE

en: SOCKS5 Bytestreams
sk: SOCKS5 Bajtstreamy

en: SSL Certificate Error
sk: Chyba SSL Certifikátu

en: SSL Certificate Verification
sk: Overenie SSL certifikátu

en: SSL Connection Failed
sk: SSL spojenie zlyhalo

en: SSL Handshake Failed
sk: SSL Handshake zlyhalo

en: SSL Host Certificate
sk: SSL certifikát hostiteľa

en: SSL Peers Cache
sk: Vyrovnávacia pamäť SSL peerov

en: SSL Servers
sk: SSL servery

en: SSL peer presented an invalid certificate
sk: SSL peer ponúkol neplatný certifikát

en: SSL support is needed for MSN. Please install a supported SSL library.
sk: Pre MSN je potrebná podpora SSL. Nainštalujte, prosím, podporovanú SSL knižnicu.

en: SSL support unavailable
sk: Podpora SSL je nedostupná

en: STUN Service Discovery for Jingle
sk: Objavenie STUN služieb pre Jingle

en: S_end To
sk: Odoslať do

en: Sa_ve & Use
sk: Ul_ožiť a použiť

en: Sad
sk: Smutný

en: Sagittarius
sk: Strelec

en: Sametime Administrator Announcement
sk: Oznámenie administrátora Sametime

en: Save
sk: Uložiť

en: Save & Use
sk: Uložiť a použiť

en: Save As...
sk: Uložiť ako...

en: Save Buddylist...
sk: Uložiť zoznam priateľov...

en: Save Conversation
sk: Uložiť rozhovor

en: Save Debug Log
sk: Uložiť ladiaci záznam

en: Save File
sk: Uložiť súbor

en: Save File...
sk: Uložiť súbor...

en: Save Icon
sk: Uložiť ikonu

en: Save Icon As...
sk: Uložiť ikonu ako...

en: Save Image
sk: Uložiť obrázok

en: Save buddylist to file...
sk: Uložiť zoznam priateľov do súboru...

en: Save buddylist...
sk: Uložiť zoznam priateľov...

en: Save messages sent to an offline user as pounce.
sk: Ukladať správy ktoré boli odoslané odhláseným používateľom ako výzvu.

en: Save offline messages in pounce
sk: Uložiť offline správy do sledovania

en: Save password
sk: Uložiť heslo

en: Saved Statuses
sk: Uložené stavy

en: Saved statuses...
sk: Uložené stavy...

en: Saved...
sk: Uložený...

en: Score Editor Path
sk: Umiestnenie editora hodnotenia

en: Scorpio
sk: Škorpión

en: Screen Sharing
sk: Zdieľanie obrazovky

en: Screen resolution (dots per inch)
sk: Rozlíšenie obrazovky (bodov na palec)

en: Scroll/Search:
sk: Posúvať/hľadať:

en: Search
sk: Hľadať

en: Search Directory
sk: Prehľadávať priečinok

en: Search Results
sk: Výsledky vyhľadávania

en: Search for Buddy by Email Address...
sk: Hľadať priateľa podľa e-maiovej adresy...

en: Search for Buddy by Information
sk: Hľadať priateľa podľa podrobností

en: Search for Users...
sk: Hľadať používateľov...

en: Search for XMPP users
sk: Vyhľadávanie používateľov XMPP

en: Search for a buddy by email address
sk: Vyhľadávať priateľov podľa emailovej adresy

en: Search for a user
sk: Hľadanie používateľa

en: Search results
sk: Výsledky vyhľadávania

en: Search results for '%s'
sk: Výsledky vyhľadávania „%s“

en: Secondary Cursor Color
sk: Druhotná farba kurzoru

en: Secure File Transfer
sk: Bezpečný prenos súborov

en: Secure Internet Live Conferencing (SILC) Protocol
sk: Protokol Secure Internet Live Conferencing (SILC)

en: Security Enabled
sk: Bezpečnosť zapnutá

en: See Other Host
sk: Pozrieť iného hostiteľa

en: Select Background Color
sk: Vybrať farbu pozadia

en: Select Buddy
sk: Vybrať priateľa

en: Select Color
sk: Vyberte farbu

en: Select Color for %s
sk: Vyberte farbu pre %s

en: Select Folder...
sk: Vyberte priečinok...

en: Select Font
sk: Vybrať písmo

en: Select Font for %s
sk: Vyberte písmo pre %s

en: Select Interface Font
sk: Vyberte písmo rozhrania

en: Select Notes Address Book
sk: Vyberte Notes zoznam adries

en: Select Sound File ...
sk: Vyberte zvukový súbor...

en: Select Text Color
sk: Vybrať farbu textu

en: Select User
sk: Vyberte používateľa

en: Select a PEM certificate
sk: Vyberte PEM certifikát

en: Select a Resource
sk: Vyberte zdroj

en: Select a chat for buddy: %s
sk: Vyberte chat pre priateľa: %s

en: Select a conference from the list below to send an invite to user %s. Select "Create New Conference" if you'd like to create a new conference to invite this user to.
sk: Vyberte konferenciu zo zoznamu nižšie pre odoslanie pozvánky pre používateľa %s. Vyberte „Vytvoriť novú konferenciu“, ak chcete vytvoriť novú konferenciu, kam chcete pozvať tohto používateľa.

en: Select a conference server to query
sk: Vyberte konferenčný server, ktorý kontaktovať

en: Select a file
sk: Vyberte súbor

en: Select a person from your address book below, or add a new person.
sk: Vyberte osobu z vášho adresára nižšie alebo pridajte novú osobu.

en: Select a person from your address book to add this buddy to, or create a new person.
sk: Vyberte osobu z vášho adresára, ku ktorej chcete pridať tohoto priateľa, alebo vytvorte novú osobu.

en: Select a smiley theme that you would like to use from the list below. New themes can be installed by dragging and dropping them onto the theme list.
sk: Z nasledujúceho zoznamu vyberte tému smajlíkov, ktorú chcete používať. Nové témy je možné nainštalovať pridaním témy do tohto zoznamu metódou „ťahaj a pusti“.

en: Select a user directory to search
sk: Vyberte používateľský priečinok pre hľadanie

en: Select all accounts that buddies should be auto-added to.
sk: Vyberte všetky účty, ku ktorým sa majú automaticky pridávať priatelia.

en: Select an action
sk: Vyberte akciu

en: Select color
sk: Vyberte farbu

en: Select correct user
sk: Vyberte správneho používateľa

en: Select plugin to install
sk: Vyberte modul, ktorý chcete nainštalovať

en: Select the debug filter level.
sk: Vyberte úroveň ladiaceho filtru.

en: Selecting this disables graphical emoticons.
sk: Vyberte túto možnosť, ak nechcete grafických smajlíkov.

en: Send
sk: Odoslať

en: Send Buddy List
sk: Odoslať zoznam priateľov

en: Send Button
sk: Tlačidlo Odoslať

en: Send Email
sk: Odoslať Email

en: Send File
sk: Odoslať súbor

en: Send IM...
sk: Odoslať správu...

en: Send Message
sk: Odoslať správu

en: Send TEST Announcement
sk: Poslať ohlásenie TEST

en: Send To
sk: Odoslať do

en: Send a _message
sk: Odoslať _správu

en: Send a message
sk: Odoslať správu

en: Send a mobile message.
sk: Odoslať správu na mobil.

en: Send and receive raw XMPP stanzas.
sk: Odosielať a prijímať nespracované XMPP slohy.

en: Send emoticons
sk: Poslať emotikony

en: Send image file
sk: Odoslať obrázok ako súbor

en: Send instant messages over multiple protocols
sk: Program na odosielanie okamžitých správ, ktorý podporuje viacero protokolov

en: Send to Mobile
sk: Odoslať na mobil

en: Sender
sk: Odosielateľ

en: Sending
sk: Odosiela sa

en: Sending Handshake
sk: Posiela sa prevzatie

en: Sending cookie
sk: Odosielajú sa cookies

en: Sends a _message
sk: Pošle _správu

en: Sends a message
sk: Pošle správu

en: Senior Contributor/QA
sk: Bývalý prispievateľ/QA

en: Sent
sk: Odoslané

en: Sent Doodle request.
sk: Odoslať žiadosť na začatie čmárania.

en: Sent Message Name Color
sk: Farba mena pri odoslanej správe

en: Sent Messages
sk: Odoslané správy

en: Separate IM and Chat windows
sk: Oddeľovať okná správ a chatov

en: Separate IM and Chat windows when placing by number
sk: Pri umiesťnovaní podľa čísla oddeľovať okná správ a chatov

en: Serbian
sk: srbčina

en: Server Information
sk: Podrobnosti o serveri

en: Server Instructions: %s
sk: Inštrukcie servera: %s

en: Server Overloaded
sk: Server preťažený

en: Server Statistics
sk: Štatistiky servera

en: Server address
sk: Adresa servera

en: Server busy
sk: Server zaneprázdnený

en: Server closed the connection.
sk: Server zrušil pripojenie.

en: Server does not use any supported authentication method
sk: Server nepoužíva žiadny z podporovaných spôsobov autentifikácie

en: Server has disconnected
sk: Server bol odpojený

en: Server is going down (abandon ship)
sk: Server sa vypína (opustite ľoď)

en: Server port
sk: Port servera

en: Server requires TLS/SSL for login.  No TLS/SSL support found.
sk: Server vyžaduje na prihlásenie TLS/SSL, ale podpora pre TLS/SSL nebola nájdená.

en: Server requires plaintext authentication over an unencrypted stream
sk: Server vyžaduje plaintextovú autentifikáciu cez nezašifrovaný prúd

en: Server signoff
sk: Odhlásenie zo servera

en: Server too busy
sk: Server je príliš zaneprázdnený

en: Server unavailable
sk: Server je nedostupný

en: Service Discovery Info
sk: Prieskum služieb

en: Service Discovery Items
sk: Položky prieskumu služieb

en: Service Temporarily Unavailable.
sk: Služba je dočasne nedostupná.

en: Service Unavailable
sk: Služba nedostupná

en: Service not defined
sk: Služba nebola definovaná

en: Service temporarily unavailable
sk: Služba je dočasne nedostupná

en: Service unavailable
sk: Služba nedostupná

en: Session overload
sk: Relácia preťažená

en: Set
sk: Nastaviť

en: Set Account Idle Time
sk: Nastaviť čas nečinnosti účtu

en: Set Alias
sk: Nastaviť prezývku

en: Set Autoaccept Setting
sk: Nastavenie automatického potvrdzovania

en: Set Custom Icon
sk: Nastaviť vlastnú ikonu

en: Set Custom Icon...
sk: Nastaviť vlastnú ikonu...

en: Set Dir Info
sk: Nastaviť informácie o priečinku

en: Set Friendly Name...
sk: Nastaviť priateľské meno...

en: Set Home Phone Number...
sk: Nastaviť číslo telefónu domov...

en: Set IM Password
sk: Nastaviť IM heslo

en: Set Idle Time for All Accounts
sk: Nastaviť čas nečinnosti pre všetky účty

en: Set Mobile Phone Number...
sk: Nastaviť číslo mobilného telefónu...

en: Set Mood...
sk: Nastaviť náladu...

en: Set My Information
sk: Nastaviť moje informácie

en: Set Nickname...
sk: Nastaviť prezývku...

en: Set Permanent
sk: Nastaviť natrvalo

en: Set Privacy Options...
sk: Nastaviť možnosti súkromia...

en: Set Private Channel
sk: Nastaviť súkromný kanál

en: Set Secret Channel
sk: Nastaviť skrytý kanál

en: Set Topic Restriction
sk: Nastaviť obmedzenie témy

en: Set URGENT for the terminal window.
sk: Pre terminálové okno nastaviť príznak „URGENT“.

en: Set User Info
sk: Nastaviť podrobnosti používateľa

en: Set User Info (web)...
sk: Nastaviť podrobnosti používateľa (web)...

en: Set User Info...
sk: Nastaviť podrobnosti používateľa...

en: Set User Limit
sk: Nastaviť limit používateľov

en: Set User Nickname
sk: Nastaviť prezývku používateľa

en: Set Work Phone Number...
sk: Nastaviť číslo telefónu do práce...

en: Set as buddy icon
sk: Nastaviť ako ikonu priateľa

en: Set privacy for:
sk: Nastaviť súkromie pre:

en: Set user limit on channel. Set to zero to reset user limit.
sk: Nastaviť limit používateľov na kanáli. Nastavte nulu pre zrušenie limitu.

en: Set window manager "_URGENT" hint
sk: Nastavať správcovi okien príznak „_URGENT“

en: Set your friendly name.
sk: Vyplňte vaše priateľské meno.

en: Set your home phone number.
sk: Vyplňte vaše telefónne čislo domov.

en: Set your mobile phone number.
sk: Vyplňte vaše telefónne čislo na mobil.

en: Set your work phone number.
sk: Vyplňte vaše telefónne čislo do práce.

en: Setting custom faces is not currently supported. Please choose an image from %s.
sk: Nastavenie vlastných tvárí zatiaľ nefunguje. Prosím, vyberte si obrázok z %s.

en: Setup
sk: Nastavenie

en: Shortcut
sk: Skratka

en: Show
sk: Zobraziť

en: Show All
sk: Zobraziť všetko

en: Show Buddies Awaiting Authorization
sk: Zobraziť priateľov, ktorí čakajú na autorizáciu

en: Show Buddy _List
sk: _Zobraziť zoznam priateľov

en: Show IMs and chats in _tabbed windows
sk: Zobrazovať správy a chaty v oknách s _kartami

en: Show Idle Time
sk: Zobraziť čas nečinnosti

en: Show Offline Buddies
sk: Zobraziť odpojených priateľov

en: Show Public Key
sk: Zobraziť verejný kľúč

en: Show Timestamps
sk: Zobrazovať časové značky

en: Show _detailed information
sk: Zobraziť detailné informácie

en: Show _formatting on incoming messages
sk: Zobrazovať _formátovanie v prichádzajúcich správach

en: Show close b_utton on tabs
sk: Na kartách zobrazovať zatváracie tlačidlo

en: Show custom smileys
sk: Zobraziť vlastných smajlíkov

en: Show dates in...
sk: Zobraziť dátumy v...

en: Show display name in status text
sk: Zobraziť používateľské meno v texte stavu

en: Show headline in status text
sk: Zobraziť nadpis v texte stavu

en: Show server news
sk: Zobraziť novinky servera

en: Show server notice
sk: Zobraziť upozornenia servera

en: Show when offline
sk: Zobaziť v odpojenom stave

en: Shows recently logged conversations in new conversations.
sk: Zobrazuje nedávno zaznamenanú konverzáciu v novom okne konverzácie.

en: Si_gns on
sk: _Prihlási sa

en: Signals Test
sk: Test signálov

en: Significant Other
sk: Ďalšie významné

en: Signon: %s
sk: Odhlásenie: %s

en: Signs o_ff
sk: _Odhlási sa

en: Signs off
sk: Odhlási sa

en: Signs on
sk: Prihlási sa

en: Simple Plugin
sk: Jednoduchý modul

en: Simplified Chinese
sk: zjednodušená čínština

en: Simplified Encrypted Session Negotiation
sk: Požadovanie zjednodušeného šifrovaného spojenia

en: Single-use Certificate Verification
sk: Overenie certifikátu na jedno použitie

en: Sinhala
sk: sinhalčina

en: Size
sk: Veľkosť

en: Slap
sk: Dať facku

en: Slapping %s...
sk: Dali ste facku používateľovi %s...

en: Sleepy
sk: Ospalý

en: Slovak
sk: slovenčina

en: Slovenian
sk: slovinčina

en: Smile!
sk: Smajlík!

en: Smiley
sk: Smajlík

en: Smiley S_hortcut
sk: _Skratka pre smajlíka

en: Smiley Themes
sk: Témy smajlíkov

en: Smiley _Image
sk: _Obrázok smajlíka

en: Smiley theme failed to unpack.
sk: Nepodarilo sa rozbaliť tému smajlíkov.

en: Smooch
sk: Pobozkať

en: Smooching %s...
sk: Pobozkali ste používateľa %s...

en: Snake
sk: Had

en: Social
sk: Sociálne

en: Socket error
sk: Chyba socketu

en: Software Version
sk: Verzia softvéru

en: Someone says your name in a chat
sk: Niekto napísal vaše meno v chate

en: Someone says your username in chat
sk: Niekto napísal vaše meno v chate

en: Someone speaks in a chat
sk: Niekto píše v chate

en: Song
sk: Pesnička

en: Sorry, profiles marked as containing adult content are not supported at this time.
sk: Žiaľ, profily označné ako obsahujúce obsah pre dospelých nie sú zatiaľ podporované.

en: Sorry, this profile seems to be in a language or format that is not supported at this time.
sk: Prepáčte, ale tento profil je v jazyku alebo formáte, ktorý momentálne nie je podporovaný.

en: Sorry, you are not my style...
sk: Prepáčte, nie ste môj typ...

en: Sort
sk: Zoradiť

en: Sound Command
    (%s for filename)
sk: Príkaz zvuku:
    (%s pre názov súboru)

en: Sound Events
sk: Zvukové udalosti

en: Sound Method
sk: Metóda zvukov

en: Sound Options
sk: Možnosti zvuku

en: Sound Preferences
sk: Nastavenia zvuku

en: Sound Selection
sk: Výber zvuku

en: Sound c_ommand:
    (%s for filename)
sk: Príkaz zvuku:
    (%s pre názov súboru)

en: Sounds
sk: Zvuky

en: Sounds when conversation has _focus
sk: Prehrávať zvuky, keď je okno konverzácie _aktívne

en: Sounds when conversation has focus
sk: Prehrávať zvuky, keď je okno konverzácie aktívne

en: Spanish
sk: španielčina

en: Speakers
sk: Reproduktory

en: Specify a hostname
sk: Zadajte názov hostiteľa

en: Speed
sk: Rýchlosť

en: Speed:
sk: Rýchlosť:

en: Spooky
sk: Strašidelné

en: Stanza Encryption
sk: Šifrovanie slôh

en: Start Date
sk: Dátum začiatku

en: Start Doodling
sk: Začať čmárať

en: Starting Services
sk: Spúšťajú sa služby

en: Starting authentication
sk: Začína sa autentifikácia

en: Starting transfer of %s from %s
sk: Začína sa prenos %s od používateľa %s

en: Starts _typing
sk: Začne _písať

en: Starts typing
sk: Začne písať

en: Startup
sk: Spustenie

en: State
sk: Štát

en: Statistics Configuration
sk: Konfigurácia štatistík

en: Status
sk: Stav

en: Status / Idle
sk: Stav / nečinný

en: Status Selector
sk: Prepínač stavu

en: Status Text
sk: Text stavu

en: Status at Startup
sk: Stav pri spustení

en: Status for %s
sk: Stav pre %s

en: Status to a_pply at startup:
sk: Po spustení použiť stav:

en: Status:
sk: Stav:

en: Statuses
sk: Stavy

en: Stepped Out
sk: Vyrazil si von

en: Stop
sk: Zastaviť

en: Stopped Typing
sk: Prestal písať

en: Stops t_yping
sk: Prestane pí_sať

en: Stops typing
sk: Prestane písať

en: Store notes on particular buddies.
sk: Ukladať poznámky o konkrétnych priateľoch.

en: Stored Image
sk: Uložený obrázok

en: Stored Image. (that'll have to do for now)
sk: Uložený obrázok. (ktorý musí byť teraz vytvorený)

en: Stream Error
sk: Chyba prúdu

en: Stream Initiation
sk: Iniciácia streamu

en: Street Address
sk: Ulica

en: Strikethrough
sk: Prečiarknuté

en: Subject
sk: Predmet

en: Subscription
sk: Prihlásenie

en: Subscription Required
sk: Vyžaduje sa zapísanie

en: Substatus
sk: Podstav

en: Successed to join Qun %d, operated by admin %d
sk: Úspešné pripojenie do Qun %d, spravovaného administrátorom %d

en: Successed:
sk: Úspešné:

en: Supported debug options are:  version
sk: Podporované ladiace voľby sú:  version

en: Supports
sk: Podporuje

en: Swedish
sk: švédčina

en: Switchboard failed
sk: Prepojenie zlyhalo

en: Synchronize List with Server
sk: Synchronizovať zoznam so serverom

en: Syntax Error (probably a client bug)
sk: Chyba syntaxe (pravdepodobne chyba v klientovi)

en: Syntax Error:  You typed the wrong number of arguments to that command.
sk: Chyba syntaxi: V príkaze ste zadali nesprávny počet argumentov.

en: System Log
sk: Systémový záznam

en: System Message
sk: Systémová správa

en: System Messages
sk: Systémové správy

en: System Shutdown
sk: Vypnutie systému

en: System Tray Icon
sk: Ikona v oznamovacej oblasti

en: System events will only be logged if the "Log all status changes to system log" preference is enabled.
sk: Systémové udalosti sa budú zaznamenávať iba v prípade, že v nastaveniach zapnete voľbu „Zaznamenávať všetky zmeny stavu do systémového záznamu“.

en: T.M.Thanh and the Gnome-Vi Team
sk: T.M.Thanh a Gnome-Vi tím

en: TOC Protocol Plugin
sk: Modul protokolu TOC

en: TOC has come back from its pause. You may now send messages again.
sk: TOC sa vrátil z prestávky. Môžete znovu posielať správy.

en: Tabs
sk: Karty

en: Tamil
sk: tamilčina

en: Taurus
sk: Býk

en: Tcl Plugin Loader
sk: Načítač Tcl modulov

en: Telephone
sk: Telefón

en: Telephone Number
sk: Telefónne číslo

en: Telugu
sk: telugčina

en: Temporarily Hide From
sk: Dočasne skryť pred

en: Temporary Authentication Failure
sk: Dočasné zlyhanie počas autentifikácie

en: Terminal
sk: Terminál

en: Test
sk: Ukážka

en: Test plugin IPC support, as a client.
sk: Test podpory IPC modulov ako klient.

en: Test plugin IPC support, as a client. This locates the server plugin and calls the commands registered.
sk: Test podpory IPC modulov ako klient. Nájde modul servera a spustí zaregistrované príkazy.

en: Test plugin IPC support, as a server.
sk: Test podpory IPC modulov ako server.

en: Test plugin IPC support, as a server. This registers the IPC commands.
sk: Test podpory IPC modulov ako server. Zaregistruje príkazy IPC.

en: Test to see that all signals are working properly.
sk: Test, ktorý zisťuje, či všetky signály fungujú správne.

en: Test to see that all ui signals are working properly.
sk: Test pre zistenie, či všetky signály používateľského rozhrania fungujú správne.

en: Tests the ciphers that ship with libpurple.
sk: Testuje šifry dodávané s knižnicou libpurple.

en: Tests to see that most things are working.
sk: Test pre zistenie, či väčšina vecí funguje.

en: Text Replacements
sk: Náhrady textu

en: Text replacement
sk: Nahradzovanie textu

en: Thai
sk: thajčina

en: That buddy is not on the same protocol as this chat.
sk: Priateľ nie je na tom istom protokole ako tento chat.

en: That command doesn't work on this protocol.
sk: Tento príkaz nefunguje v tomto protokole.

en: That command only works in IMs, not chats.
sk: Tento príkaz funguje len v IM, nie v chatoch.

en: That command only works in chats, not IMs.
sk: Tento príkaz funguje len v chatoch, nie v IM.

en: That file already exists
sk: Tento súbor už existuje

en: The %s buddy is not present in the network
sk: Priateľ %s sa nenachádza na sieti

en: The %s buddy is not trusted
sk: Priateľ %s nie je overený

en: The 'Manual' browser command has been chosen, but no command has been set.
sk: Vybrali ste možnosť „Ručne“, ale nenastavili ste príkaz prehliadača.

en: The AIM servers were temporarily unable to send your buddy list.  Your buddy list is not lost, and will probably become available in a few minutes.
sk: AIM servery vám teraz nemôžu poslať váš zoznam priateľov.  Váš zoznam priateľov nie je stratený a mal by byť znovu dostupný o pár hodín.

en: The AOL Instant Messenger service is temporarily unavailable.
sk: Služba AOL je dočasne nedostupná.

en: The Apple Bonjour For Windows toolkit wasn't found, see the FAQ at: http://d.pidgin.im/BonjourWindows for more information.
sk: Toolkit Apple Bonjour pre Windows nebol nájdený, pre viac informácií pozrite časté otázky na: http://d.pidgin.im/BonjourWindows

en: The IRC Protocol Plugin that Sucks Less
sk: Modul pre IRC protokol, ktorý menej padá

en: The IRC server received a message it did not understand.
sk: IRC server prijal správu, ktorej neporozumel.

en: The IRC server's local time is:
sk: Miestny čas IRC servera je:

en: The MSN server will shut down for maintenance in %d minute. You will automatically be signed out at that time.  Please finish any conversations in progress.
    
    After the maintenance has been completed, you will be able to successfully sign in. | The MSN server will shut down for maintenance in %d minutes. You will automatically be signed out at that time.  Please finish any conversations in progress.
    
    After the maintenance has been completed, you will be able to successfully sign in.
sk[0]: MSN server bude o %d minútu vypnutý z dôvodu údržby. Budete automaticky odhlásení. Prosím, ukončite všetky práve prebiehajúce rozhovory.
    
    Keď bude údržba dokončená, budete sa môcť znovu prihlásiť.
sk[1]: MSN server bude o %d minúty vypnutý z dôvodu údržby. Budete automaticky odhlásení. Prosím, ukončite všetky práve prebiehajúce rozhovory.
    
    Keď bude údržba dokončená, budete sa môcť znovu prihlásiť.
sk[2]: MSN server bude o %d minút vypnutý z dôvodu údržby. Budete automaticky odhlásení. Prosím, ukončite všetky práve prebiehajúce rozhovory.
    
    Keď bude údržba dokončená, budete sa môcť znovu prihlásiť.

en: The MSN servers are going down temporarily.
sk: MSN servery sa dočasne vypínajú.

en: The MSN servers are temporarily unavailable. Please wait and try again.
sk: MSN servery sú dočasne nedostupné. Počkajte, prosím, a skúste to znovu.

en: The Music Messaging Plugin allows a number of users to simultaneously work on a piece of music by editting a common score in real-time.
sk: Modul Music Messaging umožňuje viacerým používateľom súčastne pracovať na hudobnom diele tak, že upravujú spoločnú partitúru v reálnom čase.

en: The Qun does not allow others to join
sk: Qun neumožňuje iným pripojiť sa

en: The RC4 cipher could not be found
sk: RC4 šifra nebola nájdená

en: The SIP/SIMPLE Protocol Plugin
sk: Modul pre protokol SIP/SIMPLE

en: The SecurID key entered is invalid.
sk: Zadaný kľúč SecurID je neplatný.

en: The Yahoo server has requested the use of an unrecognized authentication method.  You will probably not be able to successfully sign on to Yahoo.  Check %s for updates.
sk: Yahoo server vyžaduje neznámy spôsob autentifikácie. Zrejme sa nebude dať úspešne prihlásiť na Yahoo.  Na adrese %s skontrolujte možnosť aktualizácie.

en: The account has disconnected and you are no longer in this chat. You will be automatically rejoined in the chat when the account reconnects.
sk: Účet bol odpojený a už sa nenachádzate v chate. Keď sa účet znovu pripojí, budete automaticky pripojený k tomuto chatu.

en: The browser command "%s" is invalid.
sk: Príkaz prehliadača „%s“ je chybný.

en: The buddy with the <i>largest score</i> is the buddy who will have priority in the contact.
sk: Priateľ s <i>najväčším skóre</i> je taký, čo bude mať prioritu pri kontakte.

en: The certificate chain presented by %s does not have a valid digital signature from the Certificate Authority from which it claims to have a signature.
sk: Reťaz certifikátu od používateľa %s nemá správny digitálny podpis od autority, ktorá je na ňom uvedená.

en: The certificate chain presented for %s is not valid.
sk: Reťaz certifikátu od používateľa %s nie je správna.

en: The certificate presented by "%s" claims to be from "%s" instead.  This could mean that you are not connecting to the service you believe you are.
sk: Certifikát od používateľa „%s“ tvrdí, že pochádza od používateľa „%s“. To môže znamenať, že sa nepripájate na tú službu, na ktorú sa chcete pripojiť.

en: The certificate presented by "%s" is self-signed. It cannot be automatically checked.
sk: Certifikát od používateľa „%s“ je podpísaný samým sebou. Nie je možné ho automaticky overiť.

en: The client version you are using is too old. Please upgrade at %s
sk: Verzia klienta, ktorého používate, je príliš stará. Prosím, aktualizujte ho na %s

en: The color to use for the typing notification font
sk: Farba, ktorú použiť pre text informácie o písaní

en: The command used to handle "aim" URLs, if enabled.
sk: Príkaz na obsluhu adries typu „aim“, ak je povolené.

en: The command used to handle "gg" URLs, if enabled.
sk: Príkaz na obsluhu adries typu „gg“, ak je povolené.

en: The command used to handle "icq" URLs, if enabled.
sk: Príkaz na obsluhu adries typu „icq“, ak je povolené.

en: The command used to handle "irc" URLs, if enabled.
sk: Príkaz na obsluhu adries typu „irc“, ak je povolené.

en: The command used to handle "msnim" URLs, if enabled.
sk: Príkaz na obsluhu adries typu „msnim“, ak je povolené.

en: The command used to handle "sip" URLs, if enabled.
sk: Príkaz na obsluhu adries typu „sip“, ak je povolené.

en: The command used to handle "xmpp" URLs, if enabled.
sk: Príkaz na obsluhu adries typu „xmpp“, ak je povolené.

en: The command used to handle "ymsgr" URLs, if enabled.
sk: Príkaz na obsluhu adries typu „ymsgr“, ak je povolené.

en: The email address for %s is %s
sk: Emailová adresa používateľa %s je %s

en: The evolution executable was not found in the PATH.
sk: Spúšťač programu evolution nebol nájdený v premennej PATH.

en: The file '%s' is too large for %s.  Please try a smaller image.
sk: Súbor „%s“ je príliš veľký na %s. Prosím, skúste menší obrázok.

en: The file was saved as %s.
sk: Súbor bol uložený ako %s.

en: The following are the results of your search
sk: Nižšie sú výsledky vášho vyhľadávania

en: The following error has occurred loading %s: %s
sk: Počas načítania %s sa vyskytla nasledujúca chyba: %s

en: The following error has occurred:
sk: Vyskytla sa nasledujúca chyba:

en: The following plugins will be unloaded.
sk: Nasledujúce moduly budú zastavené.

en: The following username is associated with %s | The following usernames are associated with %s
sk[0]: Nasledujúce používateľské meno je asociované s %s
sk[1]: Nasledujúce používateľské mená sú asociované s %s
sk[2]: Nasledujúce používateľské mená sú asociované s %s

en: The font to use for the typing notification
sk: Písmo, ktoré použiť pre informáciu o písaní

en: The handler for "aim" URLs
sk: Príkaz pre adresy „aim“

en: The handler for "gg" URLs
sk: Príkaz pre adresy „gg“

en: The handler for "icq" URLs
sk: Príkaz pre adresy „icq“

en: The handler for "irc" URLs
sk: Príkaz pre adresy „irc“

en: The handler for "msnim" URLs
sk: Príkaz pre adresy „msnim“

en: The handler for "sip" URLs
sk: Príkaz pre adresy „sip“

en: The handler for "xmpp" URLs
sk: Príkaz pre adresy „xmpp“

en: The handler for "ymsgr" URLs
sk: Príkaz pre adresy „ymsgr“

en: The identifier '%s' did not match any Notes Address Book groups in your Sametime community.
sk: Identifikátoru „%s“ nevyhovujú žiadne skupiny Notes zoznamu adries vo vašej Sametime komunite.

en: The identifier '%s' did not match any users in your Sametime community.
sk: Identifikátoru „%s“ nevyhovujú žiadni používatelia vo vašej Sametime komunite.

en: The identifier '%s' did not match any users in your Sametime community. This entry has been removed from your buddy list.
sk: Identifikátoru „%s“ nevyhovujú žiadni používatelia vo vašej Sametime komunite. Tento záznam bol odstránený z vášho zoznamu priateľov.

en: The identifier '%s' may possibly refer to any of the following Notes Address Book groups. Please select the correct group from the list below to add it to your buddy list.
sk: Identifikátor „%s“ môže odkazovať na ktorúkoľvek z nasledujúcich skupín Notes zoznamu adries. Vyberte, prosím, správnu skupinu zo zoznamu nižšie a pridajte ju do svojho zoznamu kamarátov.

en: The identifier '%s' may possibly refer to any of the following users. Please select the correct user from the list below to add them to your buddy list.
sk: Identifikátor „%s“ môže odkazovať na ktoréhokoľvek z nasledujúcich používateľov. Vyberte, prosím, správneho používateľa zo zoznamu nižšie a pridajte ho do svojho zoznamu kamarátov.

en: The identifier '%s' may possibly refer to any of the following users. You may add these users to your buddy list or send them messages with the action buttons below.
sk: Identifikátoru „%s“ môže vyhovovať niektorý z týchto používateľov. Môžete si ho pridať do vášho zoznamu priateľov, alebo mu odoslať správu pomocou tlačidiel, ktoré sú nižšie.

en: The last action you attempted could not be performed because you are over the rate limit. Please wait 10 seconds and try again.
sk: Akciu nebolo možné vykonať, pretože ste prekročili limit hodnotenia. Prosím, počkajte 10 sekúnd a skúste to znovu.

en: The maximum away message length of %d byte has been exceeded.  It has been truncated for you. | The maximum away message length of %d bytes has been exceeded.  It has been truncated for you.
sk[0]: Maximálna dĺžka správy neprítomnosti, %d bajt, bola prekročená.  Správa bola automaticky skrátená.
sk[1]: Maximálna dĺžka správy neprítomnosti, %d bajty, bola prekročená.  Správa bola automaticky skrátená.
sk[2]: Maximálna dĺžka správy neprítomnosti, %d bajtov, bola prekročená.  Správa bola automaticky skrátená.

en: The maximum profile length of %d byte has been exceeded.  It has been truncated for you. | The maximum profile length of %d bytes has been exceeded.  It has been truncated for you.
sk[0]: Maximálna dĺžka profilu, %d bajt, bola prekročená.  Profil bol automaticky skrátený.
sk[1]: Maximálna dĺžka profilu, %d bajty, bola prekročená.  Profil bol automaticky skrátený.
sk[2]: Maximálna dĺžka profilu, %d bajtov, bola prekročená.  Profil bol automaticky skrátený.

en: The message is too large.
sk: Správa je príliš dlhá.

en: The new formatting is invalid.
sk: Nové formátovanie je chybné.

en: The orientation of the tray.
sk: Orientácia oznamovacej oblasti.

en: The plugin could not be unloaded now, but will be disabled at the next startup.
sk: Plugin nebol vypnutý teraz, ale bude vypnutý po najbližšom spustení.

en: The remote user has closed the connection.
sk: Vzdialený používateľ zrušil pripojenie.

en: The remote user has declined your request.
sk: Vzdialený použivateľ odmietol vašu požiadavku.

en: The remote user is not present in the network any more
sk: Vzdialený používateľ sa už nenachádza na sieti

en: The remote user is waiting key agreement on:
    Remote host: %s
    Remote port: %d
sk: Vzdialený používateľ čaká na odsúhlasenie kľúčov na adrese:
    Hostiteľ: %s
    Port: %d

en: The required fields are underlined.
sk: Povinné políčka sú podčiarknuté.

en: The required plugin %s was not found. Please install this plugin and try again.
sk: Požadovaný modul %s nebol nájdený. Nainštalujte, prosím, tento modul a skúste znovu.

en: The required plugin %s was unable to load.
sk: Požadovaný modul %s nebolo možné načítať.

en: The rest of the messages will be saved as pounce. You can edit/delete the pounce from the `Buddy Pounce' dialog.
sk: Zostatok správ bude uložený ako sledovanie. Sledovanie môžete pridať/odstrániť v dialógu „Sledovanie priateľov“.

en: The root certificate this one claims to be issued by is unknown to Pidgin.
sk: Certifikát, ktorým je tento certifikát vydaný, je pre Pidgin neznámy.

en: The selected account is not online.
sk: Vybraný účet nie je pripojený.

en: The selected file is not a valid plugin.
sk: Vybraný súbor nie je správny modul.

en: The server could not access the directory
sk: Server nezískal prístup k priečinku

en: The server is unavailable; try again later
sk: Server je nedostupný; skúste to neskôr

en: The service is temporarily unavailable.
sk: Služba je dočasne nedostupná.

en: The specified word already exists in the correction list.
sk: Toto slovo sa už nachádza v zozname opráv.

en: The text-shortcut for the smiley
sk: Textová skratka pre smajlíka

en: The topic for %s is: %s
sk: Téma pre %s je: %s

en: The topic is: %s
sk: Téma je: %s

en: The user %s has denied your request to add them to your buddy list for the following reason:
    %s
sk: Používateľ %s zamietol vašu žiadosť o pridanie do vášho zoznamu priateľov z nasledujúceho dôvodu:
    %s

en: The user %s has given you permission to add him or her to your buddy list.  Do you want to add this user?
sk: Používateľ %s vám udelil oprávnenie, aby ste si ho mohli pridať do svojho zoznamu priateľov. Chcete ho pridať?

en: The user %s has granted your request to add them to your buddy list.
sk: Používateľ %s vám dovolil pridať ho do vášho zoznamu priateľov.

en: The user %u has denied your request to add them to your buddy list for the following reason:
    %s
sk: Používateľ %u odmietol požiadavku o pridanie do vášho zoznamu priateľov z nasledujúcich dôvodov:
    %s

en: The user %u has granted your request to add them to your buddy list.
sk: Používateľ %u prijal vašu požiadavku o pridanie do vášho zoznamu priateľov.

en: The user has blocked you
sk: Používateľ vás zablokoval

en: The user has not created a public profile.
sk: Používateľ nemá vytvorený verejný profil.

en: The user is either offline or you are blocked
sk: Používateľ je buď odpojený, alebo ste zablokovaný

en: The user's profile is empty.
sk: Profil používateľa je prázdny.

en: The username specified is invalid.
sk: Zadané prihlasovacie meno je chybné.

en: There are no protocol plugins installed.
sk: Nie sú nainštalované žiadne moduly protokolov.

en: There are no users matching your search criteria.
sk: Používatelia, ktorí vyhovujú vaším kritériám vyhľadávania neexistujú.

en: There is no MOTD associated with this connection.
sk: S týmto pripojením nie je asociovaná žiadna správa dňa.

en: There is no Message of the Day associated with this connection
sk: Ku tomuto pripojeniu nie je dostupná žiadna správa dňa

en: There is no application configured to open this type of file.
sk: Pre otváranie tohto typu súboru nie je nastavená žiadna aplikácia.

en: There was a conflict in running the command:
sk: Pri spúšťaní príkazu nastal konflikt:

en: This Hotmail account may not be active.
sk: Tento účet služby Hotmail nemusí byť aktívny.

en: This account does not have email enabled.
sk: Tento účet nemá povolený email.

en: This chat name is already in use
sk: Toto meno už používa niekto iný

en: This conference has been closed. No more messages can be sent.
sk: Táto konferencia bola uzavretá. Nie je možné do nej odosielať ďalšie správy.

en: This evaluation version does not allow more than ten users to log in at one time
sk: Táto demoverzia verzia nedovoľuje prihlásenie viac ako desiatich používateľov naraz

en: This information is visible to all contacts on your contact list, so choose something appropriate.
sk: Táto prezývka sa zobrazí všetkým osobám vo vašom zozname kontaktov, preto vyberte niečo vhodné.

en: This is a really cool plugin that does a lot of stuff:
    - It tells you who wrote the program when you log in
    - It reverses all incoming text
    - It sends a message to people on your list immediately when they sign on
sk: Toto je skvelý modul, ktorý robí mnoho vecí:
    - Po prihlásení vám hovorí, kto napísal tento program
    - Prevracia každý prichádzajúci text
    - Posiela správu ľuďom z vášho zoznamu, akonáhle sa prihlasia

en: This is how your outgoing message text will appear when you use protocols that support formatting.
sk: Takto bude vyzerať text odchádzajúcich správ pri použití protokolu, ktorý podporuje formátovanie.

en: This is the name that other MSN buddies will see you as.
sk: Toto je názov, pod ktorým vás budú vidieť ostatní priatelia z MSN.

en: This plugin allows the user to customize conversation and logging message timestamp formats.
sk: Tento modul umožňuje používateľovi upraviť formáty časových značiek v správach konverzácií a záznamoch.

en: This plugin cannot be loaded because it was not built with X11 support.
sk: Tento modul nebol načítaný, pretože neobsahuje podporu pre X11.

en: This plugin enables variable alpha transparency on conversation windows and the buddy list.
    
    * Note: This plugin requires Win2000 or greater.
sk: Tento modul povoľuje premenlivú priesvitnosť okien konverzácie a zoznamu priateľov.
    
    * Poznámka: Tento modul vyžaduje Win2000 alebo novší.

en: This plugin has not defined an ID.
sk: Tento modul nemá definované ID.

en: This plugin hides join/part messages in large rooms, except for those users actively taking part in a conversation.
sk: Tento modul skryje oznamy o prihlasovaní a odhlasovaní používateľov vo veľkých diskusných miestnostiach, okrem používateľov, ktorí sa aktívne zúčastňujú rozhovoru.

en: This plugin is useful for debbuging XMPP servers or clients.
sk: Tento modul je vhodný pre ladenie XMPP serverov alebo klientov.

en: This protocol does not support chat rooms.
sk: Tento protokol nepodporuje miestnosti chatu.

en: This requires a direct connection between the two computers and is necessary for IM Images.  Because your IP address will be revealed, this may be considered a privacy risk.
sk: Na to je potrebné priame pripojenie medzi dvoma počítačmi a je nutné na prenos obrázkov v správach.  Pretože pri tom bude odhalená vaša IP adresa, môže to byť hodnotené ako ohrozenie súkromia.

en: This room is not capable of being configured
sk: Túto miestnosť nie je možné konfigurovať

en: This smiley is disabled because a custom smiley exists for this shortcut:
     %s
sk: Tento smajlík je zakázaný, pretože pre túto skratku existuje vlastný smajlík:
     %s

en: This theme has no available smileys.
sk: Táto téma neobsahuje žiadne smajlíky.

en: This username is available. Would you like to set it?
sk: Toto používateľské meno je voľné. Chcete si ho nastaviť?

en: This username is unavailable.
sk: Toto používateľské meno je nedostupné.

en: Thread creation failure: %s
sk: Nepodarilo sa vytvoriť vlákno: %s

en: Threshold:
sk: Prah:

en: Time Elapsed:
sk: Uplynulý čas:

en: Time Remaining:
sk: Zostávajúci čas:

en: Time Response
sk: Časová odozva

en: Timeout during key agreement
sk: Počas odsúhlasenia kľúčov vypršal časový limit

en: Timestamp
sk: Časová značka

en: Timestamp Format Options
sk: Voľby formátu časovej značky

en: Timezone
sk: Časové pásmo

en: Timezone (UTC)
sk: Časová zóna (UTC)

en: Title
sk: Nadpis

en: Title already in use.  You must choose a unique title.
sk: Titulok sa už používa.  Musíte vybrať jedinečný titulok.

en: To
sk: Pre

en: To add the buddy you must import his/her public key. Press Import to import a public key.
sk: Ak chcete pridať priateľa, musíte importovať jeho verejný kľúč. Verejný kľúč importujete stlačením Importovať.

en: Toaster plugin
sk: Modul vysúvaceho okna

en: Toggle Tag
sk: Prepnúť značku

en: Token Error
sk: Chyba tokenu

en: Too many groups
sk: Príliš veľa skupín

en: Too many hits to a FND
sk: Priveľa úderov pre FND

en: Too many matches.
sk: Príliš veľa výskytov.

en: Too many sessions
sk: Príliš veľa relácií

en: Top
sk: Hore

en: Topic
sk: Téma

en: Topic too long
sk: Téma je príliš dlhá

en: Topic:
sk: Téma:

en: Torch
sk: Zapáliť

en: Torching %s...
sk: Zapálili ste používateľa %s...

en: Total Buddies
sk: Priateľov spolu

en: Total Friends
sk: Spolu priateľov

en: Total log size:
sk: Celková veľkosť záznamu:

en: Traditional Chinese
sk: tradičná čínština

en: Transfer of file %s complete
sk: Prenos súboru %s bol dokončený

en: Transferring
sk: Prenáša sa

en: Transparency
sk: Priehľadnosť

en: Tried to add a user to a group that doesn't exist
sk: Pokúšate sa pridať používateľa do skupiny, ktorá neexistuje

en: Trillian Encryption
sk: Šifrovanie Trillian

en: True if the command specified in the "command" key should handle "aim" URLs.
sk: Pravda, ak príkaz zadaný v kľúči „command“ má spracovávať URL adresy „aim“.

en: True if the command specified in the "command" key should handle "gg" URLs.
sk: Pravda, ak príkaz zadaný v kľúči „command“ má spracovávať URL adresy „aim“.

en: True if the command specified in the "command" key should handle "icq" URLs.
sk: Pravda, ak príkaz zadaný v kľúči „command“ má spracovávať URL adresy „icq“.

en: True if the command specified in the "command" key should handle "irc" URLs.
sk: Pravda, ak príkaz zadaný v kľúči „command“ má spracovávať URL adresy „irc“.

en: True if the command specified in the "command" key should handle "msnim" URLs.
sk: Pravda, ak príkaz zadaný v kľúči „command“ má spracovávať URL adresy „msnim“.

en: True if the command specified in the "command" key should handle "sip" URLs.
sk: Pravda, ak príkaz zadaný v kľúči „command“ má spracovávať URL adresy „sip“.

en: True if the command specified in the "command" key should handle "xmpp" URLs.
sk: Pravda, ak príkaz zadaný v kľúči „command“ má spracovávať URL adresy „xmpp“.

en: True if the command specified in the "command" key should handle "ymsgr" URLs.
sk: Pravda, ak príkaz zadaný v kľúči „command“ má spracovávať URL adresy „ymsgr“.

en: True if the command used to handle this type of URL should be run in a terminal.
sk: Pravda, ak bude príkaz používaný na spracovanie tohto druhu adries spustený v termináli.

en: Tune Album
sk: Tune album

en: Tune Artist
sk: Tune interpret

en: Tune Comment
sk: Tune komentár

en: Tune Genre
sk: Tune žáner

en: Tune Time
sk: Tune čas

en: Tune Title
sk: Tune titulok

en: Tune Track
sk: Tune stopa

en: Tune Year
sk: Tune rok

en: Turkish
sk: turečtina

en: Type
sk: Typ

en: Type a user to block.
sk: Zadajte používateľa, ktorého blokovať.

en: Type a user you permit to contact you.
sk: Zadajte používateľa, ktorému povoľujete kontaktovať vás.

en: Type the email address of the buddy you are searching for.
sk: Zadajte emailovú adresu priateľa, ktorého hľadáte.

en: Type the host name this certificate is for.
sk: Zadajte názov hostiteľa, ktorému je určený tento certifikát.

en: Typing
sk: Píše

en: Typing notification color
sk: Farba informácie o písaní

en: Typing notification font
sk: Písmo informácie o písaní

en: Ubuntu Georgian Translators
sk: Ubuntu gruzínski prekladatelia

en: Un-Ignore
sk: Neignorovať

en: Un-hide From
sk: Zviditeľniť pred

en: Un_block
sk: Od_blokovať

en: Unable To Add
sk: Nepodarilo sa pridať

en: Unable To Retrieve Buddy List
sk: Nepodarilo sa získať zoznam priateľov

en: Unable login for not support Redirect_EX now
sk: Nepodarilo sa prihlásiť. Server požaduje nepodporovanú akciu.

en: Unable login for unknow reply code 0x%02X
sk: Nemôžem sa prihlásiť. Neznámy kód odpovede 0x%02X

en: Unable to add "%s".
sk: Nepodarilo sa pridať „%s“.

en: Unable to add %s to deny list (%s).
sk: Nepodarilo sa pridať %s do zoznamu blokovaných (%s).

en: Unable to add %s to permit list (%s).
sk: Nepodarilo sa pridať %s do zoznamu povolených (%s).

en: Unable to add %s to your buddy list (%s).
sk: Nepodarilo sa pridať používateľa %s do vášho zoznamu priateľov (%s).

en: Unable to add %s to your buddy list. Error creating folder in server side list (%s).
sk: Nebolo možné pridať %s do vášho zoznamu priateľov. Chyba počas vytvárania priečinku v serverovom zozname (%s).

en: Unable to add group
sk: Nepodarilo sa pridať skupinu

en: Unable to add group: group exists
sk: Nepodarilo sa pridať skupinu: skupina existuje

en: Unable to add group: group not found
sk: Nepodarilo sa pridať skupinu: skupina nenájdená

en: Unable to add user
sk: Nebolo možné priadať používateľa

en: Unable to add user on %s (%s)
sk: Nebolo možné pridať používateľa %s (%s)

en: Unable to add user to privacy list (%s).
sk: Nepodarilo sa pridať do zoznamu súkromných (%s).

en: Unable to add user: user not found
sk: Nebolo možné priadať používateľa: používateľ nebol nájdený

en: Unable to affiliate user %s as "%s"
sk: Používateľ %s sa nedá pričleniť ako „%s“

en: Unable to allocate enough memory to hold the contents from %s.  The web server may be trying something malicious.
sk: Nebolo možné rezervovať dostatok pamäťového priestoru pre údaje z %s.  Webový server sa možno pokúša o niečo nebezpečné.

en: Unable to authenticate: %s
sk: Nepodarilo sa autentifikovať: %s

en: Unable to ban user %s
sk: Nedá sa udeliť zákaz pre používateľa %s

en: Unable to block user on %s (%s)
sk: Nebolo možné blokovať používateľa %s (%s)

en: Unable to buzz, because the user %s does not support it.
sk: Nepodarilo sa poslať bzzz, pretože používateľ %s to nepodporuje.

en: Unable to buzz, because there is nothing known about user %s.
sk: Nepodarilo sa poslať bzzz, pretože o používateľovi %s nič nevieme.

en: Unable to buzz, because user %s might be offline.
sk: Nepodarilo sa poslať bzzz, pretože používateľ %s môže byť odpojený.

en: Unable to change password. Error occurred.
sk: Nepodarilo sa zmeniť heslo. Vyskytla sa chyba.

en: Unable to change server side privacy settings (%s).
sk: Nepodarilo sa zmeniť nastavenia súkromných na strane servera (%s).

en: Unable to configure
sk: Nie je možné konfigurovať

en: Unable to connect
sk: Nepodarilo sa pripojiť

en: Unable to connect to %s
sk: Nepodarilo sa pripojiť na %s

en: Unable to connect to %s: %s
sk: Nepodarilo sa pripojiť ku %s: %s

en: Unable to connect to host
sk: Nepodarilo sa pripojiť k hostiteľovi

en: Unable to connect to server.
sk: Nepodarilo sa pripojiť na server.

en: Unable to connect to server. Please enter the address of the server you wish to connect to.
sk: Nedá sa pripojiť na server. Zadajte, prosím, adresu servera, na ktorý sa chcete pripojiť.

en: Unable to connect.
sk: Nepodarilo sa pripojiť.

en: Unable to create conference (%s).
sk: Nepodarilo sa vytvoriť konferenciu (%s).

en: Unable to create connection
sk: Nedá sa vytvoriť spojenie

en: Unable to create new resolver process
sk: Nepodarilo sa vytvoriť nový proces resolveru

en: Unable to create socket
sk: Nepodarilo sa vytvoriť socket

en: Unable to create socket:
    %s
sk: Nepodarilo sa vytvoriť socket:
    %s

en: Unable to delete group
sk: Nepodarilo sa odstrániť skupinu

en: Unable to detect ActiveTCL installation. If you wish to use TCL plugins, install ActiveTCL from http://www.activestate.com
sk: Nebol nájdený ActiveTCL. Ak chcete používať moduly TCL, nainštalujťe ActiveTCL z http://www.activestate.com

en: Unable to display the search results.
sk: Nebolo možné zobraziť výsledky vyhľadávania.

en: Unable to establish connection with the local mDNS server.  Is it running?
sk: Nepodarilo sa založiť spojenie s miestnym mDNS serverom.  Je spustený?

en: Unable to establish file descriptor.
sk: Nepodarilo sa založiť popisovač súboru.

en: Unable to fetch room list.
sk: Nepodarilo sa získať zoznam miestností.

en: Unable to fetch the token.
sk: Nebolo možné získať token.

en: Unable to get a valid AIM login hash.
sk: Nebolo možné získať platný AIM prihlasovací hash.

en: Unable to get a valid login hash.
sk: Nebolo možné získať platný prihlasovací hash.

en: Unable to initialize connection
sk: Spojenie sa nedá inicializovať

en: Unable to invite user (%s).
sk: Nepodarilo sa pozvať používateľa (%s).

en: Unable to kick user %s
sk: Nepodarilo sa vykopnúť používateľa %s

en: Unable to listen for incoming IM connections
sk: Nepodarilo sa spustiť čakanie na prichádzajúce spojenia

en: Unable to load the plugin
sk: Nebolo možné načítať tento modul

en: Unable to load your plugin.
sk: Váš modul sa nedal načítať.

en: Unable to login: Could not sign on as %s because the username is invalid.  Usernames must be a valid email address, or start with a letter and contain only letters, numbers and spaces, or contain only numbers.
sk: Nepodarilo sa prihlásiť: Nepodarilo sa prihlásiť ako %s, pretože používateľské meno je chybné.  Používateľské mená musia byť v tvare e-mailovej adresy, čísla, alebo musia obsahovať len písmená, čísla a medzery.

en: Unable to move user %s to folder %s in the server side list. Error while creating folder (%s).
sk: Nepodarilo sa presunúť používateľa %s do priečinka %s v serverovom zozname. Chyba počas vytvárania priečinku (%s).

en: Unable to open URL
sk: Nepodarilo sa otvoriť URL

en: Unable to open file.
sk: Nepodarilo sa otvoriť súbor.

en: Unable to parse message
sk: Správa sa nedá spracovať

en: Unable to parse response from HTTP proxy: %s
sk: Nepodarilo sa spracovať odpoveď od HTTP proxy: %s

en: Unable to permit user on %s (%s)
sk: Nebolo možné povoliť používateľa %s (%s)

en: Unable to ping user %s
sk: Nepodarilo sa pingnúť používateľa %s

en: Unable to read file %s.
sk: Nepodarilo sa čítať zo súboru %s.

en: Unable to read from network
sk: Nepodarilo sa čítať zo siete

en: Unable to read from socket
sk: Nedá sa čítať zo soketu

en: Unable to read socket
sk: Nebolo možné čítať soket

en: Unable to register new account. Error occurred.
sk: Nepodarilo sa vytvoriť nový účet. Vyskytla sa chyba.

en: Unable to remove %s from privacy list (%s).
sk: Nepodarilo sa odstrániť %s zo zoznamu súkromných (%s).

en: Unable to rename group
sk: Nepodarilo sa premenovať skupinu

en: Unable to retrieve MSN Address Book
sk: Nebolo možné prevzať zoznam adries MSN

en: Unable to save icon file to disk.
sk: Nepodarilo sa uložiť súbor ikony na disk.

en: Unable to save new account
sk: Nebolo možné uložiť nový účet

en: Unable to send email
sk: Nepodarilo sa odoslať email

en: Unable to send file to %s, invalid JID
sk: Nepodarilo sa odoslať súbor používateľovi %s, chybné JID

en: Unable to send file to %s, not subscribed to user presence
sk: Používateľovi %s nie je možné odoslať súbor, nie je zapísaný v prítomných používateľoch

en: Unable to send file to %s, user does not support file transfers
sk: Nedá sa odoslať súbor používateľovi %s. Používateľ nepodporuje prenosy súborov

en: Unable to send file to %s, user is not online
sk: Používateľovi %s nie je možné odoslať súbor, práve je odpojený

en: Unable to send message (%s).
sk: Nepodarilo sa odoslať správu (%s).

en: Unable to send message to %s.
sk: Nepodarilo sa odoslať správu používateľovi %s.

en: Unable to send message to %s. Could not create the conference (%s).
sk: Nepodarilo sa odoslať správu pre %s. Nepodarilo sa vytvoriť konferenciu (%s).

en: Unable to send message to %s:
sk: Nemôžem poslať správu k %s:

en: Unable to send message.
sk: Nepodarilo sa odoslať správu.

en: Unable to send message. Could not create the conference (%s).
sk: Nepodarilo sa odoslať správu. Nepodarilo sa vytvoriť konferenciu (%s).

en: Unable to send message. Could not get details for user (%s).
sk: Nepodarilo sa odoslať správu. Nepodarilo sa zobraziť podrobnosti o používateľovi (%s).

en: Unable to send message:
sk: Nepodarilo sa odoslať správu:

en: Unable to send message: %s
sk: Nemôžem odoslať správu: %s

en: Unable to send message: The message is too large.
sk: Nepodarilo sa odoslať správu: Správa je príliš dlhá.

en: Unable to send request to resolver process
sk: Nepodarilo sa odoslať požiadavku procesu resolveru

en: Unable to send the message, the conversation couldn't be started.
sk: Nepodarilo sa odoslať správu, rozvor sa nezačal.

en: Unable to send to chat %s,%s,%s
sk: Nepodarilo sa odoslať na chat %s,%s,%s

en: Unable to set AIM profile.
sk: Nepodarilo sa odoslať AIM profil.

en: Unable to set role "%s" for user: %s
sk: Nepodarilo sa nastaviť úlohu „%s“ pre používateľa: %s

en: Unable to write
sk: Nepodarilo sa zapisovať

en: Unable to write file %s.
sk: Nepodarilo sa zapísať do súboru %s.

en: Unable to write to network
sk: Nepodarilo sa zapisovať do siete

en: Unblock
sk: Odblokovať

en: Undefined Condition
sk: Nedefinovaná podmienka

en: Underline
sk: Podčiarknuté

en: Unexpected Request
sk: Neočakávaná požiadavka

en: Unexpected challenge length from server
sk: Neočakávaná dĺžka výzvy zo servera

en: Ungroup Items
sk: Nezoskupiť položky

en: Unit
sk: Jednotka

en: Unknow SERVER CMD
sk: Neznámy SERVER CMD

en: Unknow reply CMD
sk: Neznáma odpoveď CMD

en: Unknown
sk: Neznáma

en: Unknown (0x%04x)<br>
sk: Neznáme (0x%04x)<br>

en: Unknown Error
sk: Neznáma chyba

en: Unknown Error Code %d
sk: Neznámy chybový kód %d

en: Unknown Error in presence
sk: Prítomná neznáma chyba

en: Unknown SSL error
sk: Neznáma chyba SSL

en: Unknown affiliation: "%s"
sk: Neznámy vzťah: „%s“

en: Unknown command
sk: Neznámy príkaz

en: Unknown command.
sk: Neznámy príkaz.

en: Unknown command: %s
sk: Neznámy príkaz: %s

en: Unknown command: %s, (may be a client bug)
sk: Neznámy príkaz: %s, (môže byť chyba klienta)

en: Unknown error
sk: Neznáma chyba

en: Unknown error (%d)
sk: Neznáma chyba (%d)

en: Unknown error number %d. Logging into the Yahoo! website may fix this.
sk: Neznáme číslo chyby %d. Prihlásenie sa na stránke Yahoo! to môže napraviť.

en: Unknown error.
sk: Neznáma chyba.

en: Unknown error. You may need to logout and wait five minutes before being able to rejoin a chatroom
sk: Neznáma chyba. Skúste sa odhlásiť a počkajte päť minút predtým než budete znovu môcť vstúpiť do miestnosti chatu

en: Unknown error: 0x%X
sk: Neznáma chyba: 0x%X

en: Unknown message
sk: Neznáma správa

en: Unknown message '%s'
sk: Neznáma správa „%s“

en: Unknown node type
sk: Neznámy typ uzlu

en: Unknown pounce event. Please report this!
sk: Neznáma udalosť sledovania. Oznámte to, prosím!

en: Unknown reason
sk: Neznáma príčina

en: Unknown reason.
sk: Neznámy dôvod.

en: Unknown role: "%s"
sk: Neznáma úloha: „%s“

en: Unknown room
sk: Neznáma miestnosť

en: Unknown server response.
sk: Neznáma odpoveď serveru.

en: Unknown status
sk: Neznámy stav

en: Unknown-%d
sk: Neznáme-%d

en: Unknown.
sk: Neznáme.

en: Unload Plugins
sk: Zastaviť moduly

en: Unparseable message
sk: Nespracovateľná správa

en: Unread Messages
sk: Neprečítané správy

en: Unrecognized file type
    
    Defaulting to PNG.
sk: Neznámy typ súboru
    
    Nastavuje sa na PNG.

en: Unregister
sk: Zrušiť registráciu

en: Unregistration Error
sk: Chyba pri rušení registrácie

en: Unregistration Failed
sk: Zrušenie registrácie zlyhalo

en: Unregistration Successful
sk: Zrušenie registrácie úspešné

en: Unset
sk: Nenastavené

en: Unset Account Idle Time
sk: Odstrániť čas nečinnosti účtu

en: Unset Idle Time for All Idled Accounts
sk: Odstrániť čas nečinnosti pre všetky účty

en: Unsubscribe
sk: Odhlásiť sa

en: Unsupported Encoding
sk: Nepodporované kódovanie

en: Unsupported Stanza Type
sk: Nepodporovaný typ slohy

en: Unsupported Version
sk: Nepodporovaná verzia

en: Unsupported public key type
sk: Nepodporovaný typ verejného kľúča

en: Update information
sk: Aktualizovať informácie

en: Update interval(s)
sk: Interval aktualizácie

en: Upgrade to a libpurple with RC4 support (>= 2.0.1). MySpaceIM plugin will not be loaded.
sk: Aktualizujte na libpurple s podporou RC4 (>= 2.0.1). Modul MySpaceIM nebude načítaný.

en: Upload buddylist to Server
sk: Nahrať zoznam priateľov na server

en: Urdu
sk: urdčina

en: Use
sk: Použiť

en: Use "/help &lt;command&gt;" for help on a specific command.
    The following commands are available in this context:
sk: Pomocníka ku zadanému príkazu zobrazíte zadaním „/help &lt;príkaz&gt;“.
    V tomto kontexte sú dostupné nasledujúce príkazy:

en: Use Environmental Settings
sk: Použiť nastavenie prostredia

en: Use GNOME Proxy Settings
sk: Použiť nastavenie proxy prostredia Gnome

en: Use Global Proxy Settings
sk: Použiť Globálne nastavenie proxy

en: Use HTTP Method
sk: Používať HTTP

en: Use Perfect Forward Secrecy
sk: Použiť vlastnosť Perfect Forward Secrecy

en: Use SSL
sk: Používať SSL

en: Use UDP
sk: Používať UDP

en: Use a _different status for some accounts
sk: Pre niektoré účty používať odlišný stav

en: Use different status for following accounts
sk: Pre nasledujúce účty používať iný stav

en: Use document font from _theme
sk: Použiť písmo dokumentov _témy

en: Use font from _theme
sk: Použiť písmo _témy

en: Use last buddy when scores are equal
sk: Ak sú hodnotenia rovnaké, použiť posledného priateľa

en: Use name heuristics
sk: Použiť heurestiku pre názvy

en: Use proxy
sk: Používať proxy

en: Use smooth-scrolling
sk: Používať hladké posúvanie

en: Use status from last _exit at startup
sk: Po spustení použiť stav ako pred odhlásením

en: Use this buddy _icon for this account:
sk: Používať túto ikonu priateľa pre účet:

en: Use tzc
sk: Používať tzc

en: User
sk: Používateľ

en: User %s is not present in the network
sk: Používateľ %s sa nenachádza na sieti

en: User <I>%s</I> is not present in the network
sk: Používateľ <I>%s</I> sa nenachádza na sieti

en: User Activity
sk: Aktivita používateľa

en: User Avatar
sk: Avatar používateľa

en: User Browsing
sk: Používateľ surfuje

en: User Chatting
sk: Používateľ chatuje

en: User Gaming
sk: Používateľ hrá

en: User ID
sk: ID používateľa

en: User Inactivity Timeout (in minutes)
sk: Časový limit neaktivity (v minútach)

en: User Information
sk: Podrobnosti o používateľovi

en: User Limit
sk: Limit používateľov

en: User Location
sk: Lokalita

en: User Modes
sk: Režimy používateľa

en: User Mood
sk: Nálada používateľa

en: User Name
sk: Meno používateľa

en: User Name: 	%s
sk: Prihlasovacie meno: 	%s

en: User Nickname
sk: Prezývka používateľa

en: User Online Status Attributes
sk: Atribúty stavu pripojenia používateľa

en: User Options
sk: Možnosti používateľa

en: User Profile
sk: Profil používateľa

en: User Rooms
sk: Používateľské miestnosti

en: User Search
sk: Hľadanie používateľov

en: User Search...
sk: Hľadanie používateľov...

en: User Tune
sk: Používateľ Tune

en: User Viewing
sk: Používateľ prezerá

en: User _details
sk: _Detaily o používateľovi

en: User does not exist
sk: Používateľ neexistuje

en: User has no directory information.
sk: Používateľ nemá žiadne podrobnosti v adresári.

en: User information for %s unavailable
sk: Podrobnosti o používateľovi %s nie sú dostupné

en: User information not available: %s
sk: Informácie o používateľovi sú nedostupné: %s

en: User is not logged in
sk: Používateľ nie je prihlásený

en: User is offline
sk: Používateľ je odpojený

en: User is offline.
sk: Používateľ je odpojený.

en: User is too active
sk: Používateľ je príliš aktívny

en: User is typing...
sk: Používateľ píše...

en: User lookup
sk: Vyhľadanie používateľov

en: User not found
sk: Používateľ nebol nájdený

en: User not in group
sk: Používateľ nie je v skupine

en: User temporarily unavailable
sk: Používateľ je dočasne nedostupný

en: Username
sk: Prihlasovacie meno

en: Username formatting can change only capitalization and whitespace.
sk: Formátovanie používateľského mena môže meniť iba veľkosť znakov alebo medzery.

en: Username of an account must be non-empty.
sk: Používateľské meno účtu nesmie byť prázdne.

en: Username sent
sk: Odoslané používateľské meno

en: Username:
sk: Používateľské meno:

en: Users
sk: Používatelia

en: Users on %s: %s
sk: Používatelia v %s: %s

en: V_olume:
sk: _Hlasitosť:

en: Valencian-Catalan
sk: katalánčina, valencijčina

en: Variable Transparency for the buddy list and conversations.
sk: Premenlivá priesvitnosť zoznamu priateľov a konverzácií.

en: Ver
sk: Verzia

en: Verify Public Key
sk: Overiť verejný kľúč

en: Verifying server public key
sk: Overuje sa verejný kľúč servera

en: Version: 	%s
sk: Verzia: 	%s

en: Video Camera
sk: Kamera

en: Video Chat
sk: Video chat

en: Video Conferencing
sk: Videokonferencia

en: Video conferencing
sk: Video konferencia

en: Vietnamese
sk: vietnamčina

en: View All Logs
sk: Zobraziť všetky záznamy

en: View Blocked Text...
sk: Zobraziť zablokovaný text...

en: View Log
sk: Zobraziť záznam

en: View Log...
sk: Zobraziť záznam...

en: View MOTD
sk: Zobraziť správu dňa

en: View Message of the Day
sk: Zobraziť správu dňa

en: View User Log
sk: Zobraziť záznam používateľa

en: View _Log
sk: Zobraziť _záznam

en: Virgo
sk: Panna

en: Visited Hyperlink Color
sk: Farba navštíveného odkazu

en: Voice
sk: Hlas

en: Voices
sk: Hlasy

en: Volume(0-100):
sk: Hlasitosť(0-100):

en: WATCH
sk: SLEDOVAŤ

en: Waiting for Handshake Acknowledgement
sk: Čaká sa na potvrdenie prevzatia

en: Waiting for Login Acknowledgement
sk: Čaká sa na potvrdenie prihlásenia

en: Waiting for network connection
sk: Čaká sa na sieťové pripojenie

en: Waiting for reply...
sk: Čaká sa na odpoveď...

en: Waiting for response...
sk: Čaká sa na odpoveď...

en: Waiting for transfer to begin
sk: Čaká sa na začiatok prenosu

en: Wake Me Up
sk: Prebuď ma

en: Wallops from %s
sk: Operátori %s

en: Warning
sk: Upozornenie

en: Warning Level
sk: Úroveň upozornenia

en: Warning level too high (receiver)
sk: Úroveň upozornenia je príliš vysoká (prijímateľ)

en: Warning level too high (sender)
sk: Úroveň upozornenia je príliš vysoká (odosielateľ)

en: Warning of %s not allowed.
sk: Varovanie na %s nie je dovolené.

en: Web Aware
sk: Web aware

en: Web Page
sk: Webstránka

en: Web aware (enabling this will cause you to receive SPAM!)
sk: Web aware (zapnutie tejto možnosti spôsobí, že budete dostávať SPAM!)

en: Webcams
sk: Webkamery

en: Welcome back!
sk: Vitajte späť!

en: Whack
sk: Buchnúť

en: Whacking %s...
sk: Buchli ste používateľa %s...

en: When a file-transfer request arrives from %s
sk: Keď príde žiadosť na prenos súboru od používateľa %s

en: When a new conversation is opened this plugin will insert the last conversation into the current conversation.
sk: Tento modul vkladá do nových okien konverzácie obsah predchádzajúcej konverzácie.

en: When away
sk: Pri neprítomnosti

en: When both away and idle
sk: Pri neprítomnosti a nečinnosti

en: When the gnt clipboard contents change, the contents are made available to X, if possible.
sk: Keď sa obsah gnt schránky zmení, obsah bude dostupný X, pokiaľ je to možné.

en: When viewing logs, this plugin will include logs from other IM clients. Currently, this includes Adium, MSN Messenger, and Trillian.
    
    WARNING: This plugin is still alpha code and may crash frequently.  Use it at your own risk!
sk: Tento modul pri prehliadaní záznamov pridáva záznamy z ostatných IM klientov. Momentálne sa to týka klientov Adium, Fire, Messenger Plus!, MSN Messenger a Trillian.
    
    UPOZORNENIE: Tento modul je stále testovací a môže občas padnúť.  Používajte ho na vlastné riziko!

en: Whether the specified command should handle "aim" URLs
sk: Či má zadaný príkaz obsluhovať adresy „aim“

en: Whether the specified command should handle "gg" URLs
sk: Či má zadaný príkaz obsluhovať adresy „gg“

en: Whether the specified command should handle "icq" URLs
sk: Či má zadaný príkaz obsluhovať adresy „icq“

en: Whether the specified command should handle "irc" URLs
sk: Či má zadaný príkaz obsluhovať adresy „irc“

en: Whether the specified command should handle "msnim" URLs
sk: Či má zadaný príkaz obsluhovať adresy „msnim“

en: Whether the specified command should handle "sip" URLs
sk: Či má zadaný príkaz obsluhovať adresy „sip“

en: Whether the specified command should handle "xmpp" URLs
sk: Či má zadaný príkaz obsluhovať adresy „xmpp“

en: Whether the specified command should handle "ymsgr" URLs
sk: Či má zadaný príkaz obsluhovať adresy „ymsgr“

en: Whisper Message Name Color
sk: Farba mena pri pošepkanej správe

en: Whiteboard
sk: Tabuľa

en: Whole words only
sk: Len celé slová

en: Widget Sizes
sk: Veľkosti ovládacích prvkov

en: Windows Live ID authentication:Invalid response
sk: Autentifikácia Windows Live ID: Nesprávna odpoveď

en: Windows Live ID authentication:Unable to connect
sk: Autentifikácia Windows Live ID: Nemôžem sa pripojiť

en: Windows Live Messenger Protocol Plugin
sk: Modul protokolu Windows Live Messenger

en: Windows Pidgin Options
sk: Možnosti pre Windows verziu programu Pidgin

en: Work
sk: Práca

en: Work Address
sk: Adresa pracoviska

en: Work Email
sk: Pracovný email

en: Work Fax
sk: Služobný fax

en: Work IM
sk: Pracovné IM

en: Work Information
sk: Pracovné informácie

en: Work Mobile
sk: Služobný mobil

en: Work Pager
sk: Služobný pager

en: Work Phone
sk: Telefón do práce

en: Work Phone 2
sk: Telefón do práce 2

en: Work Phone Number
sk: Telefónne číslo do práce

en: Would you add?
sk: Chcete si ho/ju pridať do zoznamu priateľov?

en: Would you be my friend?
sk: Chceš byť mojím priateľom?

en: Would you like to add him?
sk: Chcete pridať používateľa?

en: Would you like to join the conversation?
sk: Chcete sa pripojiť do tohoto rozhovoru?

en: Would you like to overwrite it?
sk: Chcete ho prepísať?

en: Would you like to set it as the buddy icon for this user?
sk: Chcete nastaviť obrázok ako ikonu priateľa?

en: Would you like to set one now? (Note: THIS CANNOT BE CHANGED!)
sk: Chcete si meno nastaviť? (Poznámka: NEDÁ SA ZMENIŤ!)

en: Would you like to set up the detail information now?
sk: Chcete teraz nastaviť podrobné informácie?

en: Write Error
sk: Chyba zápisu

en: Write error
sk: Chyba zápisu

en: Write settings to %s%sgtkrc-2.0
sk: Uložiť nastavenia do %s%sgtkrc-2.0

en: Writing error
sk: Chyba pri zápise

en: Wrong CHL value sent to server
sk: Nesprávna CHL hodnota zaslaná servera

en: X.509 Certificates
sk: X.509 certifikáty

en: X.509 certificate export failed
sk: Export X.509 certifikátu zlyhal

en: X.509 certificate import failed
sk: Import X.509 certifikátu zlyhal

en: XML Not Well Formed
sk: XML nedobre formátované

en: XML Parse error
sk: Chyba pri spracovaní XML

en: XMPP Account
sk: XMPP účet

en: XMPP Console
sk: XMPP Konzola

en: XMPP Message Error
sk: Chyba správy XMPP

en: XMPP Protocol Plugin
sk: Modul protokolu XMPP

en: XMPP developer
sk: XMPP vývojár

en: Yahoo Chat port
sk: Port Yahoo chatu

en: Yahoo Chat server
sk: Server Yahoo chatu

en: Yahoo Japan
sk: Yahoo Japonsko

en: Yahoo Protocol Plugin
sk: Modul protokolu Yahoo

en: Yahoo! Japan Profile
sk: Profil Yahoo! Japonsko

en: Yahoo! Profile
sk: Profil Yahoo!

en: Yahoo! system message for %s:
sk: Systémová správa Yahoo! pre %s:

en: Year of birth
sk: Rok narodenia

en: Yes
sk: Áno

en: You _send:
sk: Odosielate:

en: You _type:
sk: Píšete:

en: You appear to have no MySpace username.
sk: Podľa všetkého nemáte žiadne MySpace používateľské meno.

en: You are about to merge the group called %s into the group called %s. Do you want to continue?
sk: Skupinu %s sa chystáte pripojiť do skupiny %s. Chcete pokračovať?

en: You are about to remove %s from your buddy list.  Do you want to continue?
sk: Chystáte sa odstrániť používateľa %s a všetkých jej členov. Chcete pokračovať?

en: You are about to remove the chat %s from your buddy list.  Do you want to continue?
sk: Chystáte sa odstrániť chat %s. Chcete pokračovať?

en: You are about to remove the contact containing %s and %d other buddy from your buddy list.  Do you want to continue? | You are about to remove the contact containing %s and %d other buddies from your buddy list.  Do you want to continue?
sk[0]: Z vášho zoznamu priateľov sa chystáte odstrániť kontakt, ktorý obsahuje %s a %d ďalšieho priateľa. Chcete pokračovať?
sk[1]: Z vášho zoznamu priateľov sa chystáte odstrániť kontakt, ktorý obsahuje %s a %d ďalších priateľov. Chcete pokračovať?
sk[2]: Z vášho zoznamu priateľov sa chystáte odstrániť kontakt, ktorý obsahuje %s a %d ďalších priateľov. Chcete pokračovať?

en: You are about to remove the group %s and all its members from your buddy list.  Do you want to continue?
sk: Chystáte sa odstrániť skupinu %s a všetkých jej členov. Chcete pokračovať?

en: You are awaiting authorization from the following buddies
sk: Očakávate autorizáciu od nasledujúcich priateľov

en: You are banned from %s.
sk: Bol vám zakázaný vstup do %s.

en: You are channel founder on <I>%s</I>
sk: Ste zakladateľom kanálu na <I>%s</I>

en: You are creating a new room.  Would you like to configure it, or accept the default settings?
sk: Vytvárate novú miestnosť. Chceli by ste ju nastaviť, alebo prijmete štandardné nastavenia?

en: You are currently disconnected. Messages will not be received unless you are logged in.
sk: Momentálne ste odpojený. Až pokým sa neprihlásite vám nebudú doručované správy.

en: You are not a member of QQ Qun "%s"
sk: Nie ste členom QQ Qun "%s"

en: You are not currently signed on with an account that can add that buddy.
sk: Momentálne nie ste prihlásený k účtu, v ktorom je možné pridať tohto priateľa.

en: You are not currently signed on with an account that can invite that buddy.
sk: Momentálne nie ste prihlásený v účte, ktorý dokáže pozvať tohoto priateľa.

en: You are not currently signed on with any protocols that have the ability to chat.
sk: Momentálne nie ste pripojený na protokole, ktorý by podporoval chat.

en: You are now chatting in %s.
sk: Práve chatujete v %s.

en: You are now known as %s
sk: Teraz vystupujete pod prezývkou %s

en: You are sending messages too fast to %s.
sk: Používateľovi %s posielate správy príliš rýchlo.

en: You are using %s version %s.  The current version is %s.  You can get it from <a href="%s">%s</a><hr>
sk: Používate program %s, verziu %s.  Aktuálna verzia je %s.  Môžete ju získať na adrese <a href="%s">%s</a><hr>

en: You are using %s, but this plugin requires %s.
sk: Používate %s, ale tento modul vyžaduje %s.

en: You can (un)load plugins from the following list.
sk: V nasledujúcom zozname je možné zapínať a vypínať moduly.

en: You can edit more information from the context menu later.
sk: Viac informácií môžete zmeniť neskôr v kontextovej ponuke.

en: You can edit/delete the pounce from the `Buddy Pounces' dialog
sk: Sledovanie môžete pridať/odstrániť v dialógu „Sledovanie priateľov“

en: You can enable/disable accounts from the following list.
sk: V nasledujúcom zozname je možné povoliť a zakázať účty.

en: You can insert this image into this message, or use it as the buddy icon for this user
sk: Tento obrázok môžete vložiť do správy, alebo ho použiť ako ikonu pre tohto priateľa

en: You can let other users see your online status information and your personal information. Please fill the information you would like other users to see about yourself.
sk: Ak chcete, môžete ostatným používateľom umožniť, aby videli, či ste pripojení, a poznalii vaše osobné informácie. Vyplňte, prosím, len tie informácie, ktoré chcete, aby ich ostatní používatelia o vás videli.

en: You can only search for permanent Qun
sk: Môžete hľadať len trvalé Qun skupiny

en: You can re-request authorization from these buddies by right-clicking on them and selecting "Re-request Authorization."
sk: Týchto priateľov môžete znovu požiadať o autorizáciu, keď na nich kliknete pravým tlačidlom a vyberiete možnosť „Znovu požiadať o autorizáciu“.

en: You can send this image as a file transfer, embed it into this message, or use it as the buddy icon for this user.
sk: Tento obrázok môžete odoslať cez prenos súborov, vložiť ho do správy alebo použiť ako ikonu priateľa pre tohto používateľa.

en: You can send this image as a file transfer, or use it as the buddy icon for this user.
sk: Tento obrázok môžete odoslať cez prenos súborov alebo ho použiť ako ikonu pre tohto priateľa.

en: You canceled the transfer of %s
sk: Zrušili ste prenos %s

en: You cannot add the same person twice to a conversation
sk: Nemôžete pridať tú istú osobu dva krát do rozhovoru

en: You cannot receive buddy notifications until you import his/her public key.  You can use the Get Public Key command to get the public key.
sk: Nemôžete prijímať upozornenia na priateľa, pokým si neimportujete jeho verejný kľúč. Kľúč je možné importovať možnosťou „Získať verejný kľúč“.

en: You do not have any accounts.
sk: Nemáte žiadne účty.

en: You dragged a desktop launcher. Most likely you wanted to send whatever this launcher points to instead of this launcher itself.
sk: Vložili ste spúšťač. Pravdepodobne ste chceli odoslať súbor, na ktorý tento spúšťač odkazuje, namiesto samotného spúšťača.

en: You entered a group ID outside the acceptable range
sk: Zadali ste ID skupiny mimo prijateľného rozsahu

en: You feel a disturbance in the force...
sk: Cítite narušenie sily...

en: You have %d contact named %s. Would you like to merge them? | You currently have %d contacts named %s. Would you like to merge them?
sk[0]: Máte %d kontakt pomenovaný %s. Želáte si ich zlúčiť?
sk[1]: Máte %d kontakty pomenované %s. Želáte si ich zlúčiť?
sk[2]: Máte %d kontaktov pomenovaných %s. Želáte si ich zlúčiť?

en: You have been added by %s
sk: %s vás pridal

en: You have been connecting and disconnecting too frequently.  Wait ten minutes and try again.  If you continue to try, you will need to wait even longer.
sk: Odhlasovali a prihlasovali ste sa príliš často.  Počkajte 10 minút a skúste to znovu.  Ak sa budete ďalej pokúšať, budete musieť čakať ešte dlhšie.

en: You have been connecting and disconnecting too frequently. Wait ten minutes and try again. If you continue to try, you will need to wait even longer.
sk: Pripájali a odpájali ste sa príliš často. Počkajte desať minút a skúste znova. Ak budete i naďalej skúšať, budete musieť čakať este dlhšie.

en: You have been disconnected from chat room %s.
sk: Boli ste odpojení z miestnosti %s.

en: You have been kicked by %s: (%s)
sk: Používateľ %s vás vykopol: (%s)

en: You have been kicked off <I>%s</I> by <I>%s</I> (%s)
sk: Boli ste vykopnutý z kanálu <I>%s</I> používateľom <I>%s</I> (%s)

en: You have been killed by %s (%s)
sk: Boli ste zabitý používateľom %s (%s)

en: You have been logged out because you logged in at another workstation.
sk: Boli ste odhlásený, pretože ste sa prihlásili na inej pracovnej stanici.

en: You have dragged an image
sk: Vložili ste obrázok

en: You have entered an incorrect username
sk: Zadali ste nesprávne používateľské meno

en: You have left this chat.
sk: Opustili ste tento chat.

en: You have mail!
sk: Máte poštu!

en: You have no database of root certificates, so this certificate cannot be validated.
sk: Nemáte databázu koreňových certifikátov, takže tento certifikát nie je možné overiť.

en: You have parted the channel%s%s
sk: Opustili ste kanál %s%s

en: You have probably requested to set your profile before the login procedure completed.  Your profile remains unset; try setting it again when you are fully connected.
sk: Pravdepodobne ste vyžiadali nastevenie vášho profilu pred dokončením procedúry prihlásenia. Váš profil zostáva nenastavený, skúste ho nastaviť znovu, keď budete plne pripojený.

en: You have reached your limit for the number of contacts allowed
sk: Dosiahli ste limit najvyššieho povoleného počtu kontaktov

en: You have received a special message
    
    From: %s [%s]
    %s
sk: Prišla vám špeciálna správa
    
    od: %s [%s]
    %s

en: You have received an ICQ email from %s [%s]
    
    Message is:
    %s
sk: Prišiel vám email od používateľa %s [%s]
    
    Správa je:
    %s

en: You have received an ICQ page
    
    From: %s [%s]
    %s
sk: Prišla vám ICQ stránka
    
    od: %s [%s]
    %s

en: You have selected to open a Direct IM connection with %s.
sk: Rozhodli ste sa otvoriť Priame IM pripojenie s používateľom %s.

en: You have signed on from another location.
sk: Prihlásili ste sa z iného miesta.

en: You have successfully created a Qun
sk: Úspešne ste vytvorili Qun

en: You have to join the %s channel before you are able to join the private group
sk: Pred pripojením do súkromnej skupiny sa musíte pripojiť na kanál %s

en: You have tried to ignore %s, but the user is on your buddy list.  Clicking "Yes" will remove and ignore the buddy.
sk: Pokúsili ste sa ignorovať používateľa %s, ale používateľ sa nachádza na vašom zozname priateľov. Kliknutím „Áno“ odstránite používateľa zo zoznamu priateľov a ignorujete ho.

en: You have unread messages. Are you sure you want to close the window?
sk: Máte neprečítané správy. Naozaj chcete zavrieť toto okno?

en: You may be disconnected shortly.  Check %s for updates.
sk: Zakrátko môžete byť odpojený. Skontrolujte aktualizácie na %s.

en: You may be disconnected shortly.  You may want to use TOC until this is fixed.  Check %s for updates.
sk: Zakrátko môžete byť odpojený. Možno budete chcieť použiť TOC kým sa toto neopraví. Navštívte %s pre aktualizácie.

en: You missed %hu message from %s because his/her warning level is too high. | You missed %hu messages from %s because his/her warning level is too high.
sk[0]: Prišli ste o %hu správu od používateľa %s, pretože je jeho/jej úroveň upozornenia príliš vysoká.
sk[1]: Prišli ste o %hu správy od používateľa %s, pretože je jeho/jej úroveň upozornenia príliš vysoká.
sk[2]: Prišli ste o %hu správ od používateľa %s, pretože je jeho/jej úroveň upozornenia príliš vysoká.

en: You missed %hu message from %s because it was invalid. | You missed %hu messages from %s because they were invalid.
sk[0]: Prišli ste o %hu správu od používateľa %s, pretože bola chybná.
sk[1]: Prišli ste o %hu správy od používateľa %s, pretože boli chybné.
sk[2]: Prišli ste o %hu správ od používateľa %s, pretože boli chybné.

en: You missed %hu message from %s because it was too large. | You missed %hu messages from %s because they were too large.
sk[0]: %hu správa od %s nebola prijatá, pretože bola príliš veľká.
sk[1]: %hu správy od %s neboli prijaté, pretože boli príliš veľké.
sk[2]: %hu správ od %s nebolo prijatých, pretože boli príliš veľké.

en: You missed %hu message from %s because the rate limit has been exceeded. | You missed %hu messages from %s because the rate limit has been exceeded.
sk[0]: Prišli ste o %hu správu od používateľa %s, pretože bol prekročený limit hodnotenia.
sk[1]: Prišli ste o %hu správy od používateľa %s, pretože bol prekročený limit hodnotenia.
sk[2]: Prišli ste o %hu správ od používateľa %s, pretože bol prekročený limit hodnotenia.

en: You missed %hu message from %s because your warning level is too high. | You missed %hu messages from %s because your warning level is too high.
sk[0]: Prišli ste o %hu správu od používateľa %s, pretože je vaša úroveň upozornenia príliš vysoká.
sk[1]: Prišli ste o %hu správy od používateľa %s, pretože je vaša úroveň upozornenia príliš vysoká.
sk[2]: Prišli ste o %hu správ od používateľa %s, pretože je vaša úroveň upozornenia príliš vysoká.

en: You missed %hu message from %s for an unknown reason. | You missed %hu messages from %s for an unknown reason.
sk[0]: Z neznámeho dôvodu ste prišli o %hu správu od používateľa %s.
sk[1]: Z neznámeho dôvodu ste prišli o %hu správy od používateľa %s.
sk[2]: Z neznámeho dôvodu ste prišli o %hu správ od používateľa %s.

en: You missed an IM from %s because it was sent too fast.
sk: Prišli ste o správu od používateľa %s, pretože bola odoslaná príliš rýchlo.

en: You missed an IM from %s because it was too big.
sk: Prišli ste o správu od používateľa %s, pretože bola príliš dlhá.

en: You must create an account first before you can create a pounce.
sk: Pred tým než spustíte sledovanie musíte si pridať účet.

en: You must fill all the required fields.
sk: Musíte vyplniť všetky potrebné políčka.

en: You must give a name for the group to add.
sk: Zadajte názov skupiny, ktorú chcete pridať.

en: You must provide a group.
sk: Je potrebné zadať skupinu.

en: You must provide a username for the buddy.
sk: Je potrebné zadať používateľské meno priateľa.

en: You must select an account.
sk: Je potrebné vybrať účet.

en: You must specify a nick
sk: Musíte zadať prezývku

en: You receive an IM
sk: Prijali ste správu

en: You rejected %d's request
sk: Odmietli ste požiadavku používateľa %d

en: You require encryption, but it is not available on this server.
sk: Požadovali ste šifrovanie, ale na tomto serveri nie je dostupné.

en: You require encryption, but no TLS/SSL support found.
sk: Požadujete šifrovanie, ale podpora pre TLS/SSL nebola nájdená.

en: You send
sk: Odosielate

en: You should receive an email asking to confirm %s.
sk: Mali by ste prijať email so žiadosťou o potvrdenie %s.

en: You talk in chat
sk: Vy hovoríte v chate

en: You type
sk: Píšete

en: You were disconnected from the server.
sk: Boli ste odpojený od servra.

en: Your AIM connection may be lost.
sk: Vaše AIM spojenie je zrejme prerušené.

en: Your Current Mood
sk: Vaša aktuálna nálada

en: Your Current Status
sk: Váš aktuálny stav

en: Your IM Image was not sent. You cannot send IM Images in AIM chats.
sk: Váš obrázok nebol odoslaný. V AIM chatoch nie je možné odosielať obrázky.

en: Your IM Image was not sent. You must be Direct Connected to send IM Images.
sk: Váš obrázok nebol odoslaný. Na odosielanie obrázkov v správach musíte byť priamo pripojený.

en: Your MSN buddy list is temporarily unavailable. Please wait and try again.
sk: Váš zoznam priateľov MSN je dočasne nedostupný. Skúste to, prosím, neskôr.

en: Your VCard File
sk: Váš súbor VCard

en: Your Yahoo! message did not get sent.
sk: Vaša Yahoo! správa nebola odoslaná.

en: Your account has been disabled because too many incorrect passwords were entered
sk: Váš účet bol zablokovaný, pretože ste príliš veľa krát zadali nesprávne heslo

en: Your account is currently suspended.
sk: Váš účet je momentálne pozastavený.

en: Your account is locked, please log in to the Yahoo! website.
sk: Váš účet je uzamknutý, prihláste sa, prosím, na webstránke Yahoo!.

en: Your buddy list was downloaded from the server.
sk: Váš zoznam priateľov bol stiahnutý zo servera.

en: Your buddy list was stored on the server.
sk: Váš zoznam priateľov bol uložený na serveri.

en: Your buddylist is empty, nothing was written to the file.
sk: Váš zoznam priateľov je prázdny, do súboru nebolo nič zapísané.

en: Your command failed for an unknown reason.
sk: Váš príkaz zlyhal z neznámeho dôvodu.

en: Your current password is different from the one that you specified.
sk: Vaše súčasné heslo je odlišné od hesla, ktoré ste zadali.

en: Your new MSN friendly name is too long.
sk: Vaše nové MSN priateľské meno je príliš dlhé.

en: Your password has been changed.
sk: Vaše heslo bolo zmenené.

en: Your selected account name was rejected by the server.  It probably contains invalid characters.
sk: Server neuznal vami vybraný názov účtu. Zrejme obsahuje nedovolené znaky.

en: Your selected nickname was rejected by the server.  It probably contains invalid characters.
sk: Server neuznal vami vybranú prezývku. Zrejme obsahuje nedovolené znaky.

en: Your system administrator has disabled this operation
sk: Váš systémový administrátor zakázal túto operáciu

en: Your warning level is currently too high to log in.
sk: Vaša úroveň upozornenia je momentálne príliš vysoká na to, aby ste sa mohli prihlásiť.

en: Zap
sk: Elektrizovať

en: Zapping %s...
sk: Zelektrizovali ste %s...

en: Zephyr Protocol Plugin
sk: Modul protokolu Zephyr

en: Zip Code
sk: PSČ

en: Zipcode
sk: PSČ

en: Zodiac Sign
sk: Znamenie zverokruhu

en: [ Audible %s/%s/%s.swf ] %s
sk: [ Počúvateľné %s/%s/%s.swf ] %s

en: [%d] added to Qun "%d"
sk: [%d] pridaný do Qun "%d"

en: [%d] removed from Qun "%d"
sk: [%d] odstránený z Qun "%d"

en: [Unable to display a message from this user because it contained invalid characters.]
sk: [Správa od používateľa obsahovala nesprávne znaky, preto ju nebolo možné zobraziť.]

en: _Accept
sk: Použiť

en: _Accept Defaults
sk: _Prijať štandardné

en: _Account
sk: Úč_et

en: _Account:
sk: _Účet:

en: _Accounts
sk: Úč_ty

en: _Add
sk: _Pridať

en: _Add Chat
sk: Pridať chat

en: _Add Custom Smiley...
sk: _Pridať vlastného smajlíka...

en: _Advanced
sk: _Pokročilé

en: _Alias
sk: _Prezývka

en: _Alias...
sk: _Prezývka...

en: _Apply
sk: _Použiť

en: _Associate Buddy
sk: _Priradiť priateľa

en: _Auto-reply:
sk: _Automatická odpoveď:

en: _Autodetect IP address
sk: _Automaticky zistiť IP adresu

en: _Basic
sk: _Základné

en: _Blink on New Message
sk: _Blikať pri novej správe

en: _Block
sk: _Blokovať

en: _Both Icon & Text
sk: O_boje, ikony aj text

en: _Browse logs folder
sk: Otvoriť priečinok záznamov

en: _Browse...
sk: P_rehľadávať...

en: _Browser:
sk: _Prehliadač:

en: _Buddy List window transparency
sk: Priesvitnosť okna _zoznamu priateľov

en: _Buddy name:
sk: _Meno priateľa:

en: _Buddy:
sk: _Priateľ:

en: _Cancel
sk: _Zrušiť

en: _Change Status
sk: Zm_eniť stav

en: _Channel:
sk: _Kanál:

en: _Class:
sk: _Trieda:

en: _Collapse
sk: _Zbaliť

en: _Configure Room
sk: Konfigurovať miestnosť

en: _Copy Email Address
sk: _Kopírovať emailovu adresu

en: _Copy Link Location
sk: _Kopírovať adresu odkazu

en: _Decline
sk: Odmietnuť

en: _Delete Group
sk: _Odstrániť skupinu

en: _Description
sk: _Popis

en: _Disable
sk: _Vypnúť

en: _Dockable Buddy List
sk: _Ukotviteľný zoznam priateľov

en: _Edit
sk: _Upraviť

en: _Edit Account
sk: _Upraviť účet

en: _Edit Settings...
sk: _Upraviť nastavenia...

en: _Enable automatic router port forwarding
sk: Povoliť _automatické presmerovanie portu routeru

en: _Enable sounds:
sk: _Povoliť zvuky:

en: _End port:
sk: _Koncový port:

en: _Exact case match (uncheck for automatic case handling)
sk: Presný výskyt veľkosti znakov (zrušte zaškrtnutie pre automatické ošetrenie veľkosti písmen)

en: _Exchange:
sk: _Výmena:

en: _Expand
sk: _Rozbaliť

en: _Flash window when chat messages are received
sk: _Blikať oknom, keď sú prijaté správy

en: _Focused windows
sk: _Aktívné okná

en: _Font
sk: _Písmo

en: _Font face
sk: _Rez písma

en: _Force 24-hour time format
sk: _Vynútiť 24-hodinový formát času

en: _Get Info
sk: _Získať informácie

en: _Get List
sk: _Získať zoznam

en: _Group:
sk: _Skupina:

en: _Handle:
sk: _Prezývka:

en: _Hide chat when the window is closed.
sk: _Skryť chat keď je okno zatvorené.

en: _Hide new IM conversations:
sk: _Skrývať nové rozhovory:

en: _Horizontal rule
sk: _Vodorovná čiara

en: _Host:
sk: _Hostiteľ:

en: _IM window transparency
sk: Priesvitnosť okna správ

en: _IM windows
sk: Okná _správ

en: _Icon Only
sk: Len _ikony

en: _Image
sk: O_brázok

en: _Import...
sk: _Imporovať...

en: _Insert
sk: _Vložiť

en: _Instance:
sk: _Inštancia:

en: _Invite
sk: _Pozvať

en: _Join
sk: Pripo_jiť

en: _Keep Buddy List window on top:
sk: _Udržiavať okno so zoznamom priateľov navrchu:

en: _Link
sk: _Odkaz

en: _Local alias:
sk: Lokálna prezývka:

en: _Login
sk: Prihlásiť

en: _Manage custom smileys
sk: _Spravovať vlastných smajlíkov

en: _Manual:
    (%s for URL)
sk: _Ručne:
    (%s for URL)

en: _Manually specify range of ports to listen on
sk: _Ručne určiť rozsah portov, na ktorých počúvať

en: _Merge Groups
sk: _Spojiť skupiny

en: _Message Logs:
sk: _Záznamy správ:

en: _Message:
sk: _Správa:

en: _Method:
sk: _Spôsob:

en: _Minutes before becoming idle:
sk: _Počet minút pred nečinnosťou:

en: _Modify
sk: _Zmeniť

en: _More...
sk: Viac...

en: _Name
sk: _Meno

en: _No
sk: _Nie

en: _Normal
sk: _Normálne

en: _Notify buddies that you are typing to them
sk: _Zobrazovať priateľom, že im píšete

en: _Open Link in Browser
sk: _Otvoriť odkaz v prehliadači

en: _Open Mail
sk: _Otvoriť poštu

en: _Open link in:
sk: _Otvoriť odkaz:

en: _Passphrase:
sk: _Heslo:

en: _Password:
sk: _Heslo:

en: _Pause
sk: _Pozastaviť

en: _Permit
sk: _Povoliť

en: _Placement:
sk: _Umiestnenie:

en: _Pop up a notification
sk: _Zobraziť upozornenie

en: _Present conversation window
sk: _Ukázať okno konverzácie

en: _Quit
sk: U_končiť

en: _Recipient:
sk: _Príjemca:

en: _Recurring
sk: _Opakujúce sa

en: _Remove
sk: Odst_rániť

en: _Remove Buddy
sk: Odstrániť _priateľa

en: _Remove Chat
sk: Odstrániť _chat

en: _Remove Contact
sk: Odst_rániť kontakt

en: _Remove Group
sk: _Odstrániť skupinu

en: _Rename
sk: _Premenovať

en: _Report idle time:
sk: _Oznamovať čas nečinnosti:

en: _Reset
sk: _Obnoviť

en: _Reset formatting
sk: Vymazať formátovanie

en: _Resume
sk: _Pokračovať

en: _Room:
sk: _Miestnosť:

en: _Save
sk: _Uložiť

en: _Save Image...
sk: _Uložiť obrázok...

en: _Search
sk: _Hľadať

en: _Search for:
sk: Hľadať:

en: _Send
sk: Odo_slať

en: _Send File...
sk: Poslať _súbor...

en: _Send Message
sk: _Odoslať správu

en: _Set
sk: _Nastaviť

en: _Show slider bar in IM window
sk: _Zobrazovať posuvný pruh v okne správ

en: _Show system tray icon:
sk: _Zobraziť ikonu v oznamovacej oblasti:

en: _Smile!
sk: _Smajlík!

en: _Start %s on Windows startup
sk: _Spustiť %s pri štarte Windows

en: _Start port:
sk: _Počiatočný port:

en: _Status:
sk: _Stav:

en: _Text Only
sk: Len _text

en: _Title:
sk: _Titulok:

en: _Unread Messages
sk: _Neprečítané správy

en: _Unset
sk: _Odstrániť

en: _Use
sk: _Použiť

en: _User:
sk: Po_užívateľ:

en: _Username:
sk: Po_užívateľské meno:

en: _View Certificate...
sk: _Prezrieť certifikát...

en: _View...
sk: _Zobraziť...

en: _Visual gesture display
sk: _Vizuálne zobrazovanie pohybov myši

en: _Yes
sk: Án_o

en: accounts
sk: účty

en: accounts: Show the accounts window.
sk: accounts: Zobraziť okno s účtami.

en: action &lt;action to perform&gt;:  Perform an action.
sk: action &lt;akcia, ktorú vykonať&gt;:  Vykonanie akcie.

en: affiliate &lt;user&gt; &lt;owner|admin|member|outcast|none&gt;: Set a user's affiliation with the room.
sk: affiliate &lt;používateľ&gt; &lt;owner|admin|member|outcast|none&gt;: Nastaví používateľové pričlenenie v miestnosti.

en: away [message]:  Set an away message, or use no message to return from being away.
sk: away [správa]:  Nastaví správu neprítomnosti, alebo vráti z neprítomnosti ak nebola zadaná správa.

en: ban &lt;user&gt; [reason]:  Ban a user from the room.
sk: ban &lt;používateľ&gt; [miestnosť]:  Zablokovať používateľa v miestnosti.

en: ban [&lt;channel&gt; +|-&lt;nick&gt;]:  Ban client from channel
sk: ban [&lt;kanál&gt; +|-&lt;prezývka&gt;]:  Vykázať klienta z kanála

en: blocklist command failed
sk: príkaz blocklist zlyhal

en: buddy list
sk: zoznam priateľov

en: buddylist: Show the buddylist.
sk: buddylist: Zobraziť zoznam priateľov.

en: buzz: Buzz a user to get their attention
sk: buzz: Pošlite používateľovi „bzzz“ a tým si získajte jeho pozornosť

en: call &lt;command&gt;:  Call any silc client command
sk: call &lt;príkaz&gt;:  Vykoná niektorý klientský príkaz silc

en: channel %s not found
sk: kanál %s nebol nájdený

en: channel modes for %s: %s
sk: režimy kanála pre %s: %s

en: chanserv: Send a command to chanserv
sk: chanserv: Odošle príkaz na chanserv

en: clear: Clears all conversation scrollbacks.
sk: clear: Vyčistí všetky záznamy konverzácie.

en: clear: Clears the conversation scrollback.
sk: clear: Vyčistí okno rozhovoru.

en: cmode &lt;channel&gt; [+|-&lt;modes&gt;] [arguments]:  Change or display channel modes
sk: cmode &lt;kanál&gt; [+|-&lt;režimy&gt;] [argumenty]:  Zmeniť alebo zobraziť režimy kanálu

en: config:  Configure a chat room.
sk: config:  Nastavenie miestnosti chatu.

en: configure:  Configure a chat room.
sk: configure:  Nastavenie miestnosti chatu.

en: ctcp <nick> <msg>: sends ctcp msg to nick.
sk: ctcp <prezývka> <správa>: pošle používateľovi ctcp správu.

en: cumode &lt;channel&gt; +|-&lt;modes&gt; &lt;nick&gt;:  Change nick's modes on channel
sk: cumode &lt;kanál&gt; +|-&lt;režimy&gt; &lt;prezývka&gt;:  Zmeniť režimy priateľa na kanáli

en: current topic is: %s
sk: aktuálna téma je: %s

en: debug &lt;option&gt;:  Send various debug information to the current conversation.
sk: debug &lt;voľby&gt;:  Do aktuálneho rozhovoru vloží rôzne ladiace informácie.

en: debugwin: Show the debug window.
sk: debugwin: Zobraziť ladiace okno.

en: deop &lt;nick1&gt; [nick2] ...:  Remove channel operator status from someone. You must be a channel operator to do this.
sk: deop &lt;prezývka1&gt; [prezývka2] ...:  Odstráni danému používateľovi titul operátora kanálu. Aby ste mohli použiť tento príkaz, musíte byť operátor kanálu.

en: detach:  Detach this session
sk: detach:  Odpojiť túto reláciu

en: developer
sk: vývojár

en: developer & webmaster
sk: vývojár a webmaster

en: devoice &lt;nick1&gt; [nick2] ...:  Remove channel voice status from someone, preventing them from speaking if the channel is moderated (+m). You must be a channel operator to do this.
sk: devoice &lt;prezývka1&gt; [prezývka2] ...:  Odstráni používateľovi titul  voice a zabráni mu písanie, ak je kanál moderovaný (+m). Aby ste mohli použiť tento príkaz, musíte byť operátor kanálu.

en: doodle: Request user to start a Doodle session
sk: doodle: Požiadať používateľa o reláciu Čmáranie

en: execute
sk: vykonať

en: getkey &lt;nick|server&gt;:  Retrieve client's or server's public key
sk: getkey &lt;prezývka|server&gt;:  Získať verejný kľúč klienta alebo servera

en: hacker and designated driver [lazy bum]
sk: hacker a vymenovaný šofér [lenivý zadok]

en: help &lt;command&gt;:  Help on a specific command.
sk: help &lt;príkaz&gt;:  Zobrazí pomocníka ku zadanému príkazu.

en: iTunes Music Store Link
sk: Odkaz na hudobný obchod iTunes

en: info [server]:  View server administrative details
sk: info [server]:  Zobraziť administratívne detaily servera

en: inst &lt;instance&gt;: Set the instance to be used on this class
sk: inst &lt;inštancia&gt;: Nastaviť inštanciu, ktorú používatť v tejto triede

en: instance &lt;instance&gt;: Set the instance to be used on this class
sk: instance &lt;inštancia&gt;: Nastaviť inštanciu, ktorú používať v tejto triede

en: invite &lt;channel&gt; [-|+]&lt;nick&gt;:  invite nick or add/remove from channel invite list
sk: invite &lt;channel&gt; [-|+]&lt;nick&gt;:  pozvať priateľa, alebo pridať/odstrániť zo zoznamu pozvaných na kanál

en: invite &lt;nick&gt; [room]:  Invite someone to join you in the specified channel, or the current channel.
sk: invite &lt;prezývka&gt; [miestnosť]:  Pozve osobu, aby sa pridala do rozhovoru na zadanom kanáli, alebo na aktuálnom kanál.

en: invite &lt;user&gt; [message]:  Invite a user to the room.
sk: invite &lt;user&gt; [správa]: Pozve používateľa do miestnosti.

en: j &lt;room1&gt;[,room2][,...] [key1[,key2][,...]]:  Enter one or more channels, optionally providing a channel key for each if needed.
sk: j &lt;miestnosť1&gt;[,miestnosť2][,...] [kľúč1[,kľúč2][,...]]:  Vstúpi do jedného aleboviacerých kanálov a voliteľne poskytne pre každý kľúč kanála, ak to bude nutné.

en: join &lt;channel&gt; [&lt;password&gt;]:  Join a chat on this network
sk: join &lt;kanál&gt; [&lt;heslo&gt;]:  Pripojiť sa do chatu na sieti

en: join &lt;room&gt;:  Join a chat room on the Yahoo network
sk: join &lt;miestnosť&gt;:  Vstúpiť do chatovacej miestnosti na sieti Yahoo

en: join &lt;room1&gt;[,room2][,...] [key1[,key2][,...]]:  Enter one or more channels, optionally providing a channel key for each if needed.
sk: join &lt;room1&gt;[,room2][,...] [key1[,key2][,...]]:  Vstúpiť do jednoho alebo viacerých kanálov. Ak je to potrebné, zadajte aj kľúče pre jednotlivé kanály.

en: join: &lt;room&gt; [password]:  Join a chat on this server.
sk: join: &lt;miestnosť&gt; [server]: Pripojí sa na chat na tomto serveri.

en: kick &lt;channel&gt; &lt;nick&gt; [comment]:  Kick client from channel
sk: kick &lt;kanál&gt; &lt;prezývka&gt; [komentár]:  Vyhodiť klienta z kanála

en: kick &lt;nick&gt; [message]:  Remove someone from a channel. You must be a channel operator to do this.
sk: kick &lt;prezývka&gt; [správa]:  Odstráni osobu z kanálu. Toto môžu urobiť len operátori kanálu.

en: kick &lt;user&gt; [reason]:  Kick a user from the room.
sk: kick &lt;používateľ&gt; [dôvod]:  Vykopne používateľa z miestnosti.

en: kill &lt;nick&gt; [-pubkey|&lt;reason&gt;]:  Kill nick
sk: kill &lt;prezývka&gt; [-pubkey|&lt;dôvod&gt;]:  Zabiť používateľa

en: lastlog: Searches for a substring in the backlog.
sk: lastlog: Vyhľadáva reťazce v backlogu.

en: lead developer
sk: vedúci vývojár

en: leave [channel]:  Leave the chat
sk: leave [kanál]:  Opustiť chat

en: libfaim maintainer
sk: správca libfaim

en: list:  Display a list of chat rooms on the network. <i>Warning, some servers may disconnect you upon doing this.</i>
sk: list:  Zobrazí zoznam chatovacích miestností na sieti. <i>Upozornenie, niektoré servery vás môžu odpojiť.</i>

en: list:  List channels on this network
sk: list:  Vypísať zoznam kanálov na sieti

en: list: List rooms on the Yahoo network
sk: list: Vypísať zoznam miestností na sieti Yahoo

en: loading plugin failed
sk: načítavanie modulu zlyhalo

en: maintainer
sk: správca

en: me &lt;action to perform&gt;:  Perform an action.
sk: me &lt;akcia, ktorú vykonať&gt;:  Vykoná akciu.

en: me &lt;action&gt;:  Send an IRC style action to a buddy or chat.
sk: me &lt;akcia&gt;:  Odošle priateľovi alebo na chat akciu v štýle IRC.

en: memoserv: Send a command to memoserv
sk: memoserv: Odošle príkaz na memoserv

en: minutes
sk: minút

en: mode &lt;+|-&gt;&lt;A-Za-z&gt; &lt;nick|channel&gt;:  Set or unset a channel or user mode.
sk: mode &lt;+|-&gt;&lt;A-Za-z&gt; &lt;prezývka|kanál&gt;:  Nastaví alebo odstaví režim kanála alebo používateľa.

en: mode (%s %s) by %s
sk: režim (%s %s) od %s

en: motd:  View the server's Message Of The Day
sk: motd:  Zobraziť „správu dňa“ servera

en: msg &lt;nick&gt; &lt;message&gt;:  Send a private message to a user
sk: msg &lt;prezývka&gt; &lt;správa&gt;:  Odoslať súkromnú správu používateľovi

en: msg &lt;nick&gt; &lt;message&gt;:  Send a private message to a user (as opposed to a channel).
sk: msg &lt;prezývka&gt; &lt;správa&gt;:  Pošle súkromnú správu používateľovi (nie na kanál).

en: msg &lt;user&gt; &lt;message&gt;:  Send a private message to another user.
sk: msg &lt;používateľ&gt; &lt;správa&gt;: Odošle súkromnú správu inému používateľovi.

en: msgcolor &lt;class&gt; &lt;foreground&gt; &lt;background&gt;: Set the color for different classes of messages in the conversation window.<br>    &lt;class&gt;: receive, send, highlight, action, timestamp<br>    &lt;foreground/background&gt;: black, red, green, blue, white, gray, darkgray, magenta, cyan, default<br><br>EXAMPLE:<br>    msgcolor send cyan default
sk: msgcolor &lt;class&gt; &lt;foreground&gt; &lt;background&gt;: Nastaví farbu pre rôzne triedy správ v okne rozhovoru.<br>    &lt;class&gt;: receive, send, highlight, action, timestamp<br>    &lt;foreground/background&gt;: black, red, green, blue, white, gray, darkgray, magenta, cyan, default<br><br>PRÍKLAD:<br>    msgcolor send cyan default

en: names [-count|-ops|-halfops|-voices|-normal] &lt;channel(s)&gt;:  List specific users in channel(s)
sk: names [-count|-ops|-halfops|-voices|-normal] &lt;kanál(y)&gt;:  Vypísať zoznam určitých používateľov na kanále(och)

en: names [channel]:  List the users currently in a channel.
sk: names [kanál]:  Zobrazí názvy používateľov nachádzajúcich sa na kanáli.

en: nick &lt;new nickname&gt;:  Change your nickname.
sk: nick &lt;nová prezývka&gt;:  Zmení vašu prezývku.

en: nick &lt;newnick&gt;:  Change your nickname
sk: nick &lt;nová prezývka&gt;:  Zmeniť vašu prezývku

en: nickserv: Send a command to nickserv
sk: nickserv: Odošle príkaz na nickserv

en: no channel modes are set on %s
sk: nie sú nastavené žiadne režimy kanála na %s

en: no such channel
sk: taký kanál neexistuje

en: none
sk: žiadne

en: notice &lt;target&lt;:  Send a notice to a user or channel.
sk: notice &lt;cieľ&lt;:  Odošle používateľovi alebo kanálu upozornenie.

en: nudge: nudge a user to get their attention
sk: nudge: postrčte používateľa pre získanie ich pozornosti

en: op &lt;nick1&gt; [nick2] ...:  Grant channel operator status to someone. You must be a channel operator to do this.
sk: op &lt;prezývka1&gt; [prezývka2] ...:  Udelí niekomu status operátora kanála. Aby ste mohli vykonať tento príkaz, musíte byť operátorom kanála.

en: oper &lt;nick&gt; [-pubkey]:  Get server operator privileges
sk: oper &lt;prezývka&gt; [-pubkey]:  Získať práva operátora servera

en: operserv: Send a command to operserv
sk: operserv: Odošle príkaz na operserv

en: operwall &lt;message&gt;:  If you don't know what this is, you probably can't use it.
sk: operwall &lt;správa&gt;:  Ak neviete, čo je toto, pravdepodobne to neviete používať.

en: original author
sk: pôvodný autor

en: part [channel]:  Leave the chat
sk: part [kanál]:  Opustiť chat

en: part [room] [message]:  Leave the current channel, or a specified channel, with an optional message.
sk: part [miestnosť] [správa]:  Opustí aktuálny kanál alebo určený kanál s voliteľnou správou.

en: part [room]:  Leave the room.
sk: part [miestnosť]:  Opustí miestnosť.

en: persist command failed
sk: príkaz persist zlyhal

en: ping &lt;jid&gt;:	Ping a user/component/server.
sk: ping &lt;jid&gt;:	Pingne používateľa, súčasť alebo server.

en: ping [nick]:  Asks how much lag a user (or the server if no user specified) has.
sk: ping [prezývka]:  Spýta sa, akú veľkú má používateľ časovú odozvu (alebo server, ak nie je určený používateľ).

en: ping:  Send PING to the connected server
sk: ping:  Na pripojený server odošle PING

en: plugins: Show the plugins window.
sk: plugins: Zobrazí okno modulov.

en: prefs: Show the preference window.
sk: prefs: Zobraziť okno vlastností.

en: query &lt;nick&gt; &lt;message&gt;:  Send a private message to a user (as opposed to a channel).
sk: query &lt;prezývka&gt; &lt;správa&gt;:  Pošle používateľovi súkromnú správu (bez ohľadu na kanál).

en: query &lt;nick&gt; [&lt;message&gt;]:  Send a private message to a user
sk: query &lt;prezývka&gt; [&lt;správa&gt;]:  Odoslať súkromnú správu používateľovi

en: quit [message]:  Disconnect from the server, with an optional message
sk: quit [message]:  Odpojiť zo servera, s voliteľnou správou

en: quit [message]:  Disconnect from the server, with an optional message.
sk: quit [message]:  Odpojí zo servera s nepovinnou správou.

en: quote [...]:  Send a raw command to the server.
sk: quote [...]:  Odoslať na server príkaz raw.

en: register:  Register with a chat room.
sk: register:  Zaregistrovať sa v chatovacej miestnosti.

en: remove &lt;nick&gt; [message]:  Remove someone from a room. You must be a channel operator to do this.
sk: remove &lt;prezývka&gt; [správa]:  Odstráni niekoho z miestnosti. Aby ste mohli vykonať tento príkaz, musíte byť operátorom kanála.

en: role &lt;user&gt; &lt;moderator|participant|visitor|none&gt;: Set a user's role in the room.
sk: role &lt;používateľ&gt; &lt;moderator|participant|visitor|none&gt;: Nastaví postavenie používateľa v miestnosti.

en: saved statuses
sk: uložené stavy

en: say &lt;message&gt;:  Send a message normally as if you weren't using a command.
sk: say &lt;správa&gt;:  Odošle správu rovnako, ako bez použitia príkazu.

en: stats:  View server and network statistics
sk: stats:  Zobrazí štatistiky servera a siete

en: statuses: Show the savedstatuses window.
sk: statuses: Zobraziť okno stavov.

en: sub &lt;class&gt; &lt;instance&gt; &lt;recipient&gt;: Join a new chat
sk: sub &lt;trieda&gt; &lt;inštancia&gt; &lt;príjemca&gt;: Zapojiť sa do nového chatu

en: support
sk: podpora

en: support/QA
sk: podpora/testovanie

en: time: Displays the current local time at the IRC server.
sk: time: Zobrazí aktuálny lokálny čas na IRC serveri.

en: topic &lt;instance&gt;: Set the instance to be used on this class
sk: topic &lt;inštancia&gt;: Nastaviť inštanciu, ktorú používať v tejto triede

en: topic [&lt;new topic&gt;]:  View or change the topic
sk: topic [&lt;nová téma&gt;]:  Zobraziť alebo zmeniť tému

en: topic [new topic]:  View or change the channel topic.
sk: topic [nová téma]:  Zobrazí alebo zmení tému kanálu.

en: topic [new topic]:  View or change the topic.
sk: topic [nová téma]:  Zobrazí alebo zmení tému.

en: tzc command
sk: tzc príkaz

en: umode &lt;+|-&gt;&lt;A-Za-z&gt;:  Set or unset a user mode.
sk: umode &lt;+|-&gt;&lt;A-Za-z&gt;:  Nastaví alebo odoberie režim používateľa.

en: umode &lt;usermodes&gt;:  Set your modes in the network
sk: umode &lt;režimy používateľa&gt;:  Nataviť vaše režimy na sieti

en: unloading plugin failed
sk: ukončenie modulu zlyhalo

en: users &lt;channel&gt;:  List users in channel
sk: users &lt;kanál&gt;:  Vypíše zoznam používateľov na kanáli

en: users:  Show the list of users in the chat.
sk: users:  Zobrazí zoznam používateľov na chate.

en: version [nick]: send CTCP VERSION request to a user
sk: version [prezývka]: odošle používateľovi požiadavku CTCP VERSION

en: voice &lt;nick1&gt; [nick2] ...:  Grant channel voice status to someone. You must be a channel operator to do this.
sk: voice &lt;prezývka1&gt; [prezývka2] ...:  Udelí niekomu status voice kanála. Aby ste mohli vykonať tento príkaz, musíte byť operátorom kanála.

en: wallops &lt;message&gt;:  If you don't know what this is, you probably can't use it.
sk: wallops &lt;správa&gt;:  Ak neviete, čo tento príkaz robí, tak pravdepodobne ho neviete používať.

en: whois &lt;nick&gt;:  View nick's information
sk: whois &lt;prezývka&gt;:  Zobraziť podrobnosti o používateľovi

en: whois [server] &lt;nick&gt;:  Get information on a user.
sk: whois [server] &lt;prezývka&gt;:  Zobrazí iformácie o používateľovi.

en: whowas &lt;nick&gt;:  View nick's information
sk: whowas &lt;prezývka&gt;:  Zobraziť podrobnosti používateľa

en: whowas &lt;nick&gt;: Get information on a user that has logged off.
sk: whowas &lt;nick&gt;: Zobrazí informácie o používateľovi, ktorý sa odhlásil.

en: win32 port
sk: port na win32

en: you can see the butterflies mating
sk: uvidíte ako sa motýle pária

en: zc &lt;class&gt;: Send a message to &lt;<i>class</i>,PERSONAL,*&gt;
sk: zc &lt;class&gt;: Odošle správu do &lt;<i>class</i>,PERSONAL,*&gt;

en: zci &lt;class&gt; &lt;instance&gt;: Send a message to &lt;<i>class</i>,<i>instance</i>,*&gt;
sk: zci &lt;trieda&gt; &lt;inštancia&gt;: Poslať správu &lt;<i>trieda</i>,<i>inštancia</i>,*&gt;

en: zcir &lt;class&gt; &lt;instance&gt; &lt;recipient&gt;: Send a message to &lt;<i>class</i>,<i>instance</i>,<i>recipient</i>&gt;
sk: zcir &lt;trieda&gt; &lt;inštancia&gt; &lt;príjemca&gt;: Poslať správu &lt;<i>trieda</i>,<i>inštancia</i>,<i>príjemca</i>&gt;

en: zi &lt;instance&gt;: Send a message to &lt;message,<i>instance</i>,*&gt;
sk: zi &lt;inštancia&gt;: Poslať správu &lt;správa,<i>inštancia</i>,*&gt;

en: zir &lt;instance&gt; &lt;recipient&gt;: Send a message to &lt;MESSAGE,<i>instance</i>,<i>recipient</i>&gt;
sk: zir &lt;inštancia&gt; &lt;príjemca&gt;: Poslať správu &lt;SPRÁVA,<i>inštancia</i>,<i>príjemca</i>&gt;

en: zl &lt;nick&gt;: Locate user
sk: zl &lt;prezývka&gt;: Nájsť používateľa

en: zlocate &lt;nick&gt;: Locate user
sk: zlocate &lt;prezývka&gt;: Nájsť používateľa
